Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Eluks vajalikud oskused Programs, otsige parim Eluks vajalikud oskused programmid siin! - Eluks vajalikud oskused

MA on magistrikraad, mis omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud humanitaarteaduste või kaunite kunstide õppekava erialadel nagu näiteks ajalugu, kommunikatsioon, filosoofia, teoloogia või inglise keel. Humanitaarteaduste magistrikraad koosneb tavaliselt kursustest, uurimistööst ning kirjalikest eksamitest.

Nii spetsialistid kui ka õpilased leiavad, et on kasulik keskenduda valdkondadele, mis aitavad luua enesehinnangut ja usaldust. Elu oskused võivad õppida paljusid andeid, et aidata üksikisikutel omandada oskusi, mis saavad kasu nende igapäevaelust, sh suhtlemist ja ajajuhtimist.

Osakoormus Eluks vajalikud oskused Programs: Otsing siin Eluks vajalikud oskused programmid. Saad kõik kooli ja Osakoormus Eluks vajalikud oskused info directely, säästa aega ja kontakt Eluks vajalikud oskused ülestunnistusi siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Eluks vajalikud oskused

Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Programmis rõhutatakse teadusliku teabe ja tõenduspõhise praktika ja teadusuuringute kriitilist hindamist. Tudengite erineva tausta ja kutsealaste huvide tõttu on magistr ... [+]

Programmi kirjeldus

Programmis rõhutatakse teadusliku teabe ja tõenduspõhise praktika ja teadusuuringute kriitilist hindamist. Tudengite erineva tausta ja kutsealaste huvide tõttu on magistriõppekava paindlik. Magistriõpe võib olla ka ettevalmistav samm doktoriõppe täiendõppe poole.

Doktoritöö hõlmab konkreetse teema uurimistöid, ulatuslikku uurimist ja tõlgendamist toitumisalastes kirjandustes sellel teemal ning tulemuste esitamist selges ja loogilises vormis. Lõputöö võib nõuda täiendavat õppeaega peale kursuste lõpetamist.

Sissepääs

Üliõpilased, kes valivad toitumist kui peamist uurimisvaldkonda, peavad omama minimaalset keemia- ja füsioloogiaoskust. Sissepääsu ajal tuleb esitada toitumisalane uus kursus.... [-]

Ameerika Ühendriigid Syracuse
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
4 - 8 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles