Ülevaade

MA visuaalne kommunikatsioon: illustratsioon

Keskküla Cambridge'i stuudios asuvas keskuses on intensiivse 12-kuulise kava raames arendatud teadusuuringutele ja uurimistele tugeva aluse, kui edendate oma erialaseid teadmisi. Teid julgustatakse katsetama uusi tehnikaid, meediat ja tehnoloogiaid ning reageerima uutele rakendustele, platvormidele ja ruumidele, kus tänapäevane illustratsioon ja animatsioon on tänapäeval loodud ja kogenud. Regulaarsed töötoad toetavad teid praeguse tööstusharu standardse tarkvara kasutuselevõtmist, pakkudes täna ja homme praktilisi ja digitaalseid tööriistu, mida vajate loomingulisele töökohale.


Ainulaadsed võimalused

See programm pakub silmapaistvat erialast õppetööd koos ulatuslike akadeemiliste kontaktide ja stuudiojuurdepääsuga. Magistriõppe üliõpilaseks saate kasu:

 • Eksklusiivne juurdepääs meedia ja tööstuse teadmistele, töötubadele ja praktikale partnerite kaudu, sealhulgas Hearst Magazines UK, selliste pealkirjade nagu Digital Spy, Esquire ja Elle Decoration väljaandja .
 • Eksperimentaalne õpe tööstuslikult aktiivsetest professionaalsetest animaatoritest, illustraatoritest ja graafikutest disaineritest, kellel on kirglik õpe.
 • Intensiivne õpikogemus, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja ambitsioonidele, kõrgetasemelise personaalse toetuse ja 1: 1 juhendaja ajaga.
 • Võimalused töökohal või tööstusharu juhendamine kursuse osana.
 • Kraadiõppe kvalifikatsiooni peate silma paista ja tulema edasi.
 • Koostöö loomingulise, interdistsiplinaarse ja globaalse kraadiõppe kogukonnaga.
 • Teie enda iMac ja stuudio tööruum avatud igal nädalapäeval.
 • Tööstusharu standardne tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Cloud ja Maxon Cinema 4D.
 • Juurdepääs korrapärasele elukarvale meie pühendatud joonistustööstuses.
 • Väike, toetav ja spetsialiseerunud loomemajanduse kolledž ilusas, ajaloolises ja kultuurilises linnas - loominguline hotspotti, kus elab üks Ühendkuningriigi kõige dünaamilisemaid ja rahvusvahelisi õpilaste kogukondi.


Mida oodata

Kui keskendute Illustratsioonile, siis arendate arusaamist ja meisterlikkust projekteerimisprotsessi ja pingutuste loomiseks, samal ajal kui arendate oma isiklikke hääli ja huvisid sõltumatute projektide kaudu. Töötate järjestikusel ja iseseisval kujul ning julgustatakse katsetama liikuvat pilti, et arendada üha olulisemaid tänapäeval vajalikke animatsiooninõudeid.

Kui keskendute animatsioonile, arendate arusaamist traditsioonilistest animatsioonitehnikadest ja -põhimõtetest ning ühendate need teadmised uue digitaalse tehnoloogiaga, et luua showreeli, mis tõstab esile teie oskused animaatorina ja tutvustab teid ümarana.


Praktika

Kursus pakub võimalusi töökogemuseks või mentorluseks, mis aitab teil tööstuskontaktide loomiseks, CV-de loomiseks ja töö ettevalmistamiseks loovagentuuriks või stuudiosse, samuti vabakutselise illustratsiooni ja animatsiooni. Meie koostöö tööstuspartneritega, sh Hearst Magazines UK, seab meie programmid kaugemale. Võite taotleda internatuuri ühe oma disaini juhitud kaubamärgiga, et kogeda trükistes ja internetis toimetuslikku disaini ja illustratsiooni ning saada ülevaade illustreeritud ja animeeritud digitaalse infosisu tootmise tähtsusest kogu maailma vaatajaskonnale. Eelmised õpilased on töötanud disaini interni juures Esquire'is ja ELLE'is. Need paigutused on aidanud varasematel üliõpilastel välja töötada püsivad kutsealased kontaktid ja isegi nende esimesed ajakirja töökohad.


Tööstuse ülevaade

Seda ülevaadet arendatakse edasi ka elavates tööstusharudes, mis sisaldavad spekulatiivseid futuuride illustratsiooniprojekte, mille on välja pakkunud auhinnatud loovagrupp The District, ELLE poolt koostatud toimetuse lühitutvustus ja Digital Spy digitaalne sisu / sotsiaalmeedia projekt . Külalisõppejõudude programmis on kaasatud innovaatilised spetsialistid, kes töötavad selle valdkonna tipptasemel, nagu näiteks poliitiline karikaturist ja Buzzfeed illustraator Rebecca Hendin ning juhtiv liikumisgraafika disainer David Tang alates NBC Universalist.


Karjäär

Kursus annab õpilastele kogemusi ja teadmisi, et jätkata karjäärivõimalusi Suurbritannias ja kogu maailmas laienevate loomemajanduse valdkonnas kogu illustratsiooni ja animatsiooni vallas, kaasa arvatud vabakutseline toimetus toimetuse ja raamatu illustratsioonil, laste illustratsioon, avalik illustratsioon, näitus ja kogemuste disain , liikuvgraafika ja animatsioon TV ja ettevõtte branding, mängude disain, VFX, redigeerimine, 3D-modelleerimine, digitaalse sisu tootmine, samuti sõltumatu animeeritud filmitegemine või edasine uurimine.


Ressursid

Kõik meie magistriõppe üliõpilastel on ligipääs paljudele ressurssidele, mis toetavad nende õpinguid ja kaasaegse kunsti ja disaini kaasaegse praktika hübriidset olemust, sealhulgas:

 • Tööstusharu standardne tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Cloud, Maxon Cinema 4D.
 • Fotograafia stuudiod ja juurdepääs märgadele pimedale ruumile.
 • Digital Media Suite ja tehniline tugi.
 • Puit, metall ja keraamika 3D töökojad ja tehniline tugi.
 • Prototüüp Lab (sealhulgas 3D-printer ja laser-lõikur).
 • Joonistamise stuudio.
 • Tööstuslikud õmblusmasinad ja rõivamanuste tehniline tugi.
 • Gerberi tehnoloogia.
 • Akadeemiline oskuste nõunik (saadaval grupi ja 1: 1 õpetuste jaoks).

Lisaks CSVPA pakutavatele rajatistele ja teadmistele on õpilastel olnud võimalus teha koostööd Cambridge'i tehnoloogiaekspertidega, sealhulgas Cambridge'i ülikooli Cambridge Makespace'i insenerid ja kohalikud digitaalsed trükitööstused.


Nõuded

Vanus
20 aastat

Haridustase
Edukalt lõpetanud bakalaureuse kraadi graafika ja illustratsiooni, illustratsiooni, animatsiooni, kommunikatsiooni disaini või lähedalt seotud teema.

CSVPA tunnustab paljusid kvalifikatsioone ja / või asjakohaseid kogemusi ning julgustab kõiki inimesi esitama taotlusi, millel on oma huvi ja kogemus. Taotlusi ilma kvalifikatsiooni- või distsiplinaarkontrollita, mis on välja toodud eespool, kuid mis näitavad asjakohast kogemust, vajalikud oskused ja intellektuaalsed saavutused, mis on vajalikud kursuse edukaks läbimiseks. Samaväärne kogemus peab olema tõendatud professionaalse CV täiendava esitamise kaudu.

Mõnedel juhtudel võivad üliõpilased olla kohustatud täitma kraadiõppe.

Inglise tase
IELTS 6.5 (ükski element alla 5.5)

Portfell

Alusta
September-september

Kursuse pikkus
3 semestrit

Akrediteerimine
Falmouthi Ülikool

Kontakttunde
Kuni 15 tundi nädalas

Inglise keel
Vajaduse korral kuni 5 tundi nädalas


Isikliku avalduse

Palun esitage lühike avaldus (300-400 sõna), räägib meile ennast, oma varasemat kogemust ja oma lähenemist loomepraktikale. Palun lisage:

 • Põhjused meie MA kursusele.
 • Kogemused ja oskused. Mida sa varem tegid?
 • Teie lähenemine kunsti / disaini praktikale. Mis inspireerib, teavitab ja mõjutab seda, mida teete - ja miks?
 • Teie eesmärgid. Mida sa loodad MA-st välja tulla?
 • Teie pikaajalised ambitsioonid. Kuidas teie arvates aitab kraadiõpe loovate tööstuste karjääri areneda?
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge School of Visual & Performing Artsis »

Viimati uuendatud July 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Price
22,920 GBP
Avaleht / EL: 13 500 £ / Rahvusvahelised õpilased: 22 920 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi