Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Autotehnika programmid Otsi top Autotehnika programme siin! - Autotehnika

Õpilased, kes soovivad oma hariduse omandamist pärast bakalaureusekraadi teenimist, võivad soovida jätkata MA või magistriõpet. See kraadiõppeprogramm soodustab teadmisi ja oskusi teatud õppevaldkonnas, mis võib avada uksed rohkem töövõimalusi.

Võib küsida, mis on MA Automotive Engineering? Üldiselt tegeleb see programm väikeste ja suurte autode loomisega. Õpilastel on üldjuhul bakalaureusekraadiõpe ja õpivad kasutama mootorrataste, busside, veoautode, autode ja muu kujunduse ja juhtimise elektroonilist, ohutus- ja masinaehitustööd. Nad saavad oskusi sõidukite ehitamiseks, remontimiseks ja katsetamiseks. Eriprogrammid erinevad, kuid üliõpilased tegelevad tihti tegevustega ja projektidega koostöös ühiskonna ja tööstusega, et lahendada tegelikke eluviise.

Teie teenimispotentsiaali parandamine on ainult üks eelist, et saada Master in Automotive Engineering. Õpilased saavad professionaalsed ja isiklikud oskused, mis aitavad neid eristada bakalaureuseõpilastest, mis võib aidata neil leida täiuslikku töövõimalust.

Autotehnika inseneri mehaaniku teenimisega seotud kulud erinevad suhteliselt natuke. Kuna on mitu rahvusvahelist võimalust, hõlmavad sellised tegurid kooli asukohta, programmi pikkust ja eriprogrammi nõudeid. Parim on koolide otsejuhatus, et teada saada, mida oodata rahaliselt.

Disaini- ja arenduspositsioonide jaoks on mitmeid karjäärivõimalusi. Lõpetajad võivad jätkata karjääri tootmisjuhtimise, projekteerimise ja arendamise inseneri, tarkvara ja katse inseneri, müügi inseneri, rakendusuuringute ja klienditeeninduse. Autotööstuse magistriõppega töötajate otsivad tööstusharud hõlmavad autosüsteeme, lennundust, rohelist inseneritööd, energeetikat ja transporti ning transpordiprojekti.

Meie veebipõhine otsingumootor on lihtne kasutada sobiva kooli leidmiseks oma vajaduste rahuldamiseks. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Autotehnika

Art Center College of Design

Õpilased kunstikeskus Graduate Program Transport Design aitab mõtteviisi muutmine autotööstuse ja laiemat transport ja kodanike liikuvust. ... [+]

Master of Fine Arts in Transport Design Õpilased kunstikeskus Graduate Program Transport Design aitab mõtteviisi muutmine autotööstuse ja laiemat transport ja kodanike liikuvust. Programm pakub valikut kahte suunda: Veeremi ja rööbastee ja transpordisüsteemid teele. Veeremi ja rööbastee on neile, kes soovivad siseneda või naasta autotööstusega ja kes on motiveeritud kasutama loovust ja strateegilist mõtlemist kaugemale tahvel. Transport Systems pala on nende jaoks, kes on motiveeritud kasutama disain ja süsteemid mõtlemine luua paremad transpordi lahendusi süsteemide tasandil, mitte ainult toote tasandil. Kasvab tunnustamiseks ettevõtluse ja tööstuse et disainerid tuua oluline väärtus ka pärast toodete ja teenuste arendamist.Seetõttu on nii lood meie programm on õppekava segu disain metoodika, strateegilise innovatsiooni, süsteemid mõtlemine, kliendikeskset teadus-ja hea suhtlemisoskus. See koos erialaste teadmiste ja mõistmise vastavates valdkondades, mis varustab lõpetajate agendid muutus laial transport maastik. Meie programm on unikaalne ressurss Creative Leadership kõikide autotootjate kui ka organisatsioonide ja asutuste tegevuse kavandamisel, rakendamisel ja elluviimisel keeruline transpordisüsteemid lahendusi riigi, osariigi ja kohalike kasutamist. Meie programm hakkab õitsema mitmekesine üliõpilastest. Veeremi ja rööbastee õpilased tulevad tugev transpordi projekteerimise oskused.Transport Systems rada ootab õpilaste eelnev kraadi teemasid nagu disain, arhitektuur, linnaplaneerimine, ärijuhtimine, inseneri-, antropoloogia või majandus toob multidistsiplinaarne kultuur, mis on oluline edendada transpordi disain järgmistel aastakümnetel. Nende ühine omadus on entusiasmi, kes tahavad uuesti mida kaalukad, jätkusuutlik ja elujõuline transpordi ja liikuvuse lahenduste rakendamine peaks olema inspireeritud tulevikus. Meie lõpetajad lähevad edasi eeldada seisukohti Creative Leadership autotööstuses, ELis ja väljaspool disainistuudiod; Creative Leadership üle laiemas valdkonnas transport tootmine; Creative Leadership jooksul organisatsioonid ja asutused vastutavad planeerimise,... [-]

Ameerika Ühendriigid Pasadena Santa Barbara
September 2020
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles