Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Disaini õpe Aafrikas - Disaini õpe programmid Disaini õpe Aafrikas

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Üldiselt hõlmab disain erinevaid oskusi, mis on vajalikud unikaalsete toodete ning lahenduste loomiseks nii avaliku kui erasektori organisatsioonide tarbeks. Disaini eksperdid ühendavad loovuse, innovatiivse mõtlemise, analüütilised oskused ning probleemide lahendamise oskused planeerimaks ning loomaks objekte, lahendusi ja protsesse erinevates olukordades.  

Aafrika haridus seiklus võib olla põnev kuna mandril 's rikas traditsiooniline pärand on nii oluline, et kultuur. Aafriklased legendaarne külalislahkus on tervitada võõrad ja mitmerahvuseline linnades nii põnev oma Aafrika muusika, tantsu ja kunsti, nii traditsioonilise ja kaasaegse moodustavad kogu muu maailma kohaldamise ja rõõmu, ja seal on paar esteetiline kogemusi kuhu minna, et võrrelda ja Erinevalt värvi, keerutage, lõhna ja helide Aafrika turule.

Disaini õpe Aafrikas - Võtke Disaini õpe Aafrikas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Disaini õpe, Aafrika

University of Johannesburg

Eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste kõrgtasemel. Magistrikraadi on teenitud täites ühe arenenud uurimisprojekti, mis lõpeb tootm ... [+]

Eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste kõrgtasemel. Magistrikraadi on teenitud täites ühe arenenud uurimisprojekti, mis lõpeb tootmise ja vastuvõtmise väitekirja.

Vastuvõtutingimused

Asjakohaste bakalaureuse Autasud kraadi. "Professionaalset" bakalaureusekraadi või aspirantuur, piisava ettevalmistuse teadustegevust soovitatav vähemalt 60% kogu viimase aasta mooduleid.

Valikukriteeriumid

Lisaks minimaalse vastuvõtu nõuetele, nagu on kirjeldatud eespool, sisseastujatele võib kohustatud esitama portfelli oma tööd intervjuu paneeli. Portfell oleks nõutud, kui on vaja rohkem tõendeid, mis õpilaste valmisolekut läbi tekstilised või artefactual teadus. Kui tekstilise teadusuuringute portfelli võiks sisaldada näiteid kirjutatud uuringuid ning juhul, artefactual teadusuuringute portfelli projekteerimise oleks vaja.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles