MA Baku - MA programmide Baku MA, Baku

MA Baku - MA programmide Baku MA, Baku

Magister

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Aserbaidžaan kõrgharidus ei ole ainult huvitatud riigi kodanikke, vaid ka rahvusvahelistele üliõpilastele eriti Lähis-Idas ja Aasias. Enamik õppekavade õpetatakse araabia keel. See on kõrvaldatud igasugune keelebarjäär eest rahvusvaheliste üliõpilaste Lähis-Idas ja Aasias, kus araabia keelt.

Olles pealinnas Aserbaidžaan, Bakuu võõrustab mitu, kõrgkoolid, kutsekoolid ja ülikoolid. Paljud õppekeskused on tulemas siiski; eakate institutsioonid nagu Baku State University on endiselt suurim üliõpilastest.

MA Baku - Võtke MA Bakus. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Master Of Arts In Ala Uuringud

Khazar University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Aserbaidžaan Baku

Area Studies hulka kontsentratsiooni Euroopa õpingute, American Studies, Kaukaasia Studies, turgi World Studies, Lähis-Ida Studies, Vene Uuringute ja Ida-Aasia Studies. [+]

Master of Arts in Area Studies

&nbsp

Area Studies hulka kontsentratsiooni Euroopa õpingute, American Studies, Kaukaasia Studies, turgi World Studies, Lähis-Ida Studies, Vene Uuringute ja Ida-Aasia Studies. Area Studies programmid on interdistsiplinaarne ja sisaldab mitu osakonda. Välja arvatud vastuvõetavate üliõpilaste Lähis-Ida uuringud ja Euroopa avalike suhete programme, kõigi muude pindalatoetuste uuringud õpilased on üksikute õpperada, mille ühtlasi mitmed õppejõud ja kohandatud saavutamisel õpilased huve.

&nbsp

Lisainformatsioon mõned ala uuringuid programmid on esitatud allpool. Teised on sarnane, kuid muidugi on oma konkreetsed nõuded.... [-]


Master Of Arts Rahvusvahelistes Suhetes

Khazar University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Aserbaidžaan Baku

Õppekava MA degree program in International Relations eesmärk on anda õpilastele laia analüütilise tausta põhivaldkondades rahvusvahelistes suhetes [+]

Master of Arts in International Relations

Õppekava MA degree program in International Relations eesmärk on anda õpilastele laia analüütilise tausta peamisi valdkondi rahvusvaheliste suhete koos erilist tähelepanu omandatud kas funktsionaalne või piirkondlik kontsentratsioon.

Eesmärgil nõutud õppekavad on tagada, et iga õpilase programmis saab põhi-, laiapõhjalist interdistsiplinaarset koolitust rahvusvahelistes suhetes. See hõlmab kõrgkoolides muidugi-töö rahvusvahelises poliitikas ja ajalooline, poliitiline ja sotsiaalne protsess.

Väike vastuvõetavate üliõpilaste arv igal aastal võimaldab programmi kohandada individuaalsetele vajadustele ja julgustab tihe koostöö ja üliõpilasi.Programmi eesmärk on luua tugev akadeemiline taust õpilastele planeerimine karjääri arenguga seotud, kas valitsus, era vabatahtlike asutuste või ettevõtlusega seotud sektorites. ... [-]