Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Eripedagoogika Suurbritannias - Eripedagoogika programmid Suurbritannias Eripedagoogika

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Eriharidus viitab aidata lastel koolides ja haridusprogrammid, kellel võib olla füüsiline, vaimne või emotsionaalne viivitusi. Kursused eripedagoogika saab õpetada tehnikaid füsioteraapia, kõneravi, käed-õpet, ja alternatiivsete juhendamise meetodeid, samas kui eripedagoogika klassiruumis.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Eripedagoogika Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

4 Results in Eripedagoogika, Suurbritannia

London South Bank University

Ma Haridus, erivajadustega ja puuetega inimesed (SEND). Saate õppida SENDiga mõista, oma nõudeid ja kuidas neid toetada. ... [+]

Haridusjuhtimine - SEND on asjakohane mitmesugustes seadetes ja vanusevahemikus alates varajastest aastatest kuni kohustusliku hariduse omandamiseni kolledžis, ülikoolides ja muudes valdkondades. Suur tähelepanu on pööratud sotsiaalsele õiglusele ja kaasamisele ning võimalusele kajastada oma kutsealast praktikat kogu kursuste kestel.

Haridusosakonna SEND magistriõpe on mõeldud inimestele, kes on huvitatud autismist ja kriitilisest puuetealastest uuringutest ning vanusevahemikku hõlmavatele praktikutele kohustusliku hariduse omandamiseks. Põhineb põhimõtetel "midagi meist ilma meieta" informeerima sisu, mida kogevad inimesed, kes identifitseerivad isiklikult autismi ja / või SENDiga.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Osakoormus
3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Magistriõppe kursus annab põhjalikku arusaamist autismiga õppurist, nende nõudmisest ja sellest, kuidas neid toetada. ... [+]

MA (autismi) hariduse eripära on keskendumine autismi isikliku kogemusega inimeste autentsete häälte õppimisele ja ootustele, et õpilased osalevad kriitiliselt, võttes arvesse tarkust autismi kohta.

MA tegeleb haridusega vanuses alates varasest aastast kuni täiskasvanuks saamiseni ja on seotud paljude erinevate seadistustega. Programmi õpilased hõlmavad kogenud spetsialiste, inimesi, kes tuvastavad autismi ja nende vanemad / liitlased, kellel on spekter.

Haridusuuringute keskuse ja MA vahel on tihedad sidemed, mis pakuvad võimalusi töötada sarnaste teadlastega aktiivsete eakaaslastega elavas ja toetavas õpikogukonnas. LSBU teeb praegu koostööd teadusuuringute autismiga ja Cambridge'i Ülikooliga uuringust, milles uuritakse mentorluse väärtust noorte täiskasvanute vaatevinklist autismide spektris.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Osakoormus
3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

See kursus pakub põhjalikku tähelepanu konkreetsele ja kaasavale haridusele kaasaegsetele aruteludele, sealhulgas kohalikele, riiklikele ja rahvusvahelistele poliitikatel ... [+]

Ülevaade

See kursus pakub põhjalikku tähelepanu konkreetsele ja kaasavale haridusele kaasaegsetele aruteludele, sealhulgas kohalikele, riiklikele ja rahvusvahelistele poliitikatele ja lähenemisviisidele.

Seda pakutakse ka veebikursusel .

Me käsitleme erivajadusi lastega, kellel on õpiraskused ja puuetega inimesed, kommunikatsioonihäired, kirjaoskuse raskused / düsleksia, autism ja SEBD / ADHD, et illustreerida kutsepraktikas tekkivaid probleeme.

Praeguse teooria ja uurimistöö kriitiline uurimine aitab kaasa pedagoogiliste lähenemisviiside arvestamisele ning tõhusate süsteemide ja struktuuride arendamisele vanemate / hooldajate ja erinevate asutuste tööks.

... [-]
Suurbritannia Nottingham
January 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Manchester Metropolitan University

See auhind annab võimaluse osaleda nii riiklikul kui ka kogu maailmas teoreetiliste väljavaadete ja uurimustega kaasamise ja puude valdkonnas. Programm on asjakohane nii ... [+]

Ülevaade

See auhind annab võimaluse osaleda nii riiklikul kui ka kogu maailmas teoreetiliste väljavaadete ja uurimustega kaasamise ja puude valdkonnas. Programm on oluline nii Ühendkuningriigi kui ka * rahvusvaheliste taotlejate jaoks ning algab eeldusest, et sellised tingimused nagu kaasamine, puue ja erivajadused on vaidlustatavad.

Teid julgustatakse kriitiliselt osalema sotsiaalsete, poliitiliste ja globaalsete aruteludes, mis on seotud laste ja noorte marginaliseerunud rühmade harimisega.

Auhinna saamiseks on keskne küsimus selle kohta, kuidas haridus edendada järjest mitmekesisemas ühiskonnas paremat võrdsust. Sel viisil tagab MA suurepärase erialase ettevalmistuse hariduses töötavatele inimestele, võimaldades neil süvendada oma arusaama sellest, kuidas arendada välja kaasavamat praktikat oma ametialases olukorras või riigi kontekstis.... [-]

Suurbritannia Manchester
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles