MA Wels - MA programmide Wels MA, Wels

MA Wels - MA programmide Wels MA, Wels

Magister

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Austria üliõpilaste erinevaid selles riigis 's "tasumata " kultuur. Austria on suurepärane välismaale õppima valik üliõpilastele, kellel on huvi saksa keele.

Wels asub linna Linz. Erinevad ülikoolilinnakud ja kolledžite põhinevad selles valdkonnas. Näiteks University of Applied Sciences, Upper Austraalia on campus siin, kus nad pakuvad eri valdkondadest.

MA Wels - Võtke MA Welss. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Triple Degree MA Global Sales & Marketing

University of Applied Sciences Upper Austria
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit September 2018 Austria Wels Steyr Hagenberg Linz + 3 veel

Kolmeastmeline programm GSM tagab õpilastele edasiste rahvusvaheliste ettevõtete üldise äri-, müügi- ja turundustegevuse arendamise ja juhtimise. [+]

Kolmeastmeline programm GSM tagab õpilastele edasiste rahvusvaheliste ettevõtete üldiste äri-, müügi- ja turundustegevuste arendamise ja haldamise. Selliste juhtide jaoks on oluline arendada ettevõtliku mõtlemise oskusi ja tundma õppida kultuuri taustavaidlusi. Tänapäeva digiteeritud ja globaliseerunud turgudel on hädavajalik arusaamine ja tehnoloogiliste arengusuundade kasutamine, äriprotsesside mõjutamine, aga ka võime ühendada virtuaalsed ja füüsilised kliendikäsitluse punktid.

Karjääri profiil

Tüüpiline töökirjeldus oleks ülemaailmselt tegutseva ettevõtte välismaise tütarettevõtte juhtpositsioon. Võimalikud postitused on näiteks tootejuht, võtmekonto haldur või turundus- või müügijuht.... [-]