Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Õpetamine Soomes - Õpetamine programmid Soomes Õpetamine

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Õpetamine on akadeemiline eriala, kus tudengid saavad selgeks teadmiste edasiandmiseks vajalikud tehnikad ning meetodid. Tudengid võivad keskenduvad ühele konkreetsele erialale või õppimiseale või valida üldised pedagoogika meetodid.

Ametlik kõrgharidussüsteemi Soome on 7-3-2-2 muster. Ülikool võtab kaks aastat kutse-või tehnilist haridust, ja lõpuks kaks aastat enne kolmanda taseme haridus. Soome on ka mitmed avaliku kui ka erasektori ülikoolid, mis on võimaldanud kõrghariduse kättesaadavust õpilastele.

Õpetamine Soomes - Võtke MA Soomes. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Õpetamine, Soome

Tampere University

Programmis tervitatakse õpetajaid, kes on huvitatud oma kutsealase pädevuse edasiarendamisest ja süvendamisest ning parema haridusliku konteksti loomise toetamisest. See ... [+]

Hariduse saamine jätkusuutliku tuleviku jaoks

Programmis tervitatakse õpetajaid, kes on huvitatud oma kutsealase pädevuse edasiarendamisest ja süvendamisest ning parema haridusliku konteksti loomise toetamisest.

See programm põhineb Soomes omandatud põhjalikel teadmistel ja olulisel määral teadustööl põhineval vaatepunktil, mis võimaldab üliõpilastel arendada individuaalseid ja kollegiaalseid teadmisi koolikogukonnast.

See magistriõppe programm keskendub õpetamise ja õppimise, kaasava hariduse, õppekavaväljaõppe, haridusorganisatsioonide juhirolli ning hariduse hindamise ja kvaliteedi uurimisele. Uuringute rikastamiseks pakub see programm õpilastele ka võimalust valida erinevate hariduskolleegiumide ja teiste Tampere ülikooli õppejõudude valikained.... [-]

Soome Tampere
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles