Eripedagoogika Suurbritannias - Eripedagoogika programmid Suurbritannias Eripedagoogika

Eripedagoogika Suurbritannias - Eripedagoogika programmid Suurbritannias Eripedagoogika

Eripedagoogika

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Eriharidus võib olla võti, mis aitab õpilastel, kes vajavad erilist sekkumist, et olla edukas koolis. Programme selles valdkonnas sageli keskenduda sellele, kuidas anda individuaalse ja kohanemisvõimeline õppimise kogemus õpilastele, kellel võib olla füüsiline või vaimne viivitusi, mis nõuavad intensiivsem ja individualiseeritud õpet.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Eripedagoogika Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi

Ma Erilist Ja Kaasav Haridus

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat September 2018 Suurbritannia Nottingham + 1 veel

See kursus annab põhjaliku Kaasaegne arutelusid eriline ja kaasav haridus, sealhulgas kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste poliitikate ja lähenemisviise. [+]

MA Special ja kaasava hariduse

MA Special ja kaasava hariduse keskendub spetsiifilistele vajadustele õpiraskustega laste ja puuetega side puude, kirjaoskuse raskused / düsleksia, autism ja ADHD illustreerida probleeme tekkinud kutsepraktika.

Kriitiline uurimise praeguse teooria ja teadustöö teavitama kaaluda pedagoogilist lähenemist, samuti selliste tõhusate süsteemide väljatöötamine ja struktuurid töötavad vanemad / hooldajad ja erinevate ametkondade.

MA Special ja kaasava hariduse sobib kui teil on:

huvitatud arendada oma teadmisi ja arusaamist lastele ja noortele hariduslike erivajadustega töötab õpetajana või seotud professionaalsed tavakoolides või spetsialiseeritud seadeid, kes soovivad laiendada oma oskusi ja praktikas kogenud professionaali või uute lastega töötamise täiendavaid vajadusi UK-based või rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni See annab kvaliteetse professionaalse arengu, mis pakub paindlikkust teil jätkata huvipakkuvad valdkonnad ja erialade. ... [-]

MA in Special Education Needs and Inclusive Education

Manchester Metropolitan University
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 3 aastat September 2018 Suurbritannia Manchester + 1 veel

[+]

Tüüpilised sisenemise nõuded

Standard MMU vastuvõtu nõuded õpetas kraadiõppe programme rakendada: taotlejad peavad olema erialakraad või aspirantuur või kutsekvalifikatsiooni tunnistatud samaväärseks UK kiitusega kraadi. Muud kvalifikatsioon või kogemus võib olla vastuvõetav, kui õpilased on võimelised näitama vajalikud teadmised ja oskused, et Ühendkuningriigi autasustatakse diplomi tasemel.

Keelenõuded

Rahvusvaheline taotlejad peavad näitama, inglise keele nõuded IELTS 6.5 koos mitte vähem kui 5,5 mingil komponent, või samaväärne.

[-]