$close

Filtrid

Kuva tulemused

Energiahaldus programmid Otsi top Energiahaldus programme siin! - Energiahaldus

Master of Arts (MA) on kõrgelt arenenud akadeemiline eristamine, mis on teenitud nende poolt, kes tegelikult teostavad kindlaksmääratud kursuste komplekti antud valdkonnas. Paljud kolledži lõpetajad otsustavad MA jätkata oma karjäärivõimaluste laiendamist ja teenida rohkem raha. Just mis on energeetika juhtimise magister? See terviklik täiendõppekava kestab üldiselt kaks kuni kolm aa… Loe edasi

Master of Arts (MA) on kõrgelt arenenud akadeemiline eristamine, mis on teenitud nende poolt, kes tegelikult teostavad kindlaksmääratud kursuste komplekti antud valdkonnas. Paljud kolledži lõpetajad otsustavad MA jätkata oma karjäärivõimaluste laiendamist ja teenida rohkem raha.

Just mis on energeetika juhtimise magister? See terviklik täiendõppekava kestab üldiselt kaks kuni kolm aastat ja on ette nähtud neile, kellel on olemas raamatupidamis-, äri-, rahandus-, majandus-, üldmatemaatika-, infotehnoloogia, inseneriteadused või sellega seotud valdkonnad. Nende kursuste õpilased peaksid eeldama intensiivset õppimist ja tihedat ülevaadet sellistest teemadest nagu keskkond ja jätkusuutlikkus ning sellised valdkonnad nagu majandus, investeerimispangandus, kaubandus ja energiaalane strateegia.

Magistriprogrammide lõpetajad energeetika juhtimises leiavad üldiselt, et nad on kvalifitseerunud tasuvamaks ja kasumlikumaks karjääriks kui enne, kui nad omandasid magistrikraadi, ja ka, et nad suudavad tavaliselt teenida kõrgemat palka. Magistrandid saavad üldiselt õpetada kollegiaalsel tasandil, kui nad seda soovivad.

Tulenevalt õppejõukulude olulisest erinevusest ühel energeetika juhtimiskeskuse ülikoolilt teisele, peaksid tulevased üliõpilased õigeaegse õppemaksu tagamiseks pöörduma iga huvipakkuva kooli vastuvõtukeskuse poole.

Energiajuhtimise magistriõppe edukad lõpetajad võtavad energiasektoris mitmeid tulusaid rolle. Paljud jätkavad tööd pankade, energiaettevõtete, valitsusasutuste, kommunaalettevõtete, reguleerivate asutuste või finantsnõustamisfirmade jaoks. Teised kasutavad oma magistrikraadi õpetamiseks kolleegiumi või ülikooli tasemel, teised aga otsustavad kooli tagasi pöörduda, et töötada doktorikraadi poole.

Tulevikuõpetajad, kes soovivad rohkem teada saada energiaharidussektori paljudest haridusvõimalustest, soovitavad uurida meie andmebaasi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Populaarsed Viimatised pealkiri
  • Populaarsed
  • Viimatised
  • pealkiri
University of Westminster
London, Suurbritannia

Energia- ja keskkonnamuutuste MA on interdistsiplinaarne kraad, mis ühendab rahvusvahelisi suhteid, õigust, äri- ja jätkusuutlikkuse uuringuid. Seega annab see põhjaliku üleva ... +

Energia- ja keskkonnamuutuste MA on interdistsiplinaarne kraad, mis ühendab rahvusvahelisi suhteid, õigust, äri- ja jätkusuutlikkuse uuringuid. Seega annab see põhjaliku ülevaate energiajulgeolekust, energiaturgudest ja kliimamuutustest globaalsetest, piirkondlikest ja kohalikest perspektiividest. -
MA
Täiskoormus
Inglise
sept 2022
Ülikool