Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Andmeteadus programmid Otsi top Andmeteadus programme siin! - Andmeteadus

Master of Arts (MA) annab õpilastele võimaluse õpinguid jätkama oma valitud valdkonnas. Need programmid enamasti järgida lõpetamist bakalaureusekraadi õppima. Täites MA aitab õpilastel avardada nende võimalusi konkreetses valdkonnas.

Mis on MA Andmed teadus? Selle käigus uuring aitab õpilastel paremini mõista teabe, mis ajendab tööstuse, majanduse, äri ja õppejõudude kogu maailmas. Kõige tähtsam on, üliõpilastele võib olla võimalik töötada välja ulatuslikud teadmised, kuidas hallata andmeid ja analüüsida selle mõju üksikisikute, organisatsioonide ja elanikkonna. Kursused tavaliselt teemasid uurimismeetodeid, informatsiooni otsimise käitumine, tõendite andmebaasid, digitaalsete õiguste ja teabe organisatsioonid. Õpilased võivad ka võimalus saada isegi sügavamaid teadmisi tehnilisi meetodeid ja teabeallikaid.

Need programmid võivad tulla mitmeid eeliseid.Üha teabepõhiseid globaalse kultuuri, ettevõtete ja organisatsioonide vaja säilitada täieliku ja täpse teabe andmebaase. Vajalikud teadmised omandada ja mõista seda teavet saab teha programmi lõpetanutele rohkem soovitav tööotsijate võib suurendada oma teenimisvõimalusi.

Kui vaadata programmi õpilased võivad vajada hoolikalt kaaluda kulusid, mis on väga sõltuv asutus, mis on valitud. Lisaks programmide tihti ühe kuni kolme aasta jooksul lõpule viia, ja kestus võib mõjutada hindu. Mõned lühikesed teadus aitab õpilastel leida programm, mis on õige nende jaoks.

Tegemist võib olla mitmeid karjääri saadaval edukate lõpetajate ja üliõpilastele võib olla võimalik leida positsioone erinevates tööstusharudes. Paljud õpilased valida jätkata ametikohtadel silmapaistev riiklike ja kohalike raamatukogude riikides üle maailma. Kuid teised teadlased võivad leida end valitsuse organisatsioonide, suurettevõtted ja tervishoiuteenustele.Samuti sõltuvalt spetsialiseerumise õpilased võivad ka võimalus saada tööd finants- ja õigusvaldkondades.

Tulu MA Andmed Science võib potentsiaalselt avada uste arv lõpetanute. Programmi võimalusi on olemas kogu maailmas, ja online võimalusi võib olla suurepärane õpilaste asukoha ja aja piirangud. Et alustada oma uue haridustee, otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Andmeteadus

University of Westminster

Me elame vanuses, kus peaaegu kõik, mida me teeme, on seotud andmetega. Suured andmed ja andmete kogumine - igapäevaelu mitmete aspektide kasvav muutumine digitaalseteks ... [+]

Kursuse kokkuvõte

Me elame vanuses, kus peaaegu kõik, mida me teeme, on seotud andmetega. Suured andmed ja andmete kogumine - igapäevaelu mitmete aspektide kasvav muutumine digitaalseteks andmeteks - kujutavad endast suuri võimalusi, aga ka riske tänapäeva ühiskonnale. See uus MA kursus käsitleb, uurib ja loovalt kasutab seda transformatsiooni. Rõhutame praeguseid ja tulevasi tehnoloogiaid ja tavasid, nagu algoritmid, tehisintellekt, suured andmed, blokkahel, andmeanalüüs ja andmete kaevandamine, asjade Internet ja teised.

See multidistsiplinaarne kursus ühendab meedia / kommunikatsiooniuuringud ja infotehnoloogia. See ühendab praktilisi ja rakendatud lähenemisviise teoreetilise õppimise ja kriitilise analüüsiga. See soodustab koostööd, loomingulist praktikat, grupitööd ja probleemipõhist õpet. Te rakendate tööriistu ja tehnoloogiaid oma andmete väljakutsetele ja projektidele, sealhulgas oma olemasolevatest kutsealastest või kultuurilistest, poliitilistest, sotsiaalsetest ja majanduskeskkondadest. Kursus sisaldab ka ülikooli eri valdkondade valikulisi mooduleid: meedia- ja kommunikatsiooniuuringud, õigus, arvutiteadus, poliitika ja rahvusvahelised suhted, kultuuriuuringud.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Emerson College

Meie professionaalselt loodud veebipõhine õppekava annab töötavatele spetsialistidele võimaluse edendada oma karjääri digitaalse turunduse ja andmeanalüütika valdkondades ... [+]

Programmi üksikasjad

Meie professionaalselt loodud veebipõhine õppekava annab töötavatele spetsialistidele võimaluse edendada oma karjääri digitaalse turunduse ja andmeanalüütika valdkondades. USA tööhõiveameti büroo andmetel kasvab reklaami ja turunduse juhtide nõudlus 10-aastase ajavahemiku võrra 9% . Digitaalse keskenduva turunduse ja omnikanali kliendiagnostika kursuste tasakaalustatud õppekavaga arendavad programmi lõpetajate digitaalsed ja analüütilised oskused, mis on vajalikud tänapäeva dünaamilisel arusaamal põhineval turustuskeskkonnal konkureerimiseks.

Saate täita meie 32 krediidiprogrammi täiesti veebipõhiselt. Programmi õppekava koosneb neljast klassist (16 ainepunkti) digitaalse turunduse ja neli klassi (16 ainepunkti) Data Analytics. Interneti-keskkond pakub paindlikkust, et rahuldada hõivatud töötavate spetsialistide vajadusi. Õpilased võivad valida ühe semestri jooksul 1-3 klassi ning saaksid programmi kiirendada nii vähe kui 1-aastane.... [-]

Ameerika Ühendriigid Boston
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles