Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Õppesüsteemid programmid Otsi top Õppesüsteemid programme siin! - Õppesüsteemid

Magistrikraad (MA) on mõeldud inimestele, kes õpivad kunsti, humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste või samalaadseid valdkondi. Magistrikraad on mõeldud uute võimaluste loomiseks. See on samm-samm, mis võimaldab lõpetajal doktoriprogrammi siseneda. Eeltingimusena peavad üliõpilased olema esimesena omandanud bakalaureusekraadi.

Mis on magistrikraad õppesüsteemides? Sellesse programmi sisenevad inimesed võtavad tavaliselt kursused, mis õpetavad neile, kuidas uurimistööd läbi viia konkreetsete metoodikate abil. Muud olulised kursused, mida pakuvad enamik õppeasutusi, hõlmavad uuendusi õppekavade väljatöötamisel, õppeasutuste arendamist organisatsioonides ja digitaalse pädevuse arendamist. Õpilased võivad võtta ka kursusi õppe disaini, juhtimise kõrghariduse ja innovatsiooni tehnoloogia. Õppisüsteemide magistriõppe saavutamiseks peaks iga üliõpilane eeldama ka uurimistöö läbimist.

Lõpetamisel on õpilastel, kes on omandanud magistriõppe kraadiõppe süsteemides, tavaliselt erinevaid oskusi, mida nad saavad kasutada nii oma karjäärivõimaluste kui ka väljaspool. Nad on sageli tehnoloogiliselt atraktiivsed, uuenduslikud ja suutelised juhtima ja õpetama.

Õppisüsteemide programmi külastamisega seotud kulud sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas sellest, kui kaua programm kestab ja kas üliõpilane saab rahalist abi. Muud tegurid, mida tuleb arvestada, on see, millises riigis kool asub ja kui palju kool maksab.

Õppisüsteemide programmide lõpetajad võivad töötada ülikoolide, multimeediaettevõtete, keskkoolide või isegi valitsuse jaoks. Mõned töökohad, mis nendele inimestele sobivad, on ka kõrgkoolide ja ülikoolide õppekavade arendaja, tehnoloogiaõpetaja, koolide konsultant, piirkondliku tehnoloogia koordinaator, koolitus- ja arendusjuht ning tehnoloogia spetsialist, kes koolitab valitsuse esindajaid.

Õppurid, kes loodavad saada õppesüsteemide magistrikursust, võivad seda teha võrgus, kui neil on vaja paindlikumat ajakava. Samuti pakuvad klassid õppeasutusi mitmes riigis. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

11 Tulemused Õppesüsteemid

The Graduate Institute

Õppimis- ja mõtlemisoskuste magister (MALT) on 36-krediidi kraadiõppe programm, mis hõlmab hariduspoliitikat, mis on seotud suhete, holismi ja tähendusega. MALT põhineb u ... [+]

Ülevaade

Õppimis- ja mõtlemisoskuste magister (MALT) on 36-krediidi kraadiõppe programm, mis hõlmab hariduspoliitikat, mis on seotud suhete, holismi ja tähendusega. MALT põhineb uue õppimiskultuuri loomisel, mis arendab teadmisi, oskusi, pädevusi ja kujutlusvõimet maailmale, kus pidev liikumine toimub. Sel eesmärgil toetab programm kollektiivse õppe kogukonna tekkimist, mis on pühendunud uue tähenduse loomisele konstruktivistlikus ja transdistsiplinaarses kontekstis.

MALTi postmodernistliku õppemudeliga püütakse edendada uut õppimisväljakut kuue põhiteema kaudu:

Edendada mõttekas ja alternatiivseid lähenemisviise õppimisele ja mõtlemisele, mis julgustavad seda, mida terviklik pedagoog Douglas Sloan viitab kui mõistmist-kujutlusvõimet. Sloan kirjeldab insight-kujutlusvõimet kui "... tajuvat tegu, mis on läbinud intensiivse energia ja kirega, mis läbib olemasolevaid mõtteid ja kõrvaldab tõkked olemasolevas mõttes ning vabastab meeles teenima uutest viisidest ja suundadest. Insight kuulutab ennast tervikuna ... mis hõlmab uusi kujutlusvorme ja uute mõistmise korraldusi ... " Uute õppija ja õpetaja rolli määratlemine õppetöö ja mõtlemise osalusdemokraatiana kaasautoritena. Ületades praegust lääne modernistlikku meeleolu, võttes vastu uue osalusvaateviisi, mille abil õppurid edendavad, säilitavad ja loovad dünaamilise protsessi mõtestatud õppimiseks ja mõtlemiseks. Ärritage kunstlikke tõkkeid, et teaksite, et oleme hakanud nimetama "erialadeks", ja pöörame tähelepanu tähelepanu pööratud ja läbipõimunud protsessidele, mis on kõigi teadmiste süsteemide jaoks ühised alused. Uuenda, mida tähendab olla "õpetaja", mille ülesandeks on looduslike kalduvuste ja võimete väljatöötamine, mitte teabe "valamine". Juhendaja ja treeneri uus roll soodustab teabe aktiivset töötlemist teadmistesse ja lõpuks arusaamist. Uurige teisi inimkogemuse mõõtmeid: välja arvatud loogilised ja keelelised teadmisvõimalused, sealhulgas, kuid mitte ainult, Howard Gardneri mitmesuguste arukate ja viis tuleviku mõtted, samuti Daniel Pinki "parempea" oskused, et edendada arengut uue põlvkonna... [-]
Ameerika Ühendriigid Bethany
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Clarkson University Graduate School

Alustage Clarksoni Ülikooli magistrikraadi üheaastase programmi õpetamisel, mis algab juunis meie intensiivse suveprogrammiga, mille eesmärk on õpetada püüdlevaid õpetaja ... [+]

Alustage Clarksoni Ülikooli magistrikraadi üheaastase programmi õpetamisel, mis algab juunis meie intensiivse suveprogrammiga, mille eesmärk on õpetada püüdlevaid õpetajaid õpetama.

Sellel sügisel alusta mentorlust alt = "õpetaja internatuur, lõpetasin mais, teeni New Yorgi osariigi õpetaja sertifikaati ja ole valmis alustama alt =" õpetama täistööajaga vaid ühe aasta jooksul.

Kasutage oma kraadi, et õpetada teistele, mida te teate ja inspireerite tulevaste teadlaste, inseneride, matemaatikute, tehnoloogide ja keeleekspertide seas. Clarkson pakub kiiret vastuvõttu ja laiendatud stipendiumivõimalusi õpilastele, kes alustavad programmi juunis.

Muud hüvitised on järgmised:... [-]

Ameerika Ühendriigid Schenectady
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European University Cyprus

Master of Arts programmi "Technologies õppimise ja teatises" on suunatud valmistada kasvatajate ja valdkonna administraatorite omandada ekspertteadmisi ja koolitus uute t ... [+]

Master of Arts programmi "Technologies õppimise ja teatises" on suunatud valmistada kasvatajate ja valdkonna administraatorite omandada ekspertteadmisi ja koolitus uute tehnoloogiate õppimist ja suhtlust. Ta püüab kasvatada oskusi ja põhjalikku arusaamist selles kiiresti muutuvas valdkonnas, mis võimaldab kandidaate uurida ja rakendada kaasaegseid õppemeetodeid, tööriistad ja kontekstides ja edendada uute tehnoloogiate kasutusele võtmisega õpetamise ja õppimise.

Tööhõive võimaluste

Õpetajad ja Administraatorid saavad kasutada oma uusi oskusi ja teadmisi seoses avaliku ja erasektori haridus ja / või teostada täiendavaid uuringuid selles valdkonnas.

[-]
Küpros Nicosia
September 2020
Kreeka
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
George Washington University - Graduate School of Education and Human Development Online

Magistrikraad organisatsioonilise juhtimise ja õppimise programmis on uuenduslik, akadeemiliselt range oskustepõhine programm, mis valmistab ette järgmise põlvkonna spets ... [+]

Magistrikraad organisatsioonilise juhtimise ja õppimise programmis on uuenduslik, akadeemiliselt range oskustepõhine programm, mis valmistab ette järgmise põlvkonna spetsialiste laialdaste karjäärivõimaluste jaoks mitmesugustes töökohtades, nagu avalik-õiguslikud ja eraettevõtted ning mittetulundusühingud. Laiendage oma juhtimisoskusi ja arendage suuremat eneseteadvust väikeste gruppide ja multikultuursete kontekstide juhtimisel.

Karjäärivõimalused lõpetajatele:Ettevõtte arendamineValitsusagentuuridSõltumatu konsultatsioonLeadership DevelopmentMittetulundusühingudTalendijuhtimineTreening ja arengMiks on GW online-meistrid organisatsioonilise juhtimise ja õppimise v... [-]
Ameerika Ühendriigid Washington
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Florida Christian University

See programm varustab üliõpilast transformatiivsete õppetööde ja mitme intelligentsuse teooriaga ning nende pedagoogilise kasutamisega. Õpilane kujutab endast erinevaid s ... [+]

Kunstide magistrikraad - 60 ainepunkti

See programm varustab üliõpilast transformatiivsete õppetööde ja mitme intelligentsuse teooriaga ning nende pedagoogilise kasutamisega. Õpilane kujutab endast erinevaid saavutusi, võimeid, huvisid, tavasid ja perspektiive kui tõhusa õppimise ja õpetamise ressursse. Praktiline fookus varustab üliõpilast haridusprogrammi ülesehitusega, mis on kooskõlastatud haridusmeetodiga ja juhib efektiivselt meeskonda haridusliku tipptaseme saavutamiseks.

ÕppekavaCH6031 Rahvus ja mitmekesisusCH6034 toimivuse hindamineED5112 tööriistadED5304 Õppekava teooria ja korraldus haridusalases haridusesED5405 Õpetuse nõustamine klassiruumisED5407 Neuroteadus rakendub hariduseleED5607 FilosoofiaED5608 Hariduse metoodika: baasED6509 Haridus ja hindaminePS5308 mitu intelligentsustSC5314 Juhtimine: praktika ja arengIN5601 Teaduslik uurimine: teooriaIN5602 teaduslik uurimine: projektIN6603 Thesis: TeadusuuringudIN6604 Thesis: KirjutamineIN6605 Thesis: KaitseValikained (3) - 9 ainepunktiEesmärgid... [-]
Ameerika Ühendriigid Orlando
Avatud registreerimine
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Haridus pakub harjutajatele ja harjutajatele võimalusi õppida, rakendada ja toota kriitilisi teadmisi hariduse interdistsiplinaarses valdkonnas, et võimaldada neil sed ... [+]

Kursus

Programm on kavandatud umbes kolme põhikomponenti ja kaks valikulist moodulit. Põhimoodulite eesmärk on toetada õpilasi nende konkreetsete uurimisküsimuste väljaselgitamisel kirjanduse kriitilise ülevaate kaudu; arendada vajalikke teadmisi, mõistmist ja praktilisi oskusi asjakohaste uurimismeetodite abil; ja tooma välja kaalukaid täiendavaid teadusuuringuid. Mittekohustuslikud moodulid võimaldavad teil süvendada oma olemasolevaid teadmisi ja laiendada oma tunnustust õppimise kohta.

Hariduse magister on täiustatud uuringute programm kõigile, kes soovivad süvendada oma hariduse üldisi teadmisi ja neid, kes soovivad seostada hariduspraktikat, teooriat ja teadustööd.... [-]

Suurbritannia Lincoln
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetowni ülikooli õppe-, disaini- ja tehnoloogiaprogrammi ülesanne on anda meie õpilastele sügava aluse õpikujunduse, tehnoloogiaarenduse, õppe analüüsi ja kõrgharidus ... [+]

Georgetowni ülikooli õppe-, disaini- ja tehnoloogiaprogrammi ülesanne on anda meie õpilastele sügava aluse õpikujunduse, tehnoloogiaarenduse, õppe analüüsi ja kõrghariduse juhtimise tööriistadele ja teooriale, mis võib luua huvitavaid ja uuenduslikud õpikogemused kõigile õpilastele.

Kõrghariduse maastik on keeruline ja pidevalt muutuv, tekitades väljakutseid sellele, mida tähendab olla tõhus õpetaja ja edukas üliõpilane. Õppe-, disaini- ja tehnoloogiaalane magistriõpe ehitati maapinnast üles, et anda õpilastele õppe- ja õpetusteooriate laiapõhjaline kontseptuaalne baas koos teaduskonna arendamise, haridustehnoloogia ja juhendamise disainiga. Programmi juhib Georgetowni uus õppematerjalide ja stipendiumide disainikeskus (CNDLS) ning see erineb selle poolest, et õppimise, disaini ja tehnoloogia esimese astme programm on alustanud tippkoolituse ja tehnoloogia innovatsiooni keskuses. Disainiprojektide ja mentorluse kaudu saavad õpilased programmis õppida keskuse 17-aastasest kogemusest koos teaduskonna, osakondade ja üliõpilastega, et vastata kõrghariduse ja üliõpilaste edu ees seisvatele väljakutsetele. Programmiga kaasnevate tööriistade ja teadmiste abil saavad õpilased neid väljakutsesid liikuma ja jätkama karjääri õpetamise ja õppimise kujundamisel, õppetehnoloogias, õppematerjalide analüüsimisel, veebipõhiste programmide väljatöötamisel, kõrghariduse halduses ja mujal.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of South Wales Online Programmes through UNICAF

MA Education (Innovation in õppimine ja õpetamine) on paindlik programm, mille eesmärk on rahuldada professionaalse individuaalsetele vajadustele õppijad. Õpilastel on võ ... [+]

MA haridus (innovatsioon õppes ja õpetamises)

MA haridus (innovatsioon õppes ja õpetamises) On paindlik programm, mille eesmärk on täita üksikute õppurite kutsealaseid vajadusi. Õpilastel on võimalus tegeleda kriitiliselt koos teooriate ja tavade hariduse, et kohaldada õppimist harjutada. MA Haridus on hästi välja kujunenud ja on regulaarselt ajakohastada, et kajastada muutuvaid vajadusi praegustele ja tulevastele osalejatele.

Hariduse eesmärk Et laiendada võimalusi ja julgustada sügavuti arengut isiklik ja professionaalne huvi pakkuvates valdkondades. Et võimaldada õppijatel määratleda, disaini ja teostada teadusuuringuid, mis hõlmavad võimaluste märkimisväärse ise suunas. Aidata kaasa keha tundmine ja mõistmine oluline haridus. Tasud ... [-]
Ameerika Ühendriigid New York Kreeka Ateena Rumeenia Bukarest Suurbritannia London Egiptus Kairos Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeeria Lagos Somaalia Mogadishu Sambia Lusaka Jordaania Irbid Küpros Küpros Online  + 22 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 24 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Turku

Hankige kraad haridusvaldkonnas koos täpsema teooria ja praktika kombinatsiooniga! Hariduse ja õppimise magistriprogramm koolitab teid mitmesuguste haridusvaldkonna riikl ... [+]

utu.fi/kraadid

Hankige kraad haridusvaldkonnas koos teooria ja praktika täpsema kombinatsiooniga!Hankige kraad haridusvaldkonnas koos täpsema teooria ja praktika kombinatsiooniga! Hariduse ja õppimise magistriprogramm koolitab teid mitmesuguste haridusvaldkonna riiklike ja rahvusvaheliste ülesannete jaoks.

Uuringute käigus on tugev rõhk õpilaste teadustöö oskustele. Taotlejatel on ka võimalus taotleda kahekordse kraadiõppe võimalust, mida nimetatakse soome-saksakeelseks magistriprogrammiks hariduses, kus osa kraadiõppest on lõpetatud Saksa regensburgi ülikoolis.

Programmi struktuur

Uuringud on jagatud erinevatesse õppemoodulitesse järgmiselt:

Orienteerumine ja üldõpe 24 EAPKohustuslikud kursused, sealhulgas akadeemiline inglise keel ja intensiivne soome keelKasvatusteaduste süvendatud õpingud 75 EAPKasvatusteaduste kohustuslikud kursused 25 EAPPraktika 10 EAPMagistritöö 40 EAPValikained 21 EAPVabatahtlikud kursusedAkadeemiline tippkvalifikatsioon... [-]
Soome Turu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Goldsmiths, University of London

See programm annab kunstnikele, praktikutele ja õpetajatele võimaluse rikastada ja kinnistada kaasaegse kunsti ja õppimise teooriaid. Tegelege praktika ja teooriaga, aren ... [+]

See programm annab kunstnikele, praktikutele ja õpetajatele võimaluse rikastada ja kinnistada kaasaegse kunsti ja õppimise teooriaid. Tegelege praktika ja teooriaga, arendage välja uuenduslikke uurimismeetodeid ja arutage kriitiliselt kaasaegse kunsti muutuvat olemust.

Miks õppida magistriõppe kunsti ja õppimist (MAAL) Goldsmithsis?Teid õpetavad töötajad, kes on riiklikult ja rahvusvaheliselt tuntud ja avaldatud kunstniku-uurija õpetajad.Loosite kaasaegse kunsti tavade rahvusvahelise ulatuse Londonis. Sellel kraadil on partnerlussuhted rahvusvaheliste galeriidega, sealhulgas Tate Modern, Whitechapeli galerii ja Showroomi galeriiga.Programm paneb suurt rõhku õpilaskesksele ja suunatud õppimisele. Õppetunnid ja isiklikud õpetused põhinevad teie kunstniku-õpetaja praktika kriitilisel kajastamisel ja arendamisel, sealhulgas kunstilistel, teoreetilistel, poliitilistel ning õppimis- ja õpetamisprobleemidel.Saate olla osa mitmekesisest õpilaskogukonnast ning teil on võimalus arendada ja säilitada koostöövõrgustikke ning tuge.Teil on juurdepääs ulatuslikule külalisloengute, esitluste ja projektide programmile. Varem on see hõlmanud Grayson Perry, Yinka Shonibare, Sonia Boyce, Susan Pui San Lok, Danny Devenny, Mark Ervine, Marty Lyons ja John Matthews vestlusi, mida korraldati meie kunstide ja õppe keskuse (CAL) kaudu.MAAL saab Pathway enne või pärast lõpetamist UK QTS (kvalifitseeritud õpetaja staatus) Programmi nagu PGCE (teisesed): ArtMida sa õpid... [-]
Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of South Florida Sarasota–Manatee

Kas proovite end pidevalt täiendada isiklikult ja professionaalselt? Kas teile meeldib teiste aitamine ja õpetamine erinevatel teemadel? Kui omandate magistriõppe USF Sar ... [+]

Kas haridustase on teie jaoks õigustatud?

Kas proovite end pidevalt täiendada isiklikult ja professionaalselt? Kas teile meeldib teiste aitamine ja õpetamine erinevatel teemadel? Kui omandate magistrikraadi hariduses USF Sarasota-Manatees, saate omandada koolituse, mida vajate karjäärilülituse tegemiseks või teile sobiva töökoha leidmiseks. See programm on mõeldud töötavale professionaalile, kes otsib rohkem koolitusi ja võimalusi karjääri edendamiseks hariduses.

See valikuline kraadiõppe programm keskendub veebipõhisele õpetamisele ja õppimisele, mis pakub professionaalidele maksimaalset paindlikkust, kui nad püüavad kinni hõivatud eluviisidest.

Veebiõpetuse ja -õppe kontsentratsioon pakub tõhusat veebipõhist juhendamist kiiresti arenevas, uuenduslikus veebipõhises õppes. Kursused hõlmavad spetsiifilisi kompetentse ja kvaliteedimeetmeid, mis tagavad veebipõhise juhendamise eduka valdamise.... [-]

Ameerika Ühendriigid Sarasota
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Online
Loe edasi eesti keeles