Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Ungari Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Filmiteadus Ungaris - Filmiteadus programmid Ungaris Filmiteadus

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Filmiga on seotud mitmed akadeemilise valdkonna teemad, sealhulgas filmi ajalugu, kriitika ning tootmine. Tudengid analüüsivad tihtipeale konkreetse teose sotsiaalseid, poliitilisi, esteetilisi ning narratiivseid aspekte ning ka üldiseid teooriaid, mis on aluseks filmitootmisele kui sellisele.

Sisemaariigist leitud Kesk-Euroopa regioonis, kus ungari oma riigikeeles. Riigi matemaatika ja loodusteaduste lähenemine on lahendamata. See kodu on maailma esimene tehnoloogia instituut. Just siin, et esimene aurumasin Euroopas on ehitatud juba 1722.

Filmiteadus Ungaris - Võtke MA Ungaris. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Filmiteadus, Ungari

Eötvös Loránd University

Magistriprogramm, mis ühendab teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, võimaldab õpilastel süvendada põhialaseid teadmisi, mis on omandatud kogu bakalaureuse programmi jooksu ... [+]

Magistriprogramm, mis ühendab teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, võimaldab õpilastel süvendada põhialaseid teadmisi, mis on omandatud kogu bakalaureuse programmi jooksul filmi ajaloo, filmi analüüsi, filmi teooria või praktiliste oskuste valdkonnas.

Programm hõlmab kahte spetsialiseerumist: filmiteooria spetsialiseerumine ja filmitegevuse spetsialiseerumine.

Filmiteooria spetsialiseerumine pakub üldist ülevaadet filmiajaloost ja -teooriast, samuti kriitilist arusaamist populaarse filmikultuuri mehhanismidest ja žanritest, rõhuasetusega akadeemilisel ja kriitilisel kirjutamisel. Õpilased saavad tuttavaks Ungari ja kogu maailma filmiajaloo erinevate perioodidega, filmiõpetuse ja filmižanrite erinevate teoreetiliste käsitlustega ning arendavad oma oskusi teoreetiliste tekstide lugemiseks ja filmide tõlgendamiseks. Konsultatsioonide ajal aitab teaduskond neil arendada teadusuuringute huve ja saada pühendunud spetsialistideks, kes on võimelised jätkama akadeemilist karjääri.... [-]

Ungari District V.
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles