$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ajaloo uurimismeetodeid programmid Otsi top Ajaloo uurimismeetodeid programme siin! - Ajaloo uurimismeetodeid

Õpilased, kes soovivad oma oskusi parandada ja süvendada oma teadmisi oma valitud valdkonnas, võivad taotleda magistrikraadi kraadi. Täiustatud kraadi võib võtta nii vähe kui üks aasta lõpetamiseks või kuni mitu aastat, sõltuvalt kursuste ja väitekirja nõuded. Mis on ajalooliste uurimismeetodite magister? See täiustatud õppesuund võib õpetada õpilastele täpsemaid intensiivse a… Loe edasi

Õpilased, kes soovivad oma oskusi parandada ja süvendada oma teadmisi oma valitud valdkonnas, võivad taotleda magistrikraadi kraadi. Täiustatud kraadi võib võtta nii vähe kui üks aasta lõpetamiseks või kuni mitu aastat, sõltuvalt kursuste ja väitekirja nõuded.

Mis on ajalooliste uurimismeetodite magister? See täiustatud õppesuund võib õpetada õpilastele täpsemaid intensiivse ajaloolise uurimistöö meetodeid, kvalitatiivset ja kvantitatiivset analüüsi ning uurimisoskuste rakendamist. Õpilased, kellel on ajalugu, võivad selle eriala oma teadmiste hulka lisada. Esindatavad teemad hõlmavad Aafrika kolonialismi, kultuuri ja ühiskonda, Lähis-ja Kesk-Ida kultuure alates risti ajajärgust kaasaegsete suundumuste, Lõuna-Aasia doktriini ja kirjanduse või Aasia sõjad.

Lõpetajad saavad rakendada kirjalikke ja suulisi suhtlusoskusi kõigile oma karjääriaspektidele. Samuti saavad nad kasutada täiustatud teadustöö oskusi ja rakendada neid erinevate teemadega tegelemisel, kasutades oma kogemusi, et tõmmata mitu andmepunkti ühtseks ja veenvaks argumendiks.

Programmi maksumus võib varieeruda sõltuvalt sellest, kas üliõpilane võtab täistööajaga või osalise tööajaga ajakava, ülikooli asukoha ja selle, kas klassid juhivad professor või kui enamus töö lõpetatakse iseseisvalt, uuringu alus.

Õpilased võivad leida karjäärivõimalusi sõjaliste organisatsioonidega kui ajalooliste uurimisosakonna direktorite, ajaloolaste või analüütikutega. Samuti võivad nad leida positsioone arhitektuurse ajaloolaste või hooldustööde planeerijatena. Mõned teadlased otsustavad jääda akadeemiasse ja võtta ajalooõpetajaid või teadustöötajaid. Valitsusvälised või mittetulundusühingud võivad palgata lõpetajaid kuurortidena, järelevalve ajaloolased või muuseumide haldajad. Neile, kes kirjutavad, võivad töökohad olla ajalooliste uurimistööde autoriteks või ajakirjandusväljaannete kirjastajad.

Ajalooliste uurimismeetodite magistriprogramme saab teha paljudes maailma paikades ülikoolide veebis või asukohas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Goldsmiths, University of London
London, Suurbritannia

See MA stimuleerib uusi teadmisi ja arusaamu mustanahaliste brittide alateadlikult ja sageli tõrjutud kogemustest.

See MA stimuleerib uusi teadmisi ja arusaamu mustanahaliste brittide alateadlikult ja sageli tõrjutud kogemustest. -
MA
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise
jaan 2023
Ülikool
 
Providence College School of Professional Studies
Providence, Ameerika Ühendriigid

Aastakümnete jooksul on Providence College'i ajaloo magistrikraad andnud vilistlasi, kes on omandanud põhjalikke teadmisi vanuses määratletud probleemidest ja sündmustest ning ... +

Aastakümnete jooksul on Providence College'i ajaloo magistrikraad andnud vilistlasi, kes on omandanud põhjalikke teadmisi vanuses määratletud probleemidest ja sündmustest ning rakendanud seda praktikas - klassiruumides, kohtusaalides ja konverentsiruumides. -
MA
Ülikool