Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Austraalia Western Australia Broome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MA Broome - MA programmide Broome MA, Broome

Magistrikraadi on eelkõige üliõpilastele, kes soovivad parandada oma üldist matemaatika haridus või õpetada.

Austraalia on suuruselt kolmas välisüliõpilaste arvu maailmas vaatamata kogukond vaid 23 miljonit eurot. Need on tugev akadeemiline volikirja, kuid Austraalia asutused on lihtsalt nii väga järjestatud linnade maja neid ümber kodumaa.

Lisaks sellele, et turismi-ja pearling linna Broome ei ole jäänud seisukohalt haridus. Broome kogukonna kolledži näiteks on laialdaselt tunnustatud kujundamisel inimeste elu Broome.

MA Broome - Võtke MA Broomes. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

The University of Notre Dame Australia

Teoloogia on alati olnud keskne koht elu ja missiooni kristliku kogukonna. Selle keskse tähtsusega ühiskonnaelus tuleneb asjaolust, ... ... [+]

Master of Arts - teoloogiaõpinguid (Kursuste)

&nbsp

Teoloogia on alati olnud keskne koht elu ja missiooni kristliku kogukonna. Selle keskse tähtsusega ühiskonnaelus tuleneb asjaolust, et see on läbi usuteaduskonna, et kirik on mõista oma usk ja selgitab, et usk teised.

Haridus teoloogia on seega hädavajalikud inimese arengut usu, kuna see on keskne kasutamise kõikides ministeeriumides, näha ja ordineeritud, suunatud, et edastada ja vahetada, et usk.

Samuti uuritakse muu hulgas sellistes olulistes küsimustes nagu Jumala olemusest, millist Jumal ilmutas meile Jeesuse Kristuse olemust isikliku identiteedi ja inimkonna inimese päritolu ja saatuse, kristliku koguduse ja Jumala kohaloleku meile nüüd Vaim. ... [-]

Austraalia Fremantle Broome Sydney
January 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles