Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Antiikkultuuri uuringud Euroopas - Antiikkultuuri uuringud programmid Antiikkultuuri uuringud Euroopas

Kapten 's kraad on akadeemiline kraad antakse isikutele, kes on läbinud uuring näitab meisterlikkust või kõrge selleks ülevaate konkreetse valdkonna uuringu või valdkonnas tegutsemiseks.

Klassikaline uuringud on interdistsiplinaarne teema: õpilased kokkupõrget kirjanduse, keelte, kunsti, ajaloo, teaduse, tehnoloogia, religiooni ja filosoofia. Õpilased uurivad inimeste sotsiaalse identiteedi, väärtuste ja perspektiivid ja kriitiliselt mõtlema inimkäitumise ja kontaktid au tsivilisatsioonid antiik-Kreeka ja Rooma, mõista minevikku ja olevikku, ja eeldada, tõenäoliselt üritustel tulla.

Kõigil on üle 4000 kõrgkoolide Euroopas pakkudes laia valikut kursusi bakalaureuse-, magistri-ja doktoriõppe tasemel. Rohkem ja rohkem neid organisatsioone, kes pakuvad inglise keele haridus vähemalt osa oma kraadi programmid, Euroopa ülikoolid on nüüd kõrgema kvaliteediga kui kunagi varem. Euroopa ülikoolid pakuvad sõbralik teretulnud välisüliõpilastele ning anda muidugi teadmisi, mis vastab nende elukutse vajab tänapäeva globaalne nõudlus.

Osakoormus Antiikkultuuri uuringud Euroopas - Võtke Antiikkultuuri uuringud Euroopas. Get kõiki Osakoormus Antiikkultuuri uuringud programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Antiikkultuuri uuringud, Euroopa

University of Groningen

MA klassikas ... [+]

University of Groningen" src="//cdn03.masterstudies.com/element_db/46/46736_rsz_ma-oudheidstudies60.png" alt="University of Groningen" />

Millist sotsiaalmeediat kasutasid iidsed kreeklased ja roomlased? Milliseid ideid ringles ja kuidas saaksime neid iidse kirjanduse kaudu jälgida? Siit ja selle kohta saate vastuseid selle programmi ühest paladest.

Master klassika ja iidsete tsivilisatsioonide koosneb kahest pala:

KlassikaIidne ajalugu

Klassika kraadiõppe programmis õpid rakendama antiikajast lähtuvate erinevate teemade uurimisel akadeemilisi vahendeid ja teooriaid ning hindama kriitiliselt kirjalikke ja materiaalseid allikaid. Võite valida keelekeskse õppekava või kombineerida kirjanduslikke ja ajaloolisi aineid. Muinasajaloo spetsialiseerumisel lähtume ajaloolisest lähenemisviisist helenismist kuni hilisantiigini. Muinasmaailma teistsuguse valguse saamiseks kasutate lisaks kirjanduslikele allikatele pealdisi, papüriid ja arheoloogilisi allikaid. Mõlemad lood on lõputööga, mille järel antakse teile magistrikraad klassides ja iidsetes tsivilisatsioonides. See magistrikraadi programm on saadaval ka osalise tööajaga variandina.... [-]

Holland Groningen
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Groningen

MA klassikas ... [+]

University of Groningen" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/46/46753_rsz_ma-greek-culture.png" alt="University of Groningen" />

MA-track Classics pakub laiahaardelist oskuste haridust pürgijale klassitsistile: alates kreeka või ladina teksti kõigi aspektide süvaanalüüsist kuni klassikalise antiigi oluliste tahkude interdistsiplinaarse ja temaatilise uurimiseni.

Klassikahuvilistele on kolm erinevat programmi; sellel lehel esitatud kursused on ühised kõigile kolmele programmile:

Sellel lehel käsitletav üheaastane üldine MA-rada;Kaheaastane teaduse magister CMEMS, millel on võimalus spetsialiseeruda klassikale, üliõpilastele, kes soovivad akadeemilist karjääri;Kaheaastane haridusmeister õpilastele, kes soovivad saada klassika õpetajaks; see MA ühendab siin hõlmatud programmi üheaastase õpetajakoolituse programmiga. See Hollandi programm on avatud ainult piisava hollandi keele oskusega õpilastele (NT2, II programm).... [-]
Holland Groningen
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles