Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Disainiuuringud Aafrikas - Disainiuuringud programmid Disainiuuringud Aafrikas

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Üldiselt hõlmab disain erinevaid oskusi, mis on vajalikud unikaalsete toodete ning lahenduste loomiseks nii avaliku kui erasektori organisatsioonide tarbeks. Disaini eksperdid ühendavad loovuse, innovatiivse mõtlemise, analüütilised oskused ning probleemide lahendamise oskused planeerimaks ning loomaks objekte, lahendusi ja protsesse erinevates olukordades.  

Aafrika haridus seiklus võib olla põnev kuna mandril 's rikas traditsiooniline pärand on nii oluline, et kultuur. Aafriklased legendaarne külalislahkus on tervitada võõrad ja mitmerahvuseline linnades nii põnev oma Aafrika muusika, tantsu ja kunsti, nii traditsioonilise ja kaasaegse moodustavad kogu muu maailma kohaldamise ja rõõmu, ja seal on paar esteetiline kogemusi kuhu minna, et võrrelda ja Erinevalt värvi, keerutage, lõhna ja helide Aafrika turule.

Disainiuuringud Aafrikas - Võtke Disainiuuringud Aafrikas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Disainiuuringud, Aafrika

University of Johannesburg

Programmi eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste edasiarendamisele kõrgtasemel. Magistrikraad teenitakse ühe täpsema teadusprojekti ... [+]

Programmi eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste edasiarendamisele kõrgtasemel. Magistrikraad teenitakse ühe täpsema teadusprojekti lõpetamisega, mis kulmineerub väitekirja koostamise ja vastuvõtmisega.

Vastuvõtutingimused

Vastav bakalaureusekraad. „Professionaalne” bakalaureusekraad või kraadiõppe diplom, mis on piisavalt ettevalmistatud uurimistöö läbiviimiseks, soovitades vähemalt 60% kõigi lõpuaasta moodulite jaoks.

Valikukriteeriumid

Lisaks ülalnimetatud vastuvõtu miinimumnõuetele võidakse tulevastelt üliõpilastelt nõuda, et nad tutvustaksid oma tööportfelli vestluspaneelile. Portfelli küsitakse juhul, kui on vaja täiendavaid tõendeid õpilaste valmisoleku kohta teksti- või artefaktuaalse uurimistöö tegemiseks. Tekstuaalse uurimistöö korral sisaldaks portfoolio kirjalike uurimistööde näiteid ja artefaktuaalse uurimistöö korral oleks vaja kujundusega portfooliot.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles