Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Eluks vajalikud oskused Euroopas - Eluks vajalikud oskused programmid Eluks vajalikud oskused Euroopas

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Elukogemuste uurimine vaatleb igapäevaelus vajalikke oskusi. Näiteks kolledžite tasandil võib elukogemuste uurimine õpetada õiget ajajuhtimist, kriitilist mõtlemist, suhtlemist ja isegi konfliktide lahendamist.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Eluks vajalikud oskused Euroopas - Võtke Eluks vajalikud oskused Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Eluks vajalikud oskused, Euroopa

Tampere University

Programm keskendub digitaalse kirjaoskuse hariduse uue eriala asjatundlikkuse arendamisele. Distsipliin moodustatakse meediapädevuse sidumisega info- ja kommunikatsioonit ... [+]

Arendada teadmisi vahendatud õpikeskkondades

Meedia lugemis- ja kirjutamisoskus ning sobivate õpikeskkondade loomine.

Programm keskendub digitaalse kirjaoskuse hariduse uue eriala asjatundlikkuse arendamisele. Distsipliin moodustatakse meediapädevuse sidumisega info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast õppimise, meediakasutuse ja kriitilise mõtlemisega meediaküllastunud ühiskondades. Programm arendab õpilaste teadmisi juhendamisel ja arendab kontseptuaalset teadlikkust ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud meedia lugemis- ja kirjutamisoskuse ning sobiva õpikeskkonna loomiseks.

Digitaalse kirjaoskuse alase hariduse programm ja teadustöö toetavad kommunikatsiooniteaduste praeguseid teadusuuringute prioriteete, eelkõige publikut ja prioriteete. Haridusteadused koostööpartnerina aitavad programmi kaasa, pakkudes pedagoogika vaatepunkti vahendatud õpikeskkondades. Programm hõlbustab küpsust kognitiivsetes oskustes, mis on vajalikud meediumi ja selle sisu ning kultuuritraditsioonide mõistmiseks ja hindamiseks, mis võimaldab meediatarbijatel olla rohkem kui tarbija, kuna nad saavad aktiivselt vahendada enda jaoks (st.... [-]

Soome Tampere
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles