$close

Filtrid

Kuva tulemused

Finantsmatemaatika programmid Otsi top Finantsmatemaatika programme siin! - Finantsmatemaatika

Master of Arts on kraadiõppe programm, mis on tavaliselt esimene bakalaureusekraadi omandamisel. MA-d on tavaliselt kaheaastane programm, kuigi üliõpilased, kes õpivad osalise tööajaga või kiirendavad kursust, võivad lõpetada kraadi teenimise vastavalt hiljem või varem. MA-i teenimine toimub tavaliselt klassiruumi koosseisu, loengute ja iseseisva uurimistöö ning õppetööga. Mis on… Loe edasi

Master of Arts on kraadiõppe programm, mis on tavaliselt esimene bakalaureusekraadi omandamisel. MA-d on tavaliselt kaheaastane programm, kuigi üliõpilased, kes õpivad osalise tööajaga või kiirendavad kursust, võivad lõpetada kraadi teenimise vastavalt hiljem või varem. MA-i teenimine toimub tavaliselt klassiruumi koosseisu, loengute ja iseseisva uurimistöö ning õppetööga.

Mis on MA finantsmatemaatika? See aste keskendub ühele matemaatikahariduse praktilistest aspektidest: kuidas see kehtib kommertsrahastamise maailmale. Õpilased võivad eeldada, et saada tugeva aluse nii teoreetilise kui ka rakendusliku matemaatika ja õppida, kuidas neid valdkondi saab kohaldada arenevate finantsmudelid. Kuigi kontseptuaalsem kui mõne muu rahastamise finantsjuhtimise liigid, on finantsmatemaatika kraad hea võimalus omandada ka praktilisi oskusi.

Kapteni finantsmatemaatika kraad annab laiaulatusliku ülevaate finantsvaldkonnast. Selle asemel, et lihtsalt õppida ülesannete täitmisel, õpivad õpilased rahastamise teooriat ja saavad võime prognoosida ja ennustada muutusi turul. Need on hindamatu oskused kõigile lõpetajatele, kes soovivad positsiooni oma valdkonnas tipptasemel.

Finantsmatemaatika magistrikraadi maksumus võib varieeruda sõltuvalt sellest, millise kooli õpilane otsustab osaleda. Kogukulud võivad suurendada raamatute ja muude varude ning kooliga seotud tasude hinda.

Enamik töökohti, mis on seotud finantsmatemaatika magistri kraadiga, on kvantitatiivses rahanduses. Need töökohad võivad olla erasektoris või valitsuses. Mõned institutsioonid, kes sageli võtavad selle kraadiõpetajate hulka, hõlmavad riskifonde, suuri panku, varahaldusettevõtteid ja Ameerika Ühendriikide rahandusministeeriumi. Sõltumatu konsulteerimine on ka võimalus hiljutiste haridusasutuste jaoks.

Paljud koolid pakuvad mainekaid finantsmatemaatika kraadi programme. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Providence College School of Professional Studies
Providence, Ameerika Ühendriigid

Providence'i kolledži magistrikraad matemaatika õpetamisel on matemaatilise sisuga rikas ja mitmekesine programm, mis on mõeldud matemaatikaõpetajale.

Providence'i kolledži magistrikraad matemaatika õpetamisel on matemaatilise sisuga rikas ja mitmekesine programm, mis on mõeldud matemaatikaõpetajale. -
MA
Ülikool