MA visuaalsotsioloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

MA visuaalsotsioloogia on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud uutest viisidest sotsiaalse maailma uurimiseks ja mõistmiseks visuaalsete, sensoorsete ja muude eksperimentaalsete lähenemisviiside abil. Uurite uuenduslike meetodite kõrval ka sotsioloogilisi probleeme ja omandate vajalikud vahendid sotsiaalse maailma uurimiseks, esindamiseks ja sekkumiseks.

Miks õppida magistriõppe magistrantuuri visuaalsotsioloogiat?

 • Teil on võimalus arendada empiirilisi uuringuid ja neid avalikult tutvustada erinevates meediumides ja materjalides. Saate tegeleda sotsioloogia kui leidliku uurimistööga, kasutades loomingulisi uurimismeetodeid klassikaliste ja muutuvate sotsioloogiliste probleemide lahendamiseks.
 • Teid tutvustatakse visuaaluuringute arutelude ringis ja julgustatakse neid üles ehitama, kasutades visuaalseid, sensoorseid ja leidlikke metoodilisi tavasid kriitiliste ühiskondlike uuringute tegemiseks teie huvipakkuvates valdkondades, olgu selleks teaduse ja tehnoloogia, tänapäevase kapitalismi, sooline ja seksuaalne kultuur, rass, inimõigused, globaliseerumine või muud ühiskonnaelu aspektid.
 • Kombineerides loenguid ja seminare praktiliste sessioonide ja töötubadel põhinevate projektidega, aitab MA arendada välja praktilise lähenemisviisi sotsioloogilistele uuringutele. Saate omandada oskuste baasi meetodites, mida saab kasutada avaliku sektori kontekstis, kunsti- või meediauuringutes, disainis või kaubanduslikes rakendustes.
 • Lisaks ideede tutvustamisele kirjutamise kaudu on teil võimalus toota ka erinevaid väljundeid, sealhulgas filmi-, video-, fotograafia-, heli- ja multimeediumitükke. Samuti on teil võimalus osa sellest tööst korraldada ja kureerida näitusel.
 • Kriitilised tagasisideseansid toimivad üksikute projektide proovikivina ja temaatilised projektid võimaldavad teil edasi arendada mitmesugustele sihtrühmadele suunatud uurimisväljundite portfelli.
 • Teil on võimalus kujundada ja mõtiskleda oma uurimisprojektide üle. Väitekiri võimaldab teil lõpule viia oma individuaalsete huvide sisulise uurimisprojekti, mida toetab töötajaga üks-ühele juhendamine.
 • Teil on juurdepääs järeltulevatele ja montaažijaamadele, samuti foto- ja videoseadmetele. Audiovisuaalseid ja meediumiseadmeid saate laenata ka IT-teenindusest.
 • MA asub sotsioloogia osakonnas, The Methods Labi kodu ja on esirinnas teadusuuringutes, milles kasutatakse „elavat sotsioloogiat”, mis hõlmab metoodilisi uuendusi. Teid õpetavad töötajad, kellel on lai valik kogemusi nii sotsioloogia kui ka interdistsiplinaarse uurimistöö alal, sealhulgas visuaalne ja eksperimentaalne lähenemine.
 • Ühinete üliõpilastega väga erineva taustaga, sealhulgas kunst, disain, antropoloogia, meedia ja kommunikatsioon, kultuuriuuringud, geograafia ja sotsioloogia.

Mida sa õpid

Kursuse esimeses osas võetakse kasutusele moodul „Empiirilised sotsiaalsed uuringud“, mis viib teid läbi empiirilise uurimistsükli sotsioloogia ümberkujundamise kontekstis visuaalsete, digitaalsete ja muude empiiriliste meetodite ajastul. Moodul „Visuaaliuuringute teooriad ja arutelud” võimaldab käsitleda visuaalse sotsioloogia arutelusid ning hõlmab ka meedia, interdistsiplinaarsuse ja tõlkimise mõisteid puudutavaid uuemaid teemasid, mis muutuvad oluliseks, kui sotsioloogia töötab visuaalse ja muu sensoorse materjaliga. Nende moodulite hindamine toimub essee kaudu.

Nende moodulite kõrval valite peamise praktilise komponendi - visuaalse ja leidliku praktika A -, mis pakub võimalust omandada fotograafia, heli ja video oskused ning töötada välja materjale, mis haaravad sotsioloogilist kujutlusvõimet. Keskendutakse sellele, kuidas tõlkida uurimisküsimus mitmesugustesse materjalidesse või meediumitesse ning suuta kriitiliselt arutada nende valikut ja kasutamist.

Teise ametiajaga jätkate leiutatud sotsioloogia praktilise mooduliga „Ühiskonnauuringud avalikkuse kaasamiseks“, mille raames töötate individuaalselt või rühmadena teema vastamiseks, et luua eksponeeritav visuaalne, sensoorse või eksperimentaalse objekti või meedium. konkreetsele avalikkusele. Praktilise töö hindamine sisaldab uurimistööde päevikut koos töö dokumenteerimisega.

Neid põhilisi mooduleid õpetatakse sotsioloogias. Teisel ametiajal valite ka valiku, mis võib olla valitud sotsioloogia hulgast või kullatud osakondadest, sealhulgas antropoloogia, inglise ja võrdleva kirjanduse, poliitika ja rahvusvaheliste suhete, meedia ja kommunikatsiooni, haridusuuringute ja muusika osakonnad.

Suveperioodil valmib väitekiri, mis hõlmab suurt praktilist projekti, mis koosneb mis tahes meediakanalitest ja käsitleb konkreetset sotsioloogilist probleemi. Te kohtute sotsioloogiapersonali liikmega individuaalse järelevalve jaoks. Väitekiri on sisuline uurimistöö, milles töötatakse välja visuaalne, leidlik või eksperimentaalne lähenemine valitud teemale.

Kui jälgite kahe aasta jooksul osalise tööajaga magistrikraadi, võtate esimesel aastal ette empiirilised sotsiaaluuringud, visuaalse ja leiutatava praktika ja sotsiaalse kaasatuse uuringud ühiskonnas ning visuaalse uurimistöö teooriad ja arutelud. väitekiri ja võimalus 2. aastal.

Põhimoodulid

Mooduli pealkiri Autorid
Empiiriline visuaalne uurimine 15 ainepunkti
Visuaalse uurimise teooriad ja arutelud 15 ainepunkti
Sotsiaalsed uuringud avalikkuse kaasamiseks 30 ainepunkti
MA visuaalsotsioloogia doktoritöö 60 ainepunkti

Valikute moodulid

Valite mooduli, mille väärtus on 30 ainepunkti sotsioloogiast või kolledži osakondadest, sealhulgas antropoloogia, inglise keele ja võrdleva kirjanduse, poliitika, meedia ja kommunikatsiooni, muusika ja kasvatusteaduste osakonnad.

Sotsioloogia moodulid käsitlevad selliseid teemasid nagu:

 • Kaasaegne kapitalism ja ebavõrdsus
 • Inimõigused
 • Üleilmastumine ja linnaelu
 • Sugu ja seksuaalsus
 • Teadus, tehnoloogia ja meditsiin
 • Ühiskondliku elu digiteerimine

Hindamine

Hindamine koosneb kursustest, laiendatud esseest, aruannetest, esitlustest, praktikapõhistest projektidest või esseest / logist, grupiprojektidest, kajastavatest esseest ning nähtud ja nähtamatutest kirjalikest eksamitest.

Video game visorLuksuslik interaktsioon / tühjendus

Riiki sisenemise nõuded

Teil peaks olema (või eeldatakse, et teile antakse) vähemalt bakalaureuse kraad, mis on vähemalt sotsioloogia kõrgem teise klassi standard või vastav / seotud teema.

Mõnede programmide puhul võidakse arvestada ka siis, kui te ei ole lõpetanud või kui teie kraad on seotud valdkonnaga, kuid teil on asjakohane kogemus ja võite näidata, et teil on võimalus töötada kraadiõppe tasemel.

Rahvusvahelised kvalifikatsioonid

Me aktsepteerime laia valikut rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Kui inglise keel pole teie emakeel, on selle programmi õppimiseks vaja IELTS-i hindepunkti (või samaväärset inglise keele kvalifikatsiooni) 6,5 koos kirjaga 6,5. Kui vajate abi oma inglise keele õppimisel, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teid ette valmistada kraadiõppe tasemel õppimiseks.

Kuidas kandideerida

Te taotlete otse Goldsmiths'ile, kasutades meie online-rakendussüsteemi.

Enne taotluse esitamist peate olema:

 • Teie haridusajaloo andmed, sealhulgas kõigi eksamite / hinnangute kuupäev.
 • Teie viite elektrooniline koopia kirjaga päises või teise võimalusena kohtuniku e-posti aadress, kellelt me saame viidet küsida. Eelistatav on kasutada akadeemilist teatist, kuid juhul, kui taotlejad ei suuda seda esitada, on erialane viide vastuvõetav.
 • Isiklik avaldus - selle saab üles laadida kas Wordi dokumendina või PDF-vormingus või täita veebis.
 • Kui see on saadaval, siis oma hariduse ärakirja elektrooniline koopia (see on eriti oluline, kui olete õppinud väljaspool Suurbritanniat, kuid see pole kohustuslik).
 • Saate oma edusamme igal ajal salvestada ja naasta oma rakendusse, logides sisse oma kasutajanime / e-posti ja parooli kasutades.

Millal taotleda

Oktoobrist võetakse vastu taotlused õpilastele, kes soovivad alustada järgmise aasta septembrit.

Soovitame teil täita oma taotlus võimalikult varakult, isegi kui te ei ole oma praegust õppeprogrammi lõpetanud. On väga tavaline, et teile pakutakse koht, mis sõltub sellest, kas te saavutate teatud kvalifikatsiooni.

Hilinenud taotlusi võetakse arvesse ainult siis, kui on olemas ruumid.

Kui te taotlete rahastamist, võidakse teil kohaldada varasemat taotluste esitamise tähtaega.

Karjäär

See programm meelitab õpilasi väga erineva taustaga, sealhulgas kunsti ja disaini, ettevõtluse ja kolmanda sektori, aga ka ühiskonnaõpetuse kraadi omandanud õpilased. See tähendab, et karjäär, millest nad on huvitatud, on lai ja mitmekesine.

Programm aitab õpilastel arendada oma kriitilisi ja analüütilisi võimeid, aga ka mitmeid muid praktilisi oskusi ja pädevusi, mida väärtustatakse erinevates sektorites. Näiteks lisaks sotsioloogia sisemiste visuaalsete ja sensoorsete uurimiste kajastamisele reageerib MA ka sellele, kuidas sotsioloogilisi meetodeid - näiteks intervjuud, fookusgruppe ja etnograafiat - kasutatakse üha enam ka ärilises keskkonnas, sealhulgas sotsiaal- ja turu-uuringutes ning rahvusvaheliste ettevõtete teadus- ja arendustegevuses.

Programm võib viia mitut tüüpi karjäärini, sealhulgas kunsti- ja loomemajanduses, heategevus- ja avalikus sektoris, sotsiaaluuringutes. Hulk programmi lõpetanuid on samuti huvitatud edasistest teadusuuringutest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Loe edasi

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Näita vähem