$close

Filtrid

Kuva tulemused

Bioloogia programmid Otsi top Bioloogia programme siin! - Bioloogia

Master of Arts on kraadiõpe, mis võimaldab üliõpilastel jätkata oma pädevust valitud haridusvaldkonnas. Mõnel juhul võib aste olla teadusuuringute aluseks ja mõned programmid nõuavad lõputöö lõpetamist. Mis on MA bioloogias? Bioloogia magistrikraad võimaldab põhjalikumalt uurida eluteadust, millest saab valida mitmeid filiaale. Bioloogia on üldiselt seotud elusorganismide ja nen… Loe edasi

Master of Arts on kraadiõpe, mis võimaldab üliõpilastel jätkata oma pädevust valitud haridusvaldkonnas. Mõnel juhul võib aste olla teadusuuringute aluseks ja mõned programmid nõuavad lõputöö lõpetamist.

Mis on MA bioloogias? Bioloogia magistrikraad võimaldab põhjalikumalt uurida eluteadust, millest saab valida mitmeid filiaale. Bioloogia on üldiselt seotud elusorganismide ja nende rakkude struktuuriga, kasvule, arengule ja funktsiooniga. Magistrikraadiga saate keskenduda oma kraadile, valides huvipakkuvaid valikained, nagu eluslooduse bioloogia, keskkond, meditsiin, farmaatsiatooted, etbiobioloogia, etnobotaanika ja biomolekulaarsed teadused. See aste on ka doktorikraadiga sammhaaval.

Bioloogia on üks neist bakalaureuse kraadi, mille jaoks magistrikraad on vajalik, et kasutada võimalikult palju töövõimalusi. Täiendav õpe aitab ka kõrgema palga juhtimist.

Teie bioloogiaalase magistrikraadi maksumus sõltub sellest, millist asutust te valida ja kui kaua see õpib. Te saate aidata teatud kulusid, valides veebipõhise programmi. Tulevased üliõpilased peaksid teaduskoolid põhjalikult õppemaksu ja muude sellega seotud tasude kohta rohkem teada saama.

Bioloogia magister valmistab ette paljude karjääride lõpetanute, mis sõltuvad programmi eripärasest keskendumisest. Võimalike töövõimaluste hulka kuuluvad professor, epidemioloog, arsti assistent, teadustöötaja, keskkonnateadlane ja labori juht. Neid fookusi saab ka edasi lõhkuda. Näiteks kui teadlane, võite valida bioloogia või biomeditsiini. Bioloogiaga uurite taimi või loomi ning saate seda täiendavalt täpsustada sellist tüüpi nagu mere bioloogia. Biomeditsiiniliste uuringute abil saate vaadata mõnda anatoomiat, kinesioloogiat, viroloogiat ja immunoloogiat. Samuti võite keskenduda haridusele, teaduse kirjutamisele, müügile või juhtimisele.

Te leiate matemaatika kraadi bioloogias, mida pakuvad mitmed asutused kogu maailmas kas ülikoolilinnakus või internetis. Interneti kaudu õppimine võimaldab palju suuremat paindlikkust, nii et saate õppida, kui teil on aega ja saate tõesti materjalile tähelepanu pöörata. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Missouri
Columbia, Ameerika Ühendriigid

Mis iganes on teie eriala, toovad teie professorid teile oma teadmised ja ametialased sidemed - andes teile praktilisi kogemusi ja võrgustumisvõimalusi.

Mis iganes on teie eriala, toovad teie professorid teile oma teadmised ja ametialased sidemed - andes teile praktilisi kogemusi ja võrgustumisvõimalusi. -
MA
Inglise