Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ajaloomälestiste säilitamine programmid Otsi top Ajaloomälestiste säilitamine programme siin! - Ajaloomälestiste säilitamine

Pärast bakalaureusekraadi omandamist saavad üliõpilased jätkata magistrikraadi kõrgema ja intensiivsema hariduse omandamiseks. Seda tüüpi kraadi eesmärk on valmistada teadlasi ette doktoriõppekava või kõrgema tasuva karjääri.

Mis on ajaloolise säilimise MA? Ajalooline säilitamine on ainulaadne uurimus oluliste, ajalooliste materjalide ja keskkonna säilitamise kohta. Uurijad, kes sellel teemal kõrgtasemel õpetavad, uurivad tõenäoliselt kursuste korraldamist avaliku korra, korduskasutuse kujundamise, kultuurilise mitmekesisuse, pärandiuuringute, ajaloolise tõlgendamise, maastike säilitamise, dokumenteerimise ja muu hulgas. Selles astmes saavad õppijad valmistuda oluliseks säilitusprotsessiks võimalike praktika ja väitekirjaprojektide kaudu.

Kuna õpetlased teenivad ajaloolises säilitamises kõrgemat taset, võivad nad õppida harjutama erinevaid kasulikke oskusi, nagu kirjalik keel ja kommunikatsioon. Need inimesed kipuvad pöörama tähelepanu detailidele ja on hästi organiseeritud, ja tööandjad peaaegu igas valdkonnas võivad neid tunnuseid kasulikuks pidada.

Parim viis õpilastele õppemaksu omandamiseks on koolidega otse ühendust võtmine või kulude hindamine kooli veebisaitidel. Erinevatel asutustel on ainulaadne õppekorraldus sõltuvalt õppekava pikkusest ja muudest teguritest.

Ajalooline säilitamine on laialt levinud valdkond, mis kasvab jätkuvalt. Kuigi paljud, kellel on bakalaureuse kraad, saavad tagada algtaseme töökohti, on magistrikraadiga töötajad tavaliselt tööandjatele rohkem huvipakkuvad ja võivad konkureerida tulusamate juhtivate positsioonide eest. Selle kraadi karjäärivõimalused hõlmavad ka säilitusarhitekti, arhiivisti, kuraatori, puusepa ja palju muud. Nende positsioonide põhiülesanne on hoida ajaloolisi esemeid ja muuta need avalikkusele kättesaadavaks.

Õppurid võivad leida magistrikraadi pakkuvaid kolleege või ülikoole kogu maailmas. Mõned neist koolidest pakuvad osalise tööajaga kursusi ja online-kursusi, mis sobivad peaaegu kõigi ajakavadega. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Ajaloomälestiste säilitamine

Sapienza University of Rome

Magistrikraad Arhitektuurikaitses on 2-aastane programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles Sapienza University of Rome . See on samaväärne Itaalia pealkirjaga "La ... [+]

Arhitektuuri magistriprogrammi (konserveerimine), mis keskendub peamiselt Itaalia arhitektuuripärandile, eesmärk on koolitada õpilasi konsolideerima ja säilitama olemasolevat arhitektuurilist ja keskkonnapärandit ning töötama välja kvaliteetseid projekte, mis võtavad arvesse uute projektide, keskkonna ja keskkonna vahelist seost. ajaloolisi aspekte.

Programm koondab erinevaid teadusharusid, sealhulgas humanitaarteadusi ja tehnilisi-teaduslikke teemasid, et valmistada õpilasi üles töötama arhitektidena, kellel on konkreetseid oskusi ehitusprotsessides ja olemasolevate struktuuride säilitamisel. Eelkõige kaheaastane programm süveneb sügavamalt bakalaureusekraadiga omandatud põhipädevustele ja käsitleb:... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles