$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ehtedisain programmid Otsi top Ehtedisain programme siin! - Ehtedisain

Magistrikraad pakub tavaliselt õpilastele konkreetse erialase ja akadeemilise edutamise võimalusi. Õppejõud suudavad oma õpinguid vastavalt oma huvidele kohandada. Neil võib olla ka võimalus viia oma valdkonna teadusuuringuid läbi ja rakendada reaalmaailmas rakendustes teoreetilisi kontseptsioone. Mis on ehete disaini MA? See aste võib pakkuda osalejatele võimalust õppida kõiki ehtei… Loe edasi

Magistrikraad pakub tavaliselt õpilastele konkreetse erialase ja akadeemilise edutamise võimalusi. Õppejõud suudavad oma õpinguid vastavalt oma huvidele kohandada. Neil võib olla ka võimalus viia oma valdkonna teadusuuringuid läbi ja rakendada reaalmaailmas rakendustes teoreetilisi kontseptsioone.

Mis on ehete disaini MA? See aste võib pakkuda osalejatele võimalust õppida kõiki ehteid, sealhulgas kunsti, moe, fotograafia, ajaloo, disaini teooria ja praktika, kaubanduse ja tootmisega seotud aspekte. Õpilased saavad praktilisi kogemusi oma ehetekollektsioonide kavandamisel ja valmistamisel, kasutades erinevaid seadmeid, tehnoloogiaid ja lähtematerjale. Nad võivad uurida, kuidas kultuuriline, geograafiline ja majanduslik mõju mõjutavad ehted kogu ajaloo ja tänapäeva ajaloo jooksul.

Lõpetajad võivad rakendada paljudes loomingulistes ettevõtmistes omandatud kunstioskusi. Samuti võivad nad omandada kogemusi, kasutades uusi ja erinevaid tehnoloogiaid, mida saab rakendada ehete või muude kunstiteoste tegemisel. Professionaalset esitlusoskust saab selgitada ja kasutada, kui jagada visuaalseid materjale, mis toovad esile kunsti sisu ja teema.

Programmi maksumus võib varieeruda sõltuvalt sellest, kuidas kursuste ettevalmistamine toimub, sealhulgas veebipõhised või isiklikult toimuvad loengud, seminarid, töötoad või praktilise stuudio töö. Lõppkulud võivad mõjutada ka ülikooli asukohta ja programmi kestust.

Õpilased võivad leida karjäärivõimalusi ehete kunstnike, disainerite või tootjatega. Nad võivad olla ka oma ehete tootmisega tegelevad peadirektorid ja juhtprojektid. Võimalused võivad saada programmijuhtideks või -koolitajatena valitsusasutustele või mittetulundusühingutele, mis haldavad muuseume või galeriisid. Jaemüügi karjäärinvesteeringute hulka võivad kuuluda disainikonsultandid, ehete koolituse juht, juveelitööstuse juhendaja, kvaliteedi tagamise juht, hindaja, kinnisvara ehete edasimüüja või poejuht.

Ehete disainiuuringuid leiate maailma kunsti- ja moekeskustes asuvatest ülikoolidest. Paljud pakuvad võimalusi õppes töötamise ajal tööstuses. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Soovitatud Viimatised pealkiri
  • Soovitatud
  • Viimatised
  • pealkiri
Royal College of Art
London, Suurbritannia

Ehted ja metall (J&M) püüab maailma mõista materjalide kaudu.

Ehted ja metall (J&M) püüab maailma mõista materjalide kaudu. -
MA
Täiskoormus
Inglise
sept 2022
Ülikool
 
Accademia Italiana
Rooma, Itaalia

Kaheaastane magistrikraad kaasaegse ehtekujunduse alal pakub laia valikut lähenemisviise ja kontekste, koolitades professionaalseid avangardist ehtedisainereid. Kaasaegsed dis ... +

Kaheaastane magistrikraad kaasaegse ehtekujunduse alal pakub laia valikut lähenemisviise ja kontekste, koolitades professionaalseid avangardist ehtedisainereid. Kaasaegsed disainilahendused pärinevad formaalsetest ja semantilistest uuringutest, käsitööoskustest, mis muutuvad kommertslikuks, kasutades ära e-kaubanduse ja sotsiaalsete platvormide potentsiaali kaasaegsete ehete loomisel. Programm keskendub nii tehniliste disainioskuste kui ka kriitiliste ja suhtlemisoskuste omandamisele, mis viivad eksperimenteerimise edendamiseni, paralleelselt ehete tajumise uurimisega, mis uurib juveelide kujundamise ja ehitamise eetilisi ja kultuurilisi mõjusid. Kursus põhineb kindlal disaini- ja kultuurimetoodikal, mis on kombineeritud tugeva tehnilise lähenemisviisiga, võimaldades õpilastel töötada projektidega virtuaalse modelleerimise ja 3D-printimise kaudu, koolitades spetsialiste, kes teavad, kuidas täiustada käsitöönduslikke ja tehnoloogilisi töötlemistehnikaid. Olulised sidemed ja koostöö tööstuse ja institutsioonidega pakuvad õpilastele kaheaastase perioodi jooksul võimalusi kontaktide võrgustiku loomiseks, arendades meeskonnas töötamise oskust ja suurendades teadlikkust vajalikest oskustest, et end professionaalses maailmas tõhusalt positsioneerida. -
MA
Täiskoormus
2 aastat
Inglise, Itaalia
nov 2022
01 juuli 2022
Ülikool