$close

Filtrid

Kuva tulemused

Autotehnika programmid Otsi top Autotehnika programme siin! - Autotehnika

Õpilased, kes soovivad oma hariduse omandamist pärast bakalaureusekraadi teenimist, võivad soovida jätkata MA või magistriõpet. See kraadiõppeprogramm soodustab teadmisi ja oskusi teatud õppevaldkonnas, mis võib avada uksed rohkem töövõimalusi. Võib küsida, mis on MA Automotive Engineering? Üldiselt tegeleb see programm väikeste ja suurte autode loomisega. Õpilastel on üldjuhul… Loe edasi

Õpilased, kes soovivad oma hariduse omandamist pärast bakalaureusekraadi teenimist, võivad soovida jätkata MA või magistriõpet. See kraadiõppeprogramm soodustab teadmisi ja oskusi teatud õppevaldkonnas, mis võib avada uksed rohkem töövõimalusi.

Võib küsida, mis on MA Automotive Engineering? Üldiselt tegeleb see programm väikeste ja suurte autode loomisega. Õpilastel on üldjuhul bakalaureusekraadiõpe ja õpivad kasutama mootorrataste, busside, veoautode, autode ja muu kujunduse ja juhtimise elektroonilist, ohutus- ja masinaehitustööd. Nad saavad oskusi sõidukite ehitamiseks, remontimiseks ja katsetamiseks. Eriprogrammid erinevad, kuid üliõpilased tegelevad tihti tegevustega ja projektidega koostöös ühiskonna ja tööstusega, et lahendada tegelikke eluviise.

Teie teenimispotentsiaali parandamine on ainult üks eelist, et saada Master in Automotive Engineering. Õpilased saavad professionaalsed ja isiklikud oskused, mis aitavad neid eristada bakalaureuseõpilastest, mis võib aidata neil leida täiuslikku töövõimalust.

Autotehnika inseneri mehaaniku teenimisega seotud kulud erinevad suhteliselt natuke. Kuna on mitu rahvusvahelist võimalust, hõlmavad sellised tegurid kooli asukohta, programmi pikkust ja eriprogrammi nõudeid. Parim on koolide otsejuhatus, et teada saada, mida oodata rahaliselt.

Disaini- ja arenduspositsioonide jaoks on mitmeid karjäärivõimalusi. Lõpetajad võivad jätkata karjääri tootmisjuhtimise, projekteerimise ja arendamise inseneri, tarkvara ja katse inseneri, müügi inseneri, rakendusuuringute ja klienditeeninduse. Autotööstuse magistriõppega töötajate otsivad tööstusharud hõlmavad autosüsteeme, lennundust, rohelist inseneritööd, energeetikat ja transporti ning transpordiprojekti.

Meie veebipõhine otsingumootor on lihtne kasutada sobiva kooli leidmiseks oma vajaduste rahuldamiseks. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Art Center College of Design

Õpilased kunstikeskus Graduate Program Transport Design aitab mõtteviisi muutmine autotööstuse ja laiemat transport ja kodanike liikuvust.

Õpilased kunstikeskus Graduate Program Transport Design aitab mõtteviisi muutmine autotööstuse ja laiemat transport ja kodanike liikuvust. -
MA
Täiskoormus
Ülikool