$close

Filtrid

Kuva tulemused

Biotehnoloogia programmid Otsi top Biotehnoloogia programme siin! - Biotehnoloogia

Magistrikraad (MA) on kraadiõppe kraad, mida üliõpilased jätkavad pärast bakalaureusekraadi omandamist. Magistrikursused on mõeldud teadmiste täiendamiseks konkreetses õppevaldkonnas, et valmistada ette õpilasi edukaks karjääriks. Mis on biotehnoloogia magister? Selles programmis uurivad õpilased bioprotsesside ja elusorganismide kasutamist meditsiinis, inseneri, tehnoloogias ja põl… Loe edasi

Magistrikraad (MA) on kraadiõppe kraad, mida üliõpilased jätkavad pärast bakalaureusekraadi omandamist. Magistrikursused on mõeldud teadmiste täiendamiseks konkreetses õppevaldkonnas, et valmistada ette õpilasi edukaks karjääriks.

Mis on biotehnoloogia magister? Selles programmis uurivad õpilased bioprotsesside ja elusorganismide kasutamist meditsiinis, inseneri, tehnoloogias ja põllumajanduses. Nad uurivad kõiki võimalikke bioprodukte, näiteks geneetilise teraapia ja geneetiliselt muundatud toiduainete tipptasemel seadmeid. Programmid varieeruvad sõltuvalt koolist, kuid paljud õpilased tutvustatakse bioinformaatiale, mis on arvutiteaduste ja statistika rakendamine molekulaarbioloogia valdkonnas. Õpilased võivad otsustada harutada spetsialiseeritud teemadeks, nagu toit, loomade, mikroobide ja keskkonna-, molekulaar- või taime- ja metsatööstuse biotehnoloogia.

Kombineeritud keemia-, bioloogia- ja tehnoloogiaalaste teadmistega on biotehnoloogia magistrikraadi omandanud paljud tööstusharud. Nende haridus valmistab ette ka õpilasi töötama nii kodu- kui ka välismaal.

Kui soovite uurida erinevates maailma paikades, kaaluge rahvusvahelisi võimalusi oma kraadi teenimiseks. Kuigi biotehnoloogiaprogramme pakuvad paljud koolid, sõltuvad õppejõu teenimise kulud kooli asukohast, programmi kestusest ja erinõuetest. Soovitatav on otse koolidega ühendust võtta, et selgitada, millised on õppemaksud ja muud tasud.

Kolledžid biotehnoloogia magistriõppes on valmis mitmesuguste karjääride jaoks, millest paljud on seotud teaduse ja uurimistööga. Võimalused hõlmavad ka uimastite loomise, meditsiinilise diagnostika ja analüüsidega tegelevate ettevõtete tegevust, karjääri farmaatsia- ja biotehnoloogiasektoris või töötamist patendiametites, akadeemilistes uuringutes või konsultandina.

Magistriprogrammide uurimine ja võrdlemine kogu maailmast on kiire ja lihtne. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Al-Farabi Kazakh National University
Almatõ, Kasahstan

Toidubiotehnoloogia magistriprogramm ühendab Al-Farabi Kazakh National University magistriprogrammi ja Prantsusmaal ISA Lille'is magistriprogrammi. See loob võimalused saada r ... +

Toidubiotehnoloogia magistriprogramm ühendab Al-Farabi Kazakh National University magistriprogrammi ja Prantsusmaal ISA Lille'is magistriprogrammi. See loob võimalused saada rohkem rahvusvahelisi teadmisi ja kogemusi toiduteaduse, bioprotsesside ja toidutootmise tehnoloogiate alal. -
MA
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Ülikool
Online