MA visuaalse kommunikatsiooni alal

Üldine

Programmi kirjeldus

MAVisual communicationPraktiline kursus fotograafidele, graafikutele ja illustraatoritele.

Liitu meie rahvusvahelise kohordiga - tervitame üliõpilasi paljudes riikides, sealhulgas Suurbritannias, Itaalias, Hiinas, Taiwanis, Mehhikos, Columbias ja Bulgaarias.

Kasutage seminare fotograafias, söövituses, kõrgrõhkades, ekraanil printimisel, plastil, puittoodetel, värvi ettevalmistamisel ja valamisel.

Taotleda laia valikut akadeemilisi õpikodasid, võistlusi ja professionaalseid auhindu.

See on praktiline MA Visual Communication kursus fotograafidele, illustraatoritele ja graafilistele disaineritele. Soovitame teil töötada iseseisvalt ja ühiselt, õppides jagatud visuaalset keelt.

Töötades koos teiste õpilastega ja konsulteerides oma juhendajatega, saate luua oma praktika jaoks professionaalse ja kriitilise konteksti iga projekti arendamisel.

Teie kasvav kindlustunne ja suurenenud võimekus on selgelt nähtav portfellides, mida te esitate tööstusharu sisenemisel või õpingute jätkamisel.

Ülevaade

Te arendate oma visuaalse suhtlemise praktikat, keskendudes praktilistele, kontseptuaalsetele, ajaloolistele ja kaasaegsetele probleemidele. Sisestate kriitilise dialoogi teiste seotud valdkondade õpilastega ja aitame teil oma praktikat asjakohases kontekstis paigutada. Meie arvates on teie meetodite integreerimine nendega seotud valdkondade isikutega tõhusamaks fotograafiks, graafiliseks disaineriks või illustraatoriks. Ajal, mil nende valdkondade vahelised piirid muutuvad - ja mõnel juhul lahustuvad -, on see eriti oluline.

Te olete vilunud töötama individuaalselt ja ühiselt. Individuaalse spetsialistiprojekti arendamise kaudu saate oma lähenemise kontseptuaalseks, kriitiliseks ja kontekstuaalseks, samal ajal täpsustades oma esteetilisi tundeid. Samuti teete koostööd, et koostada ühisprojekte, läbirääkimisi lõplike tulemuste üle oma meeskonnaliikmetega.

Te lõpetate:

 • Lai ja informeeritud väljavaated
 • Tõeline usaldus oma võimetega
 • Valitud erialal õnnestumiseks vajalikud oskused.

Kursuse ülesehitus

Kolmandik

Te uurite praktilisi ja kontseptuaalseid lähenemisviise oma tööle akadeemiliste seminaride ja ettekannete kaudu, tuvastate oma tugevad ja nõrgad küljed ning parandate ja arendate järk-järgult oma praktikat.

Kolmemõõtmelised

Arendate põnevaid koostöölisi uusi töid, mis keskenduvad kõigepealt geograafilisele asukohale ja seejärel nišš globaalse publikuni.

Kolmandik kolm

Te otsustate oma magistri projekti struktuuri ja töötate välja koostöö või individuaalse töö, mis peegeldab teie konkreetset lähenemist ja spetsialistide huve.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid. Palun kontrollige kursuse käsiraamatut või lõplikku programmi dokumenti, et saada üksikasjalikke andmeid selle kohta, millised moodulid on põhilised, nõutavad või vabatahtlikud.

 • Uurimismeetodid
 • Praktika arendamine
 • Praktika kontekstis
 • Praktika globaalses kontekstis
 • Magistriprojekt.

Kuidas ma hindan?

Teid hinnatakse praktiliste projektide kaudu, mida toetavad integreeritud uurimistööd visandiraamatutes, nendega seotud materjalides ja esitlustes. Teie lõplik projekt ilmub avalikule näitusele.

Kuidas mind õpetatakse?

Teid õpetatakse praktiliste seminaride, seminaride, kõneluste ja esitluste kaudu. Te töötate suures osas iseseisva fookusega. Me julgustame teid tegema koostööd eri valdkondade vahel; Teie juhendajaga tihedas koostöös otsustate, milline on teie tava parim tee.

Teid õpetavad spetsialistide õppejõud ja külastavad kõnelejad paljude taustaga graafilisest disainist, fotograafiast, illustratsioonist ja kunstist. Õppetunnid hõlmavad kriitikaid, arutelusid, seminare, galeriikülastusi, teoreetilist arutelu ja praktilist tehnilist suunda.

Me proovime teid laiendada oma töökorraldust tehniliselt ja kontseptuaalselt läbi mõtlemise, otsimise, rääkimise ja uue töö tegemise.

Võimalused

Väljasõidud

Õppeaastal toimub ekskursioonid Londonisse ja teistesse riikidesse. Lisaks käime tavaliselt väliskülastuse väliskülas. Eelmistel aastatel on osakonna kursused külastanud muuhulgas Berliini, Reykjavíki, Pariisi ja San Francisco.

Tööpraktika, tööstussidemed ja praktikad

Me ei korralda tööstuse paigutusi, vaid aitavad teil ära kasutada kohalikke ja riiklikke võimalusi ning taotleda karjääri- ja äritegevuse meeskonna toetust.

Karjäär

Selle osakonna lõpetajad on kujunenud graafilisteks disaineriteks, illustraatoriteks, fotograafideks ja fototöötlejateks disainiagentuuride, arhitektuuri- ja inseneritegevuste, MOD ja teiste erialade jaoks. Paljud töötavad ka uurimisprojektide kallal koos kaunite kunstnike või teadlastega või on muutunud õpetajateks.

Kulud

 • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 7,995
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne 4 000 naela
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kirje 14 900 eurot
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem