Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Rootsi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Filmiteadus Rootsis - Filmiteadus programmid Rootsis Filmiteadus

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Filmi õpingutes on palju erinevaid teemasid, sealhulgas filmi direkteerimine, tootmine, ajalugu ja kriitika. Tudengid analüüsivad tihtipeale kõike, alates filmi struktuurist ning loo jutustamisest kuni visuaalse sümbolismi ning sotsiaalse kontekstini.

Rootsi, ametlikult Rootsi Kuningriigi, on Skandinaavia riik Põhja-Euroopas. Rootsi piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taanile sild-tunnel üle Sundi. Rootsi on arenenud postindustriaalse ühiskonna arenenud heaoluriik. Elatustase ja eluiga on ühed maailma kõrgeimad.

Filmiteadus Rootsis - Võtke MA Rootsis. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Filmiteadus, Rootsi

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Lund University

See magistriõppe programm annab teile võimaluse interdistsiplinaarse spetsialiseerumise jaoks. Eesmärk on valmistada teid ette teadusuuringuteks meedia ajaloo, filmiõping ... [+]

Programm pakub filmiõpinguid ja meedia ajaloo üliõpilastele võimalust interdistsiplinaarseks spetsialiseerumiseks. Valdkonna, filmi ja meedia ajaloo nimi rõhutab, et meedia paigutatakse ajaloolisse ja seega sotsiaalsesse, kultuurilisse ja poliitilisse konteksti. Meediamaastiku muutuste protsesse uuritakse ka majanduslikust, tehnilisest ja esteetilisest vaatenurgast. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette teadustööks ajakirjanduse, filmiõppe ning erinevate filmi- ja meediategevuste raames: kirjastused, ajakirjandus, meediaettevõtted, meediaarhiivid, meediaharidus ja kommunikatsioon. MA filmi ja meedia ajaloos on kaheaastane programm, mis sisaldab võimalust viia programm lõpule kahe semestri järel üheaastase magistrikraadiga.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles