Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Iirimaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Filmiteadus Iirimaas - Filmiteadus programmid Iirimaas Filmiteadus

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Film on üks tänapäeva maailma populaarsemaid jutuvestmise vahenditest ning paljudes haridusasutustes on see ka tõsise akadeemilise uuringu teemaks. See valdkond on suurepärane saamaks teadmisi filmiteooria, ajaloo ja kriitika kohta.

Iirimaa on saar, mis asub põhja-lääne mandri-Euroopas. See on suuruselt kolmas saar Euroopas ja kahekümnenda suurim saar maailmas. Selle ida on suurem saar Suurbritannia, millest see on eraldatud Iiri meres.

Filmiteadus Iirimaas - Võtke MA Iirimaas. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Filmiteadus, Iirimaa

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

See MA annab kirjanikud võimaluse uurida, katsetada ja õppida käsitöö stsenaristika, koos arendamise ja kirjalikult täispikk stsenaarium. ... [+]

Mis on stsenaariumi?

See MA annab kirjanikud võimaluse uurida, katsetada ja õppida käsitöö stsenaristika, koos arendamise ja kirjalikult täispikk stsenaarium. Filmistsenaariumi ei ole käsitöö peale, see toetub käsitöö ja tehnikaid retoorika ja narratiivi, mis kirjanikud on hoon ja arendada, sest Homer. Programmi asendite filmistsenaariumi jooksul traditsioonide dramaatiline kirjandust ja annab teile vajalikud vahendid ja oskused, et väljendada oma individuaalne ja ainulaadne filmikunsti visioone. MA peamine eesmärk on luua ja arendada talente. Meie programmi eesmärk on inspireerida teil arendada kunsti ja käsitöö stsenaristika ja nendega seotud oskused kõrgel tasemel. Sa juba näidanud sobivuse kirjalikult (läbi oma bakalaureuse õpinguid või oma portfelli töö) ja lõpuks programm, mida on kirjutatud täispikk script või piloot episood Televisiooni draama. Sul on ka omandada põhjalikke teadmisi ja arusaamist käsitöö stsenaristika, ja on saanud selge arusaam etappidel kirjalikult ideest lõpliku eelnõu. On mitmeid akadeemilise moodulid film ja draama uuringud ja siis kiiresti hindan võimalusi, mis eksisteerivad filmi ja televisiooni tööstusharudes, samuti seotud küsimustes autoriõiguse ja lepingud. ... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles