Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ameerika kirjandus programmid Otsi top Ameerika kirjandus programme siin! - Ameerika kirjandus

Magistrikraadi tähistab esimest taset kraadiõppe. See aste kestab tavaliselt umbes kaks aastat, et teenida ja kui sai, võib avada ukse täiendavaid uuringuid või tööturule sisenevate otse. Magistrikraadi saab anda teatud tasemel prestiiži, kuid veelgi tähtsam, seda saab teha selle saaja tunduvad kvalifitseeritud ja väärtuslik potentsiaalsetele tööandjatele.

Mis on MA-Ameerika kirjandus? See aste pakub koolitust kõigis inglise uuringud, keskendudes luule, proosa ja kirjanduse ameerika autorid. Õpilased saavad põhjaliku võrdleva analüüsi oskusi kursuste rikas kirjandusteooria, ajalugu, lingvistika ja üldiseks suhtluseks. Klassid loova kirjutamise suurendada õpilaste arusaamist keerulisi teemasid, samas kasvab oma võimeid edasi keerulisi ideid selgelt ja tõhusalt.Lõpetajad lahkuda tugev arusaam tuum põhialuste kirjalikult, samuti praktilisi suhtlemisoskusi, mida saab rakendada erinevaid karjääri valdkondades.

Magistrikraadi saajad oleksid suurema likviidsuse mõned kõige konkurentsivõimelisemaks töökohta, sest ettevõtted on sageli näha seda kraadi märk nii täienduskoolituse ja pühendumist professionaalne areng.

Kulud magistrikraadi muutuvad, ja võib mõjutada asjad kooli asukohast ja pikkust programmi. Helista koolis olete huvitatud otse rohkem teada saada.

Magistri ameerika kirjanduse võib sillutada teed mitmekesine töökohtade arvu. Kõige ilmsem töökohti on ülikoolides, ja ulatuvad põhikooli inglise juhendaja, kuni keskharidusjärgsete teadlased ja professorid. Lõpetajad saavad ka julgelt kehti kohtadel ettevõtte kommunikatsiooni, avalike suhete ja kirjastamine.

Kuidas oma magistrikraadi võib olla lihtne, eriti abiga paindlik online-kursused. Lisateavet oma valikuid-otsingut oma programmi alla ja võta otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Ameerika kirjandus

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Teadusuuringutele suunatud MA programmi valdkondade kaupa profiil, mis kultuuri ja kirjanduslike USAs, Kanadas ja Anglofoonilised Kariibi analüüsitakse ... [+]

Sisu Õppekava

Põhimoodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Keeled

Vahendaja moodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Survey moodul

Täpsem moodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Interdistsiplinaarne projekt moodul Magistritöö erialad poliitiline haridus Rahvusvahelised organisatsioonid Kultuuri juhtimine Kirjastamine ja raamatukogundus / ajakirjandus Valdkonnad töö ristmikul äri, poliitika ja kultuuri Õppejõudude ja teadustöötajate Rahvusvaheline Semester (s) välismaal väga julgustada Partner ülikoolid osakonna inglise ja American Studies hulka Georgia State University (Atlanta), University of Georgia (Ateena), University of Kansas (Kansas), Minnesota State University (Mankato) kvalifikatsiooninõuded Esimene, üle keskmise akadeemilise kraadi Ameerika või inglise Studies (GPA võrdne saksa "gut" ehk kuni 2,5; klassid vahemikus 2,5 kuni 3,5: edukas intervjuu nõutav). Õpilased, kes on saanud kraadi inglise Studies on vaja esitada tõend oluline keskenduda kirjanduse ja kultuuri tunnid, soovitavalt koos America seotud sisu, nende arvestust ärakirju; 2-3-leheküljeline essee teemal, mis avaldatakse meie koduleheküljel. Keelenõuded ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles