Andmeteadus programmid Otsi top Andmeteadus programme siin! - Andmeteadus

Master of Arts (MA) annab õpilastele võimaluse õpinguid jätkama oma valitud valdkonnas. Need programmid enamasti järgida lõpetamist bakalaureusekraadi õppima. Täites MA aitab õpilastel avardada nende võimalusi konkreetses valdkonnas. Mis on MA Andmed teadus? Selle käigus uuring aitab õpilastel paremini mõista teabe, mis ajendab tööstuse, majanduse, äri ja õppejõudude kogu maail… Loe edasi

Master of Arts (MA) annab õpilastele võimaluse õpinguid jätkama oma valitud valdkonnas. Need programmid enamasti järgida lõpetamist bakalaureusekraadi õppima. Täites MA aitab õpilastel avardada nende võimalusi konkreetses valdkonnas.

Mis on MA Andmed teadus? Selle käigus uuring aitab õpilastel paremini mõista teabe, mis ajendab tööstuse, majanduse, äri ja õppejõudude kogu maailmas. Kõige tähtsam on, üliõpilastele võib olla võimalik töötada välja ulatuslikud teadmised, kuidas hallata andmeid ja analüüsida selle mõju üksikisikute, organisatsioonide ja elanikkonna. Kursused tavaliselt teemasid uurimismeetodeid, informatsiooni otsimise käitumine, tõendite andmebaasid, digitaalsete õiguste ja teabe organisatsioonid. Õpilased võivad ka võimalus saada isegi sügavamaid teadmisi tehnilisi meetodeid ja teabeallikaid.

Need programmid võivad tulla mitmeid eeliseid.Üha teabepõhiseid globaalse kultuuri, ettevõtete ja organisatsioonide vaja säilitada täieliku ja täpse teabe andmebaase. Vajalikud teadmised omandada ja mõista seda teavet saab teha programmi lõpetanutele rohkem soovitav tööotsijate võib suurendada oma teenimisvõimalusi.

Kui vaadata programmi õpilased võivad vajada hoolikalt kaaluda kulusid, mis on väga sõltuv asutus, mis on valitud. Lisaks programmide tihti ühe kuni kolme aasta jooksul lõpule viia, ja kestus võib mõjutada hindu. Mõned lühikesed teadus aitab õpilastel leida programm, mis on õige nende jaoks.

Tegemist võib olla mitmeid karjääri saadaval edukate lõpetajate ja üliõpilastele võib olla võimalik leida positsioone erinevates tööstusharudes. Paljud õpilased valida jätkata ametikohtadel silmapaistev riiklike ja kohalike raamatukogude riikides üle maailma. Kuid teised teadlased võivad leida end valitsuse organisatsioonide, suurettevõtted ja tervishoiuteenustele.Samuti sõltuvalt spetsialiseerumise õpilased võivad ka võimalus saada tööd finants- ja õigusvaldkondades.

Tulu MA Andmed Science võib potentsiaalselt avada uste arv lõpetanute. Programmi võimalusi on olemas kogu maailmas, ja online võimalusi võib olla suurepärane õpilaste asukoha ja aja piirangud. Et alustada oma uue haridustee, otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Westminster
London, Suurbritannia

Me elame vanuses, kus peaaegu kõik, mida me teeme, on seotud andmetega. Suured andmed ja andmete kogumine - igapäevaelu mitmete aspektide kasvav muutumine digitaalseteks andme ... +

Me elame vanuses, kus peaaegu kõik, mida me teeme, on seotud andmetega. Suured andmed ja andmete kogumine - igapäevaelu mitmete aspektide kasvav muutumine digitaalseteks andmeteks - kujutavad endast suuri võimalusi, aga ka riske tänapäeva ühiskonnale. See uus MA kursus käsitleb, uurib ja loovalt kasutab seda transformatsiooni. Rõhutame praeguseid ja tulevasi tehnoloogiaid ja tavasid, nagu algoritmid, tehisintellekt, suured andmed, blokkahel, andmeanalüüs ja andmete kaevandamine, asjade Internet ja teised. -
MA
Päevane õpe
Inglise
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here