Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Energia programmid Otsi top Energia programme siin! - Energia

Mõiste MA tähistab Master of Arts. Magistrikraad on tavaliselt järgmine bakalaureuse programmi lõppedes omandatud kraad. Magistrikraadi kraadid võivad keskenduda humanitaarteaduste õpingutele.

Mis on MA energeetikas? Seda tüüpi kraadi võib hõlmata uuringuid energiatarbimise ja selle mõju kohta maailmas. Selles astmes töötades võite uurida mitmesuguseid teemasid, mis võivad hõlmata kliimamuutusi, keskkonnauuringuid ja energiajuhtimist. Paljud kursused võivad keskenduda sellele, kuidas energiat saab efektiivselt kasutada, ja kuidas sõltuvus taastuvate ressursside kasutamisest võib maailmas tulevikus mõjutada.

Selle taseme saavutamiseks tehtav töö võib anda teile juhtimisoskusi, mis võivad kehtida peaaegu igas karjääris. Võite ka õppida spetsiifilisi tehnilisi oskusi, mis on vajalikud energiaga seotud töökohtade loomiseks, ja teil on teadmised konkreetsete ohutusprotseduuride kohta, nii et teate, mida teha energiaga seotud hädaolukorras.

Sõltuvalt sellest, kas te vastate kõigile energeetika magistriõppe eeltingimustele või kui peate enne selle töötamist täitma mõnda muud taset, võivad kulud olla üsna erinevad. Kulud võivad varieeruda ka koolist koolini.

Energiaagentuuriga saate oodata koostööd ettevõtetega, kes tegelevad ja toodavad energiat. Võite töötada ühe sellise organisatsiooni juhina või teadurina. Roheline energiatööstuses võib olla palju võimalusi, nagu tuule- ja päikeseenergia. Võite uurida uusi viise, kuidas selliseid energiaallikaid kasutada, või töö, et jälgida nende kasutamist ettevõttes.

Ükskõik, kas otsite veebikursuseid või soovite osaleda füüsilises koolis, võib olla palju võimalusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Energia

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

"Säästev areng ja strateegiline juhtimine energeetikas" magistriõppes (koos juhtimise magistrikraadiga) viiakse läbi koos St Andrewsi ülikooliga, mis on üks van ... [+]

Programmi profiil

"Säästev areng ja strateegiline juhtimine energeetikas" magistriõppes (koos juhtimise magistrikraadiga) viiakse läbi koos St Andrewsi ülikooliga, mis on üks vanimaid ja juhtivamaid Briti ülikoole, kes on oma kuusasaada aastat pikka ajalukku võitnud oma maine maailmaklassi haridus- ja uurimiskeskus.

Programm pakub ainulaadset võimalust viiele vene ja viiele briti magistriõppele, et saada eksperdiks nii säästva energia kui ka strateegilises juhtimises energeetikas. Lõpetanud saavad kaks diplomit ja kaks magistrikraadi: St Andrewsi ülikooli säästva arengu magistri kraad ja magistriõpe MGIMO ülikoolis.

Uuel magistriõppel on originaalsuurus, mis sisaldab kahte erinevat aastast komponenti: säästlik areng ja energeetika strateegiline juhtimine. Esimene õppeaasta on pühendatud jätkusuutlikule arengule ja toimub St Andrewsis. Teine õppeaasta toimub MIEP MGIMO juures magistriprogrammi Management, mis hõlmab valdkondade strateegilise juhtimise energia.... [-]

Venemaa Odintsovo Suurbritannia Saint Andrews
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles