MA visuaalne

Üldine

Programmi kirjeldus

Visuaalne

Mõeldes on visuaalne

Professionaalsed rollid disaini valdkonnas muutuvad pidevalt. Kaasaegne disain peab hõlmama nii traditsioonilisi kui ka uusi digitaalmeediaid. Üha enam avastavad ettevõtted kogemuste disaini väärtust brändi, toodete ja teenuste sõnumite edastamisel ning klientide ja kasutajate kaasamisel digitaalsete kontaktpunktide kaudu. Kuigi paljud kogemused töötavad mitmete meeltega, on ainulaadselt kõige olulisem visuaalne - kujundades tõhusa visuaalse kommunikatsiooni, mis on disaini kogemuse seisukohalt ülioluline.

Meie visuaalses

See kursus keskendub kriitilisele teadlikkusele loominguliste, kaubanduslike ja äriliste kaalutluste tasakaalust, visuaalsete narratiivide arendamisest, kasutades erinevaid tööriistu ja graafilisi elemente. Samuti loote lühikesed vestlused teaduspõhiste projektide ja uuenduslike lähenemisviiside kohta ettevõtlusele. Moodulid rõhutavad disaineri muutuvat rolli algoritmilises protsessis, mis vahendab meie interaktsioone digitaalsetes ruumides, kus adaptiivne mõtlemine ja inimkeskne sisu loomine on kaasaegsete disainerite tõelised valuutad.

Faktid:

 • Kraadiõpe: magistriõpe (MA)
 • Campus: Berliin
 • Õppekeel: inglise keel
 • Algus semester: Talvine poolaasta: september
 • Semestri arv: 2 semestrit (võrdub ühe aastaga)
 • Programmi tüüp: täisajaga
 • Krediit: 60 ECTS
 • Tähtsündmused:
  • Keskenduge individuaalsele arengule väikestes õpperühmades ja isikliku atmosfääriga. Loov vabadus, professionaalne varustus ja praktilised projektid. Loomemajanduse tuntud õppejõudude õpetamine.
 • Õppemaksud:
 • ELi taotlejad: 13 000 eurot üheks aastaks
 • ELi mittekuuluvad taotlejad: 14 300 eurot üheks aastaks

Mis teeb sellest silmapaistva õppega Euroopa University of Applied Sciences Europe ?

Euroopa University of Applied Sciences Europe on riigi poolt akrediteeritud, saanud mitmeid auhindu ja on ülemaailmne juhtiv ülikoolide seas rahvusvaheline lähenemine.

Siin saate õppida väikestel kursustel, nii saate individuaalse toetuse ja isikliku kontakti meie professoritega. Kõik meie õppejõud on edukad eksperdid kunsti ja disaini maailmas.

Teooria kõrval sisaldavad teie uuringud ka praktilisi projekte. Interdistsiplinaarsed kursused võimaldavad teil määrata oma õpingute sisu. Meie ülikoolilinnak pakub nüüdisaegseid seadmeid, sealhulgas fotostuudiod, tumedad toad, Maci basseinid ja palju muud. Vabatahtlikud ekskursioonid annavad teile võimaluse näha New Yorki, Islandit, Vietnami, Pariisi ja teisi sihtkohti ning töötada seal oma oskustega.

Õppimine Saksamaal University of Applied Sciences Europe

Me rõhutame rahvusvahelisust. Sellepärast olime meie seas esikohal 25 üliõpilaste liikuvuse ja rahvusvahelisel orientatsioonil (U-Multirank 2016). Meie arvukad rahvusvahelised üliõpilased tulevad üle kogu maailma, et jätkata kõrgelt hinnatud (riigi ja ZEvA tunnustatud) saksa kraadi, mida õpetatakse täielikult inglise keeles.

Saksamaa, tuntud kui innovaatorite riik, on ideaalne koht oma kraadi saamiseks. Saksamaa on eriti ohutu ja elujõuline riik, kus on suhteliselt madal õppemaksu ja taskukohased elamiskulud. Lisaks tuntakse Berliini kui Euroopa loomingulist kapitali, kunstnike magnetit ja disainerite "koht".

Sellepärast julgustame rahvusvahelisi üliõpilasi siia meiega koos õppima. Nüüd saate taotleda oma riigi koolikraadi. Seejärel vaatame teie taotluse läbi ja juhime teid protsessi läbi.

Töö õpingute ajal

Me tahame, et teie õpingud sobiksid ideaalselt teie elus. Sellepärast on magistriõppe üliõpilaste loengud planeeritud semestri ajal kolmapäeva pärastlõunal kuni reedeni ja / või laupäeva pärastlõunal. Nii saate osalise tööajaga töötamise lihtsamini õppida.

Kuid ärge unustage ettevalmistus- ja järelmeetmeid, mis on seotud täistööajaga õppekursusega.

Programm - interdistsiplinaarsed kursused, projektid jm

Visuaalne

Euroopa University of Applied Sciences Europe teil ainulaadne võimalus tuua oma disainioskused elavale mitmekultuurilisele ja interdistsiplinaarsele keskkonnale. Te osalete visuaalse disaini, illustratsiooni, digitaalse kujutise loomise, fotograafia, kaasaegse tüpograafia, kommunikatsiooniartefaktide loomise, interaktiivsete prototüüpide ehitamise, brändi identiteedi kujundamise, innovatsiooni kujundamise ja disainiuuringute kursustel.

Karjäärivõimalused

Rahvusvaheline disainitööstus otsib talente, mis on sama kogenud funktsionaalsete ja rõõmsate kasutajaliideste (UI) pakkumisel, nagu see on jätkusuutlike kasutajakogemuste loomisel (UX). Visuaalse disaini stsenaariumis kasutatavate täiustatud visuaalse disaini oskuste ühendamine on visuaalse kujunduse keskmes.

Tüüpilised töövaldkonnad hõlmavad järgmist:

 • Visuaalne ja kogemuste disainer
 • Brändi disainer
 • Teenuse kujundaja
 • Kogemuse disainer
 • Toote disaini arendaja
 • Disainistrateegia
 • Loov juht ja ettevõtja
 • Visual Design Innovator
 • Professionaalsed stuudiod ja uurimiskeskused

Art

Meil on hea meel, et olete huvitatud University of Applied Sciences Europe . Meie ülikooli magistrikraadi saamiseks tuleb kõigepealt täita teatud nõuded. Kõik, mida pead teadma, on loetletud allpool. Täiendavate küsimuste korral aitab meie üliõpilaste nõustamiskeskus hea meelega abi.

Saate taotleda aasta ette oma soovitud semestri. Talve semestri esitamise tähtaeg on 15. august (mitte-EL: 15. juuni) iga aasta kohta. Pärast seda tähtaega on iga semestri jooksul olemas olemasolevate õppekohtade ootenimekiri. Kui teil on Saksamaal juba kehtiv õpilasviisa, võite taotleda ametlikku taotluse esitamise tähtaega.

Palun edastage oma taotlus nüüdseks 2019. aasta suveks ja talveks.

Vastuvõtmise protseduur

Taotlusprotsess

 1. Teie taotlus: taotlemiseks peate esitama täidetud veebipõhise taotlusvormi, oma kokkuvõtte, kaaskirja (umbes 1–1,5 DIN A4-lehekülge) ning oma keskkooli diplomi, mis annab teile ülikooli sissepääsu.
 2. Taotlustasu (ainult kolmandate riikide kodanikele): selleks, et kontrollida oma õigust õppida UE-s ja alustada taotlusprotsessi, palume teil maksta ühekordne taotluse esitamise tasu 50 €. Kui see tasu on laekunud, hindame teie taotlust edasi ja pöördume teile otse tagasi.
 3. Intervjuu: Kui meie valikukomisjoni liikmed nõustuvad, et olete paljutõotav kandidaat, helistame Teile sisseastumiseksamile, millele järgneb intervjuu. Pärast seda ütleme teile kohe, kui olete vastu võetud.
 4. Reserveerimistasu (ainult kolmandate riikide kodanikele): Kui olete õpilasena vastu võetud, palutakse teil maksta 3 000 euro suurune broneerimistasu. Reserveerimistasu on ühekordne makse, mis tagab teie koha ja arvatakse maha programmi kogumaksumusest.
 5. Vastuvõtukiri: Kui oleme saanud teie allkirjastatud lepingu ja broneerimismaksu 3 000 €, väljastame teie vastuvõtukirja. See on teie viisataotluse puhul kohustuslik.

Intervjuu

Kui oleme teie taotluse üle vaadanud, saate kutse vestlusele ja palutakse esitada kirjalik ettepanek magistritöö kohta.

Palun tooge intervjuule:

 • Teie kokkuvõte tabelis.
 • Bakalaureusekraad, ärakiri ja portfell, milles on umbes 20 teie kunstiteose näidet.
 • Ettepanek võimaliku magistritöö kohta on üldjoontes visand. Ettepanek peaks hõlmama umbes 5 DIN-formaadis A4 formaadis lehte DIN, sealhulgas visuaale ja järgmist: pealkiri, teema lühikirjeldus, projekti kunstiline ja akadeemiline tähtsus, võimalikud meetodid ja ressursid selle realiseerimiseks.

Intervjuu kestab umbes 45 minutit ja sisaldab isiklikku vestlust vähemalt kahe meie ülikooli kõrgetasemelise esindajaga. Teil on võimalus esitada oma ettepanek ja oma portfell. Kui meil on kõik vajalikud dokumendid, saate intervjuu tulemused kohe pärast seda.

Kui asute välismaal, võite osaleda intervjuus Skype'i kaudu.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Loe edasi

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Näita vähem
Berliin , Iserlohn , Hamburg + 2 Rohkem Vähem