Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Finantsmajandus programmid Otsi top Finantsmajandus programme siin! - Finantsmajandus

Magistrikraad on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad õppida oma haridust omandades kaugemale bakalaureuseastmest. Need õpingud toovad kaasa konkreetse eriala spetsiifilisemaid arusaamu. Kui te plaanite astuda kraadiõppeasutusse, peaksite juba omandama bakalaureusekraadi.

Mis on finantsmajanduse magistriõpe? See programm pakub teile klasside, seminaride ja üksikprojektide kombinatsiooni. Te arendate tugeva aluse uurimismeetoditel, probleemide lahendamise oskustel ja riskianalüüsil. Selle valdkonna üliõpilasega saate laialdaselt mõista majanduslikke mõisteid ja õppida neid ideid rakendama konkreetsetele olukordadele. Teil võib olla võimalus uurida finantsturgusid, investeeringuid ja ettevõtte strateegiat. Et lõpetada oma kraad, paljud programmid nõuavad, et valite uurimisvaldkonna ja kirjuta väitekirja.

Magistrikraadi saamine võib anda oma karjääri ja teenida potentsiaali tõuke. Tööandjad tunnistavad ja soovivad kõrgharidustaseme lõpetamiseks vajalikku pühendumust. Teadmised, mida omandate kraadiõppe ajal, võivad anda teile ekspertiisi finantssektoris.

Igal koolil on oma tasud ja kulud. Õppemaks varieerub koolist koolini, seega on oluline uurida iga ülikooli, mida te kaalute, et mõista, mida see maksab diplomi teenimiseks.

Sa oled positsioon ise, et alustada põnevat karjääri rahas, kui sa teenid MA majanduse. Sa võiksid töötada juhtiva või juhtivana sellistes tööstusharudes nagu pangandus, investeerimine või finantseerimine. Oma analüütiliste teadmiste ja majanduslike arusaamade abil võiksite töötada valitsuse asutuse poliitika kujundamisel. Teie kraad võib teile nõuda nii avalikus kui ka erasektoris ning saate töötada finantsosakonnas peaaegu igasuguses ärivaldkonnas, mis teid huvitab.

Alusta oma reisi finantsmajandusliku meisterlikkusega, õppides rohkem teavet kättesaadavate haridusvõimaluste kohta. Online kursused võivad olla kättesaadavad ka rahvusvahelistele üliõpilastele ja kaugõppuritele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Finantsmajandus

Kingston University London

See MA võimaldab teil kapten võti tööriistu, mida kasutatakse finantseerimiseks üksikud ettevõtted - derivaadid, investeeringute hindamine ja riskijuhtimise - ja annab põ ... [+]

Vali Kingstoni Financial Economics MA

See MA võimaldab teil kapten võti tööriistu, mida kasutatakse finantseerimiseks üksikud ettevõtted - derivaadid, investeeringute hindamine ja riskijuhtimise - ja annab põhjaliku uuringu finantsteenuste küsimustes, mis mõjutavad laiemat majanduskeskkonda, nagu kriisid ja mullid rahvusvahelise majanduse . See pakub võimaluse arendada peamised analüütilised oskused teostamiseks vajalikke uuringuid aktuaalsed teemad finantsmajandus.

Uuri lähemalt selle käigus:

Peamised omadused

See kursus pakub hea ettevalmistus tööks erinevate avaliku ja erasektori institutsioonide valdkonnas rakendatakse finantsmajandus, sealhulgas pangad ja kindlustusseltsid; firmad tegelevad aruandlust ja hindamist finantsteabe; ning siseriiklike ja rahvusvaheliste reguleerivate asutuste keskendudes finantssektoris. Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu. Tartu Ülikooli majandusteaduskonna osakonna aktiivselt tegelenud teadusuuringute ja avaldamine rahalist teemasid, ja siis kasu regulaarne personali seminarid ja töötoad. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Izmir University of Economics

Press karjääri erinevaid rolle majanduse ja rahanduse. Master rahanduse ja majanduse vahendeid ja rakendada neid probleeme lahendada. Kombineeri teooria praktikaga ning v ... [+]

"Press karjääri erinevaid rolle majanduse ja rahanduse. Master rahanduse ja majanduse vahendeid ja rakendada neid probleeme lahendada. Kombineeri teooria praktikaga ning valmistada täiesti karjääri panganduses, varahalduse või konsulteerinud teiste hulgas. "

Miks valida selle programmi?

See programm on mõeldud pärast konsulteerimist vilistlased töötab praegu erinevaid finantssektori ameteid tuua teooria ja rakendused koos tasakaalustatud moel, et rahuldada tänapäeva konkurentsivõimeline tööturul. Sul on varustatud kvantitatiivseid ja analüütilisi vahendeid, samuti tugeva aluse majanduse ja rahanduse, mis toetab teid kogu oma karjääri. Te omandada põhjalikud teadmised kujundajat majandus- ja finantskriisi keskkonnas.... [-]

Türgi Izmir
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Izmir University of Economics

Omandada tugeva aluse PhD teadusuuringute või vajutage karjääri erinevaid rolle majanduse ja rahanduse. Master rahanduse ja majanduse vahendeid ja rakendada neid probleem ... [+]

"Hangi tugeva aluse PhD teadusuuringute või vajutage karjääri erinevaid rolle majanduse ja rahanduse. Master rahanduse ja majanduse vahendeid ja rakendada neid probleeme lahendada. Kombineeri teooria praktikaga ning valmistada täiesti karjääri panganduses, varahalduse või konsulteerinud teiste hulgas. "

Miks valida selle programmi?

See programm mitte ainult annab teile tugeva aluse PhD teadusuuringute, keskendudes viimaste arengute finantsmajandus, vaid ka annab teile vahendid, et saada tööd mitmesuguseid spheres.This programm on kavandatud järgmised konsulteerides vilistlased töötab praegu erinevaid finantssektori ameteid tuua teooria ja rakendused koos tasakaalustatud moel, et rahuldada tänapäeva konkurentsivõimeline tööturul. Sul on varustatud kvantitatiivseid ja analüütilisi vahendeid, samuti tugeva aluse majanduse ja rahanduse, mis toetab teid kogu oma karjääri. Te omandada põhjalikud teadmised kujundajat majandus- ja finantskriisi keskkonnas.... [-]

Türgi Izmir
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles