Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Antropoloogia Aafrikas - Antropoloogia programmid Antropoloogia Aafrikas

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Antropoloogia uuringud hõlmavad õppida omadusi inimesele. Programmid võimaldavad õpilastel uurida mitu tahku inimeste kogemusi, võttes samal ajal vaadata, kuidas inimesed elasid varem lisaks, kuidas nad elavad olevikus.

Aafrika on kontinent 53 sõltumatut riiki ja rikkalik põlisrahvaste kultuuride, majandust ja ajalugu. Aafrika on suuruselt teine ​​kontinent maailmas.

Antropoloogia Aafrikas - Võtke Antropoloogia Aafrikas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Antropoloogia, Aafrika

University of Johannesburg

Programm pakub MA kaudu viinud teadustöö väitekirja umbes 120 lehekülge. Väitekiri on valmis uurimist juhendamisel juhendaja, kellel on kogemusi oma valiku teema. ... [+]

Programm pakub MA kaudu viinud teadustöö väitekirja umbes 120 lehekülge. Väitekiri on valmis uurimist juhendamisel juhendaja, kellel on kogemusi oma valiku teema.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi antropoloogia ja lõplik muidugi märgi vähemalt 65% konkreetsel erialal.

Kontaktandmed

Nimi: Prof David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / Email: dbmoore@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles