Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

ESL programmid Otsi top ESL programme siin! - ESL

Töötamine magistriõppe poole on loogiline samm kõigile, kes on lõpetanud bakalaureuse vabade kunstide kraadi. Erinevus tunnistab lõpetajate kui juhid oma õppevaldkonnas, mis sageli leevendab neid nii isiklikke kui ka tööalaseid võimalusi.

Õpilased võivad küsida, mis on magistrikraad ESLis? Inglise keel on teise keele programm, mis põhineb bakalaureuseõppes, et aidata õpetajaid professionaalsete inglise keele õpetajateks. Üldiselt õpetab kursuste õpinguid kraadiõppe üliõpilasi, kuidas hinnata õppija oskusi ja pedagoogilisi vajadusi. Samuti koolitab programmis osalejaid parimaid meetodeid õpetamaks positiivseid tulemusi inglise keeles kirjutamise, rääkimise ja arusaamise kohta. Osalejad peaksid ootama õppima, kuidas seostada õpilasi, kellel on kultuurilised ja keelelised erinevused. Nad võivad ka planeerida mõista praktikumi püstikivi, mille eesmärk on viia need reaalmaailma klassiruumisse.

Need, kes jätkavad magistriõpet ESL-is, õpivad sageli erinevaid oskusi, mis on vajalikud nende ametialase karjääri edukaks saavutamiseks. Konkreetselt osalejad omandavad õppemeetodid, arendavad kriitilise mõtlemise oskusi ja aitavad aktiivselt lugeda võimeid. Need oskused aitavad sageli neil täita igapäevaseid ülesandeid ka oma isiklikus elus.

ESL-i magistrikraadi omandamise maksumus sõltub suuresti koolist. Sellised tegurid nagu elukallidus ja programmi pikkus mõjutavad ka õpilase eelarvet. Seepärast otsustavad teadlased sageli kontakteeruda tulevaste koolidega, et küsida konkreetsetest kuludest.

Kuna inimesed kogu maailmas soovivad õppida inglise keelt, on need, kes saavad magistrikraadi ESL-is, tavaliselt väga tööalaselt. Samuti saavad nad konkurentsivõimelisi palku, magistriõppe omanikud tavaliselt teenivad rohkem kui need, kellel on bakalaureuse kraadi. Klassiruumis töötades on magistriõppe lõpetanute loogiline karjäärivõimalus, mõned otsustavad töötada äri- või valitsussektoris. Mõned kõrgkoolid otsustavad ka jätkata doktorikraadi, valides inglise keele kui teise keele valimise asemel õppima tulevaste MA õppijate asemel.

Õpilased, kes soovivad omandada magistrikraadi ESL-s, on mitmeid valikuid. Nii traditsioonilised klassiruumid kui ka veebiportaalid aitavad üliõpilastel teenida kraadi kiiremini kui varem. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
MAInglise keelESL

2 Tulemused ESL

University of Southampton

MA inglise keele õpetus (ELT) on kogemustepagasi programm, mis pakub inglise keelt võõrkeeleõpetajatena Ühendkuningriigist ja välisriikidest, võimaluse kajastada oma töök ... [+]

MA inglise keele õpetus (ELT) on kogemustepagasi programm, mis pakub inglise keelt võõrkeeleõpetajatena Ühendkuningriigist ja välisriikidest, võimaluse kajastada oma töökogemust, arendada sügavamat arusaama teoorias ja praktikas Inglise keele õpetamine ja omandada oskused ja pädevused, mis on ELT-le juhtrollideks vajalikud.

Tutvustame oma kursust

Pakkuge inimestele kogu maailmas suutlikkust rääkida ja suhelda sujuvalt inglise keeles ning alustada sihtasutuse rajamist tasuvale ja põnevale karjäärile University of Southampton inglise keele õpetamise magistriõppes (ELT). See University of Southampton antav magistrikraad annab teile vajalikud vahendid inglise keele efektiivseks õpetamiseks keeleõppe metoodika praeguste probleemide kaudu keeleõppe kriitilisse hindamisse.... [-]

Suurbritannia Southampton
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Duquesne University

ESL Program Duquesne University pakub mitmeid erinevaid teenuseid riigi sertifitseeritud õpetajad kui ka neile, kes soovivad õpetada ESL / EFL keeles keskused või kõrgkoo ... [+]

MSEd inglise keele kui teise keele

ESL Program Duquesne University pakub mitmeid erinevaid teenuseid riigi sertifitseeritud õpetajad kui ka neile, kes soovivad õpetada ESL / EFL keeles keskused või kõrgkoolides üle maailma. ESL programm kell Duquesne University teenib ülikooli ja kogukonna kolm suutlikkust:

Peatükk 49 nõuded ELL koolitus ESL Program Specialist Certification ESL MS.Ed

Mõned hiljutised muutused on toimunud riigi ESL õpetaja sertifitseerimise nõudeid, mis põhinevad riiklikud standardid ja NCLB tegu. Pennsylvania Department of Education (PDE) on volitanud, et kõik avaliku kooli ESL õpetajad saada ESL-Program Specialist sertifikaadi riigi poolt heakskiidetud teenusepakkuja alates 2004-2005 õppeaastal. Hiljuti PDE vastu uued määrused 49. peatükiga teha üks ESL klassi kohustuslik kõigile üliõpilastele eriala haridust spetsialiseerumisega ja / või klassi tasemel ja kraadiõppurid otsib Instructional I sertifikaat.... [-]

Ameerika Ühendriigid Pittsburgh
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles