Ameerika kirjandus programmid Otsi top Ameerika kirjandus programme siin! - Ameerika kirjandus

Ameerika kirjandus programmid Otsi top Ameerika kirjandus programme siin! - Ameerika kirjandus

Ameerika kirjandus

Magistrikraadi tähistab esimest taset kraadiõppe. See aste kestab tavaliselt umbes kaks aastat, et teenida ja kui sai, võib avada ukse täiendavaid uuringuid või tööturule sisenevate otse. Magistrikraadi saab anda teatud tasemel prestiiži, kuid veelgi tähtsam, seda saab teha selle saaja tunduvad kvalifitseeritud ja väärtuslik potentsiaalsetele tööandjatele.

Mis on MA-Ameerika kirjandus? See aste pakub koolitust kõigis inglise uuringud, keskendudes luule, proosa ja kirjanduse ameerika autorid. Õpilased saavad põhjaliku võrdleva analüüsi oskusi kursuste rikas kirjandusteooria, ajalugu, lingvistika ja üldiseks suhtluseks. Klassid loova kirjutamise suurendada õpilaste arusaamist keerulisi teemasid, samas kasvab oma võimeid edasi keerulisi ideid selgelt ja tõhusalt.Lõpetajad lahkuda tugev arusaam tuum põhialuste kirjalikult, samuti praktilisi suhtlemisoskusi, mida saab rakendada erinevaid karjääri valdkondades.

Magistrikraadi saajad oleksid suurema likviidsuse mõned kõige konkurentsivõimelisemaks töökohta, sest ettevõtted on sageli näha seda kraadi märk nii täienduskoolituse ja pühendumist professionaalne areng.

Kulud magistrikraadi muutuvad, ja võib mõjutada asjad kooli asukohast ja pikkust programmi. Helista koolis olete huvitatud otse rohkem teada saada.

Magistri ameerika kirjanduse võib sillutada teed mitmekesine töökohtade arvu. Kõige ilmsem töökohti on ülikoolides, ja ulatuvad põhikooli inglise juhendaja, kuni keskharidusjärgsete teadlased ja professorid. Lõpetajad saavad ka julgelt kehti kohtadel ettevõtte kommunikatsiooni, avalike suhete ja kirjastamine.

Kuidas oma magistrikraadi võib olla lihtne, eriti abiga paindlik online-kursused. Lisateavet oma valikuid-otsingut oma programmi alla ja võta otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Kunstide magister inglise keele kirjanduses, kultuurides ja meedias

Goethe University Frankfurt
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit October 2019 Saksamaa Frankfurt

Pärast oma bakalaureuse kraadi süvendades ja rõhutades oma teadmisi kirjandus- ja kultuuriuuringutes, edastage teooriaid ja meetodeid klassikate ja kaasaegsete tekstide mõjutamiseks, uurige ja arutlege kirjandusliku teksti tootmise mediaalide, kultuuriliste kontekstide ja kultuuridevaheliste mõõtmete üle ning tehes seda nii edasi kui ka teritamaks oma teaduslik profiil. [+]

Pärast oma bakalaureuse kraadi süvendades ja rõhutades oma teadmisi kirjandus- ja kultuuriuuringutes, edastage teooriaid ja meetodeid klassikate ja kaasaegsete tekstide mõjutamiseks, uurige ja arutlege kirjandusliku teksti tootmise mediaalide, kultuuriliste kontekstide ja kultuuridevaheliste mõõtmete üle ning tehes seda nii edasi kui ka teritamaks oma teaduslik profiil: see ongi magnetilise kirjanduse, kultuuri ja meedia magistriõppe kursus.

Kolm peamist valdkonda: kirjanduse ja meedia kultuur, kirjandus ja kultuuriajalugu ning kultuuridevahelised inglise keele õpingud on pühendatud ingliskeelsete kirjanduste ja kultuuride ajaloolistele, poliitilistele, filosoofilistele ja kunstilistele arengutele - nii üksikasjalikult kui ka üldpilti silma peal. Kaks aastat magistrikursust ALCM, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, keskendub kirjandus-, kultuuri- ja meediauuringutele ning on spetsialiseerunud kirjandusauuringutele oma ajaloolises kontekstis, kultuurilisele kommunikatsioonile, kultuurimälestisele, intermedialiale ja põhimõistetele meediauuringutes ning teistes ingliskeelsete kirjanduste keskmes ja kultuurid, mis on tihedas kontaktis uusimate uuringutega. Uuringud aitavad teil õppida abstraktseid oskusi, liigesteoskust, loogilist ja deduktiivset arutlusoskust mitmetes keeltes, samuti meediumide ja esitusviiside käitlemist ning muidugi ka subjekti entusiasmi. Pühendunud ja uudishimulikud üliõpilased saavad kasu ka Goethe ülikooli külalislektorite, konverentside ja töökodade ulatuslikust loengust ning pühendunud keskkonnast ning saavad osaleda ja aktiivselt kujundada ülikoolide elu.... [-]


MA Põhja-Ameerika uuringud: kultuuri ja kirjanduse

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit October 2019 Saksamaa Nuremberg

Teadusuuringutele suunatud MA programmi valdkondade kaupa profiil, mis kultuuri ja kirjanduslike USAs, Kanadas ja Anglofoonilised Kariibi analüüsitakse [+]

Sisu Õppekava

Põhimoodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Keeled

Vahendaja moodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Survey moodul

Täpsem moodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Interdistsiplinaarne projekt moodul Magistritöö erialad poliitiline haridus Rahvusvahelised organisatsioonid Kultuuri juhtimine Kirjastamine ja raamatukogundus / ajakirjandus Valdkonnad töö ristmikul äri, poliitika ja kultuuri Õppejõudude ja teadustöötajate Rahvusvaheline Semester (s) välismaal väga julgustada Partner ülikoolid osakonna inglise ja American Studies hulka Georgia State University (Atlanta), University of Georgia (Ateena), University of Kansas (Kansas), Minnesota State University (Mankato) kvalifikatsiooninõuded Esimene, üle keskmise akadeemilise kraadi Ameerika või inglise Studies (GPA võrdne saksa "gut" ehk kuni 2,5; klassid vahemikus 2,5 kuni 3,5: edukas intervjuu nõutav). Õpilased, kes on saanud kraadi inglise Studies on vaja esitada tõend oluline keskenduda kirjanduse ja kultuuri tunnid, soovitavalt koos America seotud sisu, nende arvestust ärakirju; 2-3-leheküljeline essee teemal, mis avaldatakse meie koduleheküljel. Keelenõuded ... [-]