Aasia ettevõtlus programmid Otsi top Aasia ettevõtlus programme siin! - Aasia ettevõtlus

MA või magistriõpe on esimene kraadiõppe tasemel, mida saab teenida pärast bakalaureusekraadi omandamist. Tavaliselt lõpetatakse kahe aasta jooksul, see aste võimaldab teil uurida täiendavat õppimist ja saada põhjalikumat teadmisi õppeainest või professionaalsest huvist. Mis on MA Aasia äri? See kraad annab võimaluse tutvuda rahvusvahelise ärijuhtimise ja turundusega, eriti problee… Loe edasi

MA või magistriõpe on esimene kraadiõppe tasemel, mida saab teenida pärast bakalaureusekraadi omandamist. Tavaliselt lõpetatakse kahe aasta jooksul, see aste võimaldab teil uurida täiendavat õppimist ja saada põhjalikumat teadmisi õppeainest või professionaalsest huvist.

Mis on MA Aasia äri? See kraad annab võimaluse tutvuda rahvusvahelise ärijuhtimise ja turundusega, eriti probleemide avastamise ja analüüsimise meetodite ja teooriatega. Aasia kultuuride ja ühiskonna spetsialiseerumine aitab nii arusaamist kui ka suhtlemist. Kursuste hulka võivad kuuluda keeleõpe, ärisuhted, majandus ja ärijuhtimine. Sõltuvalt teie ärihuvide valdkondadest võivad teised kättesaadavad kursused hõlmata inimressursse, ettevõtlust, strateegiat ja rahalisi vahendeid.

Õpilased, kes teenivad MA Aasia Äri õpivad olulisi ärijuhtimise oskusi, kuid rahvusvahelisel tasandil. Samuti arendavad nad välja tugevat suhtlemisoskust ja suhtlemisoskust, mida on vaja, et töötada ja mõista inimesi muudest kultuuridest kui nende oma.

Aasia ärivaldkonna magistrikraadi kulud võivad erineda sõltuvalt asutuse asukohast ja kursuse pikkusest, mis tavaliselt kestab 1-2 aastat täisajaga õppetööd. Tehke oma teadusuuringud eelnevalt ja lisainformatsiooni saamiseks võtke ühendust huvikoolidega.

Aasia ettevõtete MA üliõpilased võivad olla rahvusvaheliste organisatsioonide, abiorganisatsioonide või eraettevõtete uurimiskeskuste majandusteadlastena. Muude võimalike ametikohtade hulka kuuluvad finantsanalüütikud, tootejuht, kaubanduse spetsialist, konsultant ja kaubanduse spetsialist. Need, kelle õpingud on spetsialiseerunud, võivad olla advokaatide, avalike suhete või reklaamijuhtide, turunduse juhtide või inimressursside juhid. Kvantitatiivsete oskuste ja globaalse teadlikkuse tagamine on rahvusvahelise äri edukaks saavutamiseks vajalik alus.

Aasia äriprogrammide MA on saadaval ülikooliprogrammides kogu maailmas ja veebis. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Southern Denmark
Sønderborg, Taani

EL on Hiina suurim kaubanduspartner ja nii Taani kui ka teiste Euroopa ettevõtted on praegu Hiinas. Potentsiaal on suur, ja eksperdid näitavad ...

EL on Hiina suurim kaubanduspartner ja nii Taani kui ka teiste Euroopa ettevõtted on praegu Hiinas. Potentsiaal on suur, ja eksperdid näitavad ... -
MA
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
sept 2020
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here