MA Wiener Neustadt - MA programmide Wiener Neustadt MA, Wiener Neustadt

MA Wiener Neustadt - MA programmide Wiener Neustadt MA, Wiener Neustadt

Magister

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Kui te olete mõelnud edendada oma hariduse institutsioon, kus akadeemilist on kinni siis Austria pakub sihtkoht. Need institutsioonid on teadus põhineb võimaldades õpilastel saada ideid, kuidas lahendada reaalse elu probleemidega.

See linn on rikas hariduse ajalugu. Austraalia suurim ja esimene ärikool-Fachhoschule, samuti insener keskus-University of Applied Sciences Wiener Neustadit, asub siin.

MA Wiener Neustadt - Võtke MA Wiener Neustadts. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA ärinõustamine Rahvusvahelise

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat October 2018 Austria Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCI) on kõrge kvaliteediga ja väljakutset äri kraadi programmi magistri tasemel õpetatud täiesti inglise keeles. [+]

. Business Consultancy International (BCI) on kõrge kvaliteediga ja väljakutset äri Õppekava magistri tasemel õpetatud täiesti inglise keeles. Programm pakub olulisi eeliseid, kui alguses oma karjääri, eriti ärijuhtimise ja nõustamine erialadel. Selle BCI lõpetaja saab täita nõudeid äriringkondade abil täiuslik suhtlemisoskus inglise keeles, kultuuridevaheline mõistmine ja kogemus, globaalse äri oskusteavet ja teadmisi universaalsete standarditega. Nelja-semester täisajaga magistriõppekava pakub eriti stimuleeriv keskkond, kus õpilased paljude erinevate rahvaste ja kultuuritaustaga töötada koos rahvusvaheliste teaduskondadele. Neljandas semester siis soovitatakse välismaale õppima ühes meie partner ülikoolides üle maailma. In BCI magistriõppekava võite valida spetsialiseeruda kas finantsjuhtimise ja investeeringute analüüsi (Treasury and Investment) või turunduse ja andmete analüüsi (Marketing Analytics). Key tugevused BCI Praktiline õpe Kogu programmi saate omandada põhjalikke kokkupuude erinevate juhtimine ja nõustamine oskusi lisaks spetsialiseerumise valdkondades riigi ja investeeringute juhtimise või turunduse analüüsi. Loodetakse, et need kursused toetub eelnevatele teadmistele ja tihedas koostöös ettevõtted, pangad ja muud olulised organisatsioonid, mis ühendavad traditsioonilise teooria ja metoodika käed-vahendeid ja oskusi läbi uuringuid, projekte ja seminarid. Väike klassi suurus hõlbustada intensiivne ja interaktiivne keskkond, mille te tööd nii õppejõud ja oma kaasõpilastega (ja mõnel juhul isegi välised organisatsioonid), et rakendada oma teadmisi. Tipptasemel haridus Enamik kursusi on juhitud kõrgelt kvalifitseeritud töötajatele oma vastavates valdkondades. Teeme tihedat koostööd õppejõud pangad, ettevõtted ja teised institutsioonid kohandada programmi, mis vastab nõudmistele praegusel turul. Iga eriala kursus on mõeldud ülikooli õppejõud koostöös ekspert õppejõud pakkuda haridust, mis ühendab traditsioonilise teooria oskused ja vahendid, mis on vajalikud esimesel päeval tööl. Rahvusvaheline Atmosphere Ei ole summa teooriat, mida saab täielikult valmistab... [-]