MA visuaalne kommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Usume, et edukaimad disainerid on kultuuriuuendajad, kes oma praktika kaudu teavitavad, veenvad ja lõbustavad. Meie visuaalse kommunikatsiooni kursuse kaudu saate välja töötada enesekindla disainihääle ja luua silmapaistva töö portfelli, mis on valmis tänapäevaseks professionaalseks maailmaks.

Uurite mitmesuguste meediumide kaudu sõnumite ja tähenduse edastamise mehhanisme, julgustatakse teid arendama uusi oskusi, et tugevdada ja teavitada oma kujundamispraktikast, ning saate aru printimiseks vajalikest oskuste komplektidest, liikumine ja digitaalne disain.

Teil on ka võimalus täiendada oma praktikat valdkondades, mis on vajalikud loominguliseks juhiks saamiseks ja karjääri jätkamiseks visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas, mis hõlmab selliseid valdkondi nagu trükimeedia, kasutajakogemus, liikumise kujundamine, veebidisain , näituste kujundamine ja reklaamimine, tehes koostööd meie loomingulise kogukonna teiste liikmetega.

MA visuaalse kommunikatsiooni eesmärk on aidata teil arendada häält autorina ja uuendajana, pakkudes teile oskusi ja teadmisi disainilahenduste probleemide tuvastamiseks ja lahendamiseks interdistsiplinaarses keskkonnas, sealhulgas traditsiooniline ja digitaalne printimine, liikuvate piltide komplektid ja 3D-stuudiod.

Õpid lähenemisele disaini kui muutuste agendile - strateegiale käitumise positiivseks muutmiseks soovitavatel ja jätkusuutlikel viisidel.

Juhib Hugh Harwood ja meeskond kogenud professionaalseid disainereid, kellel on ühendused kõrgeimal tööstustasandil - sealhulgas Slawa Harasymowicz, Vida Vega ja Jayoon Choi -, saate teada paljudest loengutest, projekti lühikokkuvõtetest, töötubadest, kirjalikest töödest, grupist kriitika ja individuaalsed õpetused.

Õppetöö pikkus:

 • Üks aasta täistööajaga või kaks aastat osalise tööajaga

Kursuse üksikasjad

Termin üks

Teie praktika määratlemine

 • Uurite loovpraktikat, et kursuse hiljem oma projektiettepanekust üksikasjalikult teada saada. Üksuse eesmärk on pakkuda struktureeritud raamistikku, mis võimaldaks teil uurida oma distsipliini meetodite, ideede ja teemade potentsiaali ning aidata teil oma praktikat teavitada ja asukohta leida.

Term 2

Kontekst ja meetod

 • Läbi loengusarjade ja seminaride saate aktiivselt osaleda paljudes praegustes aruteludes, mis pakuvad kultuurilist ja intellektuaalset konteksti visuaalse kommunikatsiooni ideede kaalumiseks. Programm tegeleb interdistsiplinaarsete probleemidega teooria arutelu ning konkreetse disainiga töö ja tekstide arvestamise kaudu.

Projektiarendus

 • Selles üksuses arendate oma lõpliku projekti teemasid ja fookust, hinnates ja katsetades oma ettepaneku eesmärke pikaajalise iseseisva õppe ajal. Selles etapis suunatakse teie projekti arendamist ja küsitletakse seda õpetuste, grupikriitika ja esitluste kaudu, mis toetavad teie töö edenemist ja pakuvad töötajate, eakaaslaste ja professionaalsete praktikute poolt ranget kriitilist hinnangut. Soodustades oma ideede jätkuvat uurimist ja küsitlemist, jätkate oma projekti realiseerimiseks sobivate meetodite ja strateegiate väljatöötamise protsessi, kui hakkate iseseisvamalt töötama teadlase ja praktikuna, täpsustades oma uurimisküsimusi ja kasutatavaid uurimismeetodeid .

Kolmas tähtaeg

Teostus ja levitamine

 • Te rakendate oma eelnevates üksustes omandatud teadmisi ja kogemusi oma lõpliku magistriprojekti elluviimisel - õpingute kulminatsiooniks ja konsolideerumiseks lahendatud tüki või tööna. See peaks näitama sidusust ja innovatiivsust professionaalsel eraldusvõime tasemel. Teilt nõutakse ka kriitilise dokumendi ettevalmistamist, mille eesmärk on kajastada magistriprojekti konkreetset praktilist tulemust, selle tõlgendamist ja edu, kuna see näitab teie lähenemisviisi loomingulisele praktikale teadusuuringute kaudu.

Tasud ja täiendavad kursuse kulud

Õppemaksud

Kursuse tasu aastas 2020. aasta sisseastumiseks on:

 • Suurbritannia ja EL-i tudengid täiskohaga - 8000 naela
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased osalise tööajaga - 4000 naela
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - £ 16 250 (standard tasu)
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 15 600 kr (täielik ennetähtaegse maksmise tasu)

Kursuse lisakulud

Vaadake lisaks õppetasudele lisanduvaid kursusekulusid 2020. aasta sisseastumiseks.

Need tasud kehtivad ainult nimetatud õppeaasta eest. Kulud võivad igal aastal suureneda üliõpilase jätkuva kursusel registreerimise ajal vastavalt inflatsioonile (arvestades maksimaalset reguleeritud õppemaksu piirmäära). Jätkavate üliõpilaste jaoks tehtavad muudatused vastavad RPI-X prognoositavale määrale või sellest madalamale.

Tasu allahindlused ja stipendiumid

Kõigi praeguste tudengite ning hiljutiste Suurbritannia ja EL-i vilistlaste toetamiseks järgmisele õppeastmele liikumiseks oleme välja töötanud uue kursuse hinnasoodustuste sarja.

 • Lisateave tasusoodustuste kohta

Rajatised

Visuaalse kommunikatsiooni võimalused hõlmavad spetsiaalseid stuudioid, kus on ruumi nii isiklikuks kui ka rühmatööks; digitaalsete meediumikomplektide Macidega, millesse on programmeeritud uusim tööstusharu disaini tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Suite, Final Cut Studio, Final Cut Pro, Soundtrack Pro ja Autodesk Maya. Meil on fotograafiastuudiod ning mustvalgete filmipõhiste fotograafiate jaoks tumedate ruumide töötlemine ja printimine; trükikunstistuudiod, kus on juurdepääs litograafiale, sõeltrükkimisele, söövitamisele ja reljeeftrükile.

Mis meie üliõpilased ütlevad

"UCA-s õppimine on kindlasti üks suurimaid kogemusi, mis mul olnud on. Tunnen loomingulist ja energilist vibratsiooni kõikjal ülikoolilinnas. Ülikoolilinnaku UCA meeskond on tõesti abivalmis ja sõbralik, nad toetavad paljuski, sõltumata kas vajame akadeemilist või isiklikku nõu. "

Ka I Lei, MA visuaalne kommunikatsioon

Riiki sisenemise nõuded

Ühendkuningriiki sisenemise nõuded

 • Autasustatud kraad või samaväärne kvalifikatsioon aines või sellega seotud distsipliin

ja / või

 • Asjakohane töökogemus, mis näitab teie võimet aspirantuuris õppida.

Arvesse võetakse ka taotlejaid, kes saavad konkreetse projektiga seotud vastuvõtu osas tugeva aluse ja suudavad näidata oma potentsiaali kursuse rahuldavaks läbimiseks.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded

Oma riigi jaoks samaväärsete sisenemisnõuete vaatamiseks vaadake meie veebisaiti.

Teie portfell

Nõuame, et osaleksite taotlejate päeval ja tooksite oma portfelli hindamiseks. Lisateavet portfelli koostamise kohta ja konkreetseid nõudeid kaasatavate tööde näidetele antakse taotlejaportaalis pärast kandideerimist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Loe edasi

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Näita vähem
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Rohkem Vähem