MA Oranjestad - MA programmide Oranjestad MA, Oranjestad

MA Oranjestad - MA programmide Oranjestad MA, Oranjestad

Magister

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Avastatud ja väitis Hispaania jaoks 1499, Aruba omandas Hollandi 1636. Aruba lahku Hollandi Antillid aastal 1986 ja sai eraldi, autonoomne liige Madalmaade Kuningriik. Liikumise suunas täieliku sõltumatuse peatati kell Aruba 's taotluse 1990.

Oranjestad on suurim linn Aruba ja kodus mõned õppeasutused riigis selline Universiteit Van Aruba ja Xavier University School of Medicine.

MA Oranjestad - Võtke MA Oranjestads. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA Rahvusvaheliste Ja Euroopa Maksuõiguse (kaks Kraadi: American Spetsialiseerumine)

Maastricht University, Faculty of Law
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2018 Aruba Oranjestad

Kas oled kirglik maksud? Kas teil on bakalaureusekraad rahalist õiguse, majanduse, ärijuhtimise, või seotud valdkonnas? Ja kas te olete valmis võtma järgmise sammu oma karjääri? Siis sa peaksid kaaluma tehes American spetsialiseerumine magistriõppes rahvusvahelise ja Euroopa maksuõiguse. [+]

. Kas oled kirglik maksud? Kas teil on bakalaureusekraad rahalist õiguse, majanduse, ärijuhtimise, või seotud valdkonnas? Ja kas te olete valmis võtma järgmise sammu oma karjääri? Siis sa peaksid kaaluma teed American spetsialiseerumine magistriõppes rahvusvahelise ja Euroopa maksuõiguse. See üks -aastane magistriõppekava ühiselt pakutud Maastrichti Ülikool ja Aruba. See keskendub ettevõtete maksustamise ja rahvusvahelise maksuplaneerimise viidates eelkõige Euroopas ja Ameerikas. Sul kombineerida õigusliku ja majandusliku lähenemisviise poliitika ja praktika, ja sul saada ülevaade sõltuvuse ettevõtete struktuurid, investeeringute, piiriülese tööhõive ja maksuõiguse. Pärast ülikooli lõpetamist, siis leiad ennast kadehdittava. Tänu nende laialdased teadmised finants- ja äriasjades paljud meie lõpetajad on väga nõudluse tööturul. Ja rahvusvahelist suunitlust oma kraadi avab töövõimalusi erinevates riikides. Miks see programm? Maksud on tõsiasi, kuid mitte kõik maksusüsteemid on loodud võrdseks. Globaliseeruvas maailmas, kus maksumaksjate sageli ühendused rohkem kui ühes riigis ja ettevõtted teevad miljonid piiriüleste tehingute iga päev, teadmiste Mitme maksusüsteemi on muutumas üha väärtuslikumaks. Sagedased uuendused ja täiendused ka see väga dünaamiline õiguse valdkonnas. Topelt-kraadi programmi rahvusvahelise ja Euroopa maksuõigus, siis saad tutvustatakse ettevõtete maksustamise ja rahvusvahelise maksuplaneerimise erinevates Euroopa riikides ja Ameerikas. See annab teile võimaluse süvendada ja tugevdada oma tulumaksu teadmisi piirkondlikul kui ka rahvusvahelisel / Euroopa perspektiivi. Õpetatakse Aruba Programm on täiesti õpetatakse Ülikooli Aruba ülikooli Oranjestad. See strateegiline asukoht pakub mitmeid eeliseid. Kuna see on osa Madalmaade Kuningriigi, seda Kariibi mere saarel tihti toimib Rummu vahel Euroopas, Kariibi mere ja Ameerikas. Sul on seetõttu elavad rahvusvahelises ja multikultuurses keskkonnas. Sul on ka juurdepääs loengud ja külaliste loengud õpetanud instruktorid ja spetsialistide... [-]