Eripedagoogika Suurbritannias - Eripedagoogika programmid Suurbritannias Eripedagoogika

Eripedagoogika Suurbritannias - Eripedagoogika programmid Suurbritannias Eripedagoogika

Eripedagoogika

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Eriharidus võib olla võti, mis aitab õpilastel, kes vajavad erilist sekkumist, et olla edukas koolis. Programme selles valdkonnas sageli keskenduda sellele, kuidas anda individuaalse ja kohanemisvõimeline õppimise kogemus õpilastele, kellel võib olla füüsiline või vaimne viivitusi, mis nõuavad intensiivsem ja individualiseeritud õpet.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Eripedagoogika Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi

Eriharidusvajaduste ja kaasava hariduse magister

Manchester Metropolitan University
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 3 aastat September 2019 Suurbritannia Manchester + 1 veel

See auhind annab võimaluse osaleda nii riiklikul kui ka kogu maailmas teoreetiliste väljavaadete ja uurimustega kaasamise ja puude valdkonnas. Programm on asjakohane nii Ühendkuningriigi kui ka rahvusvaheliste taotlejate jaoks ja algab eeldusest, et sellised tingimused nagu kaasamine, puue ja erivajadused on vaidlustatavad. [+]

Ülevaade

See auhind annab võimaluse osaleda nii riiklikul kui ka kogu maailmas teoreetiliste väljavaadete ja uurimustega kaasamise ja puude valdkonnas. Programm on oluline nii Ühendkuningriigi kui ka * rahvusvaheliste taotlejate jaoks ning algab eeldusest, et sellised tingimused nagu kaasamine, puue ja erivajadused on vaidlustatavad.

Teid julgustatakse kriitiliselt osalema sotsiaalsete, poliitiliste ja globaalsete aruteludes, mis on seotud laste ja noorte marginaliseerunud rühmade harimisega.

Auhinna saamiseks on keskne küsimus selle kohta, kuidas haridus edendada järjest mitmekesisemas ühiskonnas paremat võrdsust. Sel viisil tagab MA suurepärase erialase ettevalmistuse hariduses töötavatele inimestele, võimaldades neil süvendada oma arusaama sellest, kuidas arendada välja kaasavamat praktikat oma ametialases olukorras või riigi kontekstis.... [-]


MA eri- ja kaasav haridus

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat January 2019 Suurbritannia Nottingham + 1 veel

See kursus pakub põhjalikku tähelepanu konkreetsele ja kaasavale haridusele kaasaegsetele aruteludele, sealhulgas kohalikele, riiklikele ja rahvusvahelistele poliitikatele ja lähenemisviisidele. [+]

Ülevaade

See kursus pakub põhjalikku tähelepanu konkreetsele ja kaasavale haridusele kaasaegsetele aruteludele, sealhulgas kohalikele, riiklikele ja rahvusvahelistele poliitikatele ja lähenemisviisidele.

Seda pakutakse ka veebikursusel .

Me käsitleme erivajadusi lastega, kellel on õpiraskused ja puuetega inimesed, kommunikatsioonihäired, kirjaoskuse raskused / düsleksia, autism ja SEBD / ADHD, et illustreerida kutsepraktikas tekkivaid probleeme.

Praeguse teooria ja uurimistöö kriitiline uurimine aitab kaasa pedagoogiliste lähenemisviiside arvestamisele ning tõhusate süsteemide ja struktuuride arendamisele vanemate / hooldajate ja erinevate asutuste tööks.

... [-]

Hariduse magister (erivajadustega ja puuetega inimesed)

London South Bank University
ülikoolis Osaajaga 3 aastat September 2019 Suurbritannia London

Ma Haridus, erivajadustega ja puuetega inimesed (SEND). Saate õppida SENDiga mõista, oma nõudeid ja kuidas neid toetada. [+]

Haridusjuhtimine - SEND on asjakohane mitmesugustes seadetes ja vanusevahemikus alates varajastest aastatest kuni kohustusliku hariduse omandamiseni kolledžis, ülikoolides ja muudes valdkondades. Suur tähelepanu on pööratud sotsiaalsele õiglusele ja kaasamisele ning võimalusele kajastada oma kutsealast praktikat kogu kursuste kestel.

Haridusosakonna SEND magistriõpe on mõeldud inimestele, kes on huvitatud autismist ja kriitilisest puuetealastest uuringutest ning vanusevahemikku hõlmavatele praktikutele kohustusliku hariduse omandamiseks. Põhineb põhimõtetel "midagi meist ilma meieta" informeerima sisu, mida kogevad inimesed, kes identifitseerivad isiklikult autismi ja / või SENDiga.... [-]


MA hariduses (autism)

London South Bank University
ülikoolis Osaajaga 3 aastat September 2019 Suurbritannia London

Magistriõppe kursus annab põhjalikku arusaamist autismiga õppurist, nende nõudmisest ja sellest, kuidas neid toetada. [+]

MA (autismi) hariduse eripära on keskendumine autismi isikliku kogemusega inimeste autentsete häälte õppimisele ja ootustele, et õpilased osalevad kriitiliselt, võttes arvesse tarkust autismi kohta.

MA tegeleb haridusega vanuses alates varasest aastast kuni täiskasvanuks saamiseni ja on seotud paljude erinevate seadistustega. Programmi õpilased hõlmavad kogenud spetsialiste, inimesi, kes tuvastavad autismi ja nende vanemad / liitlased, kellel on spekter.

Haridusuuringute keskuse ja MA vahel on tihedad sidemed, mis pakuvad võimalusi töötada sarnaste teadlastega aktiivsete eakaaslastega elavas ja toetavas õpikogukonnas. LSBU teeb praegu koostööd teadusuuringute autismiga ja Cambridge'i Ülikooliga uuringust, milles uuritakse mentorluse väärtust noorte täiskasvanute vaatevinklist autismide spektris.... [-]