Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Araabia keele uuringud Euroopas - Araabia keele uuringud programmid Araabia keele uuringud Euroopas

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Araabiauuringud võivad koosneda akadeemiliste valdkondade mis tahes kombinatsioonist, nagu kultuur, geograafia, poliitika, ajalugu. Programmid võivad keskenduda ka muule aspektile, mis on seotud araabia riikidega ja nendega elavate või nende päritoluga isikutega.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Araabia keele uuringud Euroopas - Võtke Araabia keele uuringud Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Araabia keele uuringud, Euroopa

Lund University

See magistriõppe programm pakub spetsialiseerumise võimalusi araabia / semüütilise keele, inglise, kreeka, kaasaegse kreeka, ladina, itaalia, rumeenia, rootsi / skandinaa ... [+]

Lund University pakub ainulaadset võimalust jätkata kõrgtasemelisi õpinguid magistriõppe tasemel keeltes ja keeleteaduses. Keele- ja kirjanduskeskuses saate juurdepääsu kõige kaasaegsematele teaduse ja hariduse jaoks mõeldud vahenditele.

Õppida koos mitmete eri erialade üliõpilastega, näiteks araabia / semüütilise keele, inglise, kreeka, kaasaegse kreeka, ladina, itaalia, rumeenia, rootsi / skandinaavia keele, hiina, jaapani, foneetika ja üldkeeleteaduse valdkonnas.

Kõik magistriõppes osalevad kõikides erialades kohustuslikud kursused, samal ajal süvendades oma teadmisi oma erialade kursustel. Seepärast ühendab programm laialdase ja tugeva aluse arenenud lingvistika valdkonnas oma eriala asjatundlikkusega.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles