Ajaloomälestiste säilitamine programmid Otsi top Ajaloomälestiste säilitamine programme siin! - Ajaloomälestiste säilitamine

Pärast bakalaureusekraadi omandamist saavad üliõpilased jätkata magistrikraadi kõrgema ja intensiivsema hariduse omandamiseks. Seda tüüpi kraadi eesmärk on valmistada teadlasi ette doktoriõppekava või kõrgema tasuva karjääri. Mis on ajaloolise säilimise MA? Ajalooline säilitamine on ainulaadne uurimus oluliste, ajalooliste materjalide ja keskkonna säilitamise kohta. Uurijad, kes… Loe edasi

Pärast bakalaureusekraadi omandamist saavad üliõpilased jätkata magistrikraadi kõrgema ja intensiivsema hariduse omandamiseks. Seda tüüpi kraadi eesmärk on valmistada teadlasi ette doktoriõppekava või kõrgema tasuva karjääri.

Mis on ajaloolise säilimise MA? Ajalooline säilitamine on ainulaadne uurimus oluliste, ajalooliste materjalide ja keskkonna säilitamise kohta. Uurijad, kes sellel teemal kõrgtasemel õpetavad, uurivad tõenäoliselt kursuste korraldamist avaliku korra, korduskasutuse kujundamise, kultuurilise mitmekesisuse, pärandiuuringute, ajaloolise tõlgendamise, maastike säilitamise, dokumenteerimise ja muu hulgas. Selles astmes saavad õppijad valmistuda oluliseks säilitusprotsessiks võimalike praktika ja väitekirjaprojektide kaudu.

Kuna õpetlased teenivad ajaloolises säilitamises kõrgemat taset, võivad nad õppida harjutama erinevaid kasulikke oskusi, nagu kirjalik keel ja kommunikatsioon. Need inimesed kipuvad pöörama tähelepanu detailidele ja on hästi organiseeritud, ja tööandjad peaaegu igas valdkonnas võivad neid tunnuseid kasulikuks pidada.

Parim viis õpilastele õppemaksu omandamiseks on koolidega otse ühendust võtmine või kulude hindamine kooli veebisaitidel. Erinevatel asutustel on ainulaadne õppekorraldus sõltuvalt õppekava pikkusest ja muudest teguritest.

Ajalooline säilitamine on laialt levinud valdkond, mis kasvab jätkuvalt. Kuigi paljud, kellel on bakalaureuse kraad, saavad tagada algtaseme töökohti, on magistrikraadiga töötajad tavaliselt tööandjatele rohkem huvipakkuvad ja võivad konkureerida tulusamate juhtivate positsioonide eest. Selle kraadi karjäärivõimalused hõlmavad ka säilitusarhitekti, arhiivisti, kuraatori, puusepa ja palju muud. Nende positsioonide põhiülesanne on hoida ajaloolisi esemeid ja muuta need avalikkusele kättesaadavaks.

Õppurid võivad leida magistrikraadi pakkuvaid kolleege või ülikoole kogu maailmas. Mõned neist koolidest pakuvad osalise tööajaga kursusi ja online-kursusi, mis sobivad peaaegu kõigi ajakavadega. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Sapienza University of Rome
Rome , Italy + 2 Rohkem

Magistrikraad Arhitektuurikaitses on 2-aastane programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles Sapienza University of Rome . See on samaväärne Itaalia pealkirjaga "Laurea ... +

Magistrikraad Arhitektuurikaitses on 2-aastane programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles Sapienza University of Rome . See on samaväärne Itaalia pealkirjaga "Laurea Magistrale" ja Itaalia õpitulemuste klassifikatsioon: LM-4 Arhitektuur ja arhitektuuritehnika. Kui soovid õppida itaalia keeles, võite taotleda õppekava Architettura-Restauro. SIIT, KUIDAS KASUTADA https://sites.google.com/uniroma1.it/architectureconservation/admission -
MA
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Inglise
Oktoober 2020
ülikoolis