Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tsiviilehitus programmid Otsi top Tsiviilehitus programme siin! - Tsiviilehitus

Magistrikraad on magistrikraad, mida paljud üliõpilased jätkavad pärast bakalaureuseõppe lõpetamist. Tüüpiline MA-programm kestab umbes kaks aastat, kuigi see erineb õpilaste, institutsioonide ja spetsialiseerumise poolest. Lõpetades selle kraadi programmi, õpilased saavad tugineda oma teadmisi antud valdkonnas läbi põhjalikke uuringuid ja analüüsi.

Mis on tsiviilehituse magister? Õpilastel, kes selle programmi lõpule viivad, on teadmised, mis on vajalikud üldsuse teenuseid pakkuvate struktuuride ja süsteemide, näiteks hoonete, transpordisüsteemide, elektrijaamade, ringlussevõturajatiste ja veepuhastusjaamade kavandamiseks, hooldamiseks või järelevalveks. Õpilased õpivad tavaliselt sellistes teemades nagu dünaamika, akustika, materjalid, struktuurid, arvutusmehhaanikud ja eksperimentaalsed mehaanikud. Sageli saavad õpilased valida spetsialiseeritud kursused, mis süvenevad mõnda neist teemadest.

Sellise kraadi kindlustamine võib anda üliõpilastele konkurentsieelise tööstuses, kus eeldatavalt kasvab keskmiselt rohkem kui mitu aastat. See programm võimaldab üliõpilastel parandada nende turustatavust, arendades teadmisi spetsialiseeritud alamdistsipliinidest, nagu näiteks maavärin või keskkonnatehnoloogia.

Tsiviilehituse magistrikraadi teenimise maksumust on raske ennustada, sest iga ülikool kehtestab erinevad õppemaksu ja tasu määrad. Samuti võivad kulud mõjutada sellised tegurid nagu piirkondlik asukoht ja programmi pikkus. Õpilased saavad programmi kulusid täpsemalt hinnata, määrates kindlaks huvitatud asutused ja rääkides nende esindajaga.

Pärast lõpetamist on kraadide omanikud kvalifitseeritud võtma erinevaid projekte, luues uut infrastruktuuri olemasolevate struktuuride funktsionaalsuse parandamiseks. Lõpetajad võivad töötada otse valitsuse või eraettevõtete disainiinseneridena. Samuti võivad nad olla samade üksuste konsultandid, kas üksikväljad või insener-konsultatsioonifirma liikmed. Lõpetajad võivad samuti jälgida ehitusprotsesse või hoida halduspositsioone.

Õpilased saavad lõpetada selle magistrikraadi kraadi traditsiooniliste klasside või online-kursuste kaudu. Õpilased, kes on huvitatud raha säästmisest ja ümberpaigutamise vältimisest, saavad kasu virtuaalsetest programmidest. Nende programmide kohta lisateave on lihtne. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega.

 

 

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tsiviilehitus

Leeds Beckett University

See on loominguline, stuudio-keskne kursus, milles on kindlalt pühendunud teadusuuringute kavandamisele. See pakub rahvusvaheliselt ülevõetavat professionaalset arhitektu ... [+]

Kursuse üksikasjad

See on loominguline, stuudio-keskne kursus, milles on kindlalt pühendunud teadusuuringute kavandamisele. See pakub rahvusvaheliselt ülevõetavat professionaalset arhitektuurilist haridust, mis viib kvalifikatsioonini, mis vastab arhitektide registreerimise juhatusele (ARB) ja Briti arhitektide kuninglikule instituudile (RIBA) 2. osa erandile. See kursus on loetletud Commonwealthi Arhitektide Liidu kinnitatud kursustel.

Kui disainstuudioks on oma õpingute kesksel kohal, siis on teil raske välja töötada arhitektuuriprojektide probleemide sarja lahendusi. Teie kursus uurib praeguseid arhitektuuri aktuaalseid küsimusi, sealhulgas ajaloolist ja filosoofilist mõtlemist, kaasaegseid linnade asustuse tingimusi, väljakutseid säästvale ökoloogiale ja kaasaegse tehnoloogia tagajärgi. Te arutate individuaalset lähenemist arhitektuurile, kui uurite oma isiklikke huve seoses linna, regionaalse, riikliku ja ülemaailmse disaini perspektiiviga.... [-]

Suurbritannia Leeds
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles