Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Globaalne juhtimine programmid Otsi top Globaalne juhtimine programme siin! - Globaalne juhtimine

Sageli eesmärkidele, haridus- järgmine samm pärast Bachelor of Arts, Master of Arts (MA) võetakse õpilane 1-2 aastat valmimist. Kursuste tavaliselt seotud humanitaar-, kaunid kunstid, sotsiaalteadused, või filosoofia.

Mis on MA Global Management? See aste valmistab lõpetajate võtmerolli muutuvas globaalses majanduses. Küsimused maailma turul on konkreetsed tänapäevaseid väljakutseid ja juhid vajavad täna suunatud oskusi, teadmisi ja teadmised, et saavutada neid teste peaga. Kursuste hõlmab selliseid teemasid nagu raamatupidamine, turundus, globaliseerumine, projektijuhtimine, ja inimressursse. Õpid kuidas edukalt hakkama rahvusvaheliste ärisuhete ja ainulaadset olukorda sellega kaasneb.

Hoides Masters in Global Management näidata oma oskusi ja keeleoskust tänapäeva majanduses.Mis mõju mõistmist ja juhtimise erinevaid maailma mured, saate näidata oma suutlikkust võtta võtmerolli tahes organisatsioon, kes osaleb rahvusvahelistes suhetes.

Teie kulu seda Õppekava erinevad sõltuvalt oma kooli ja eriprogrammiga. Võta kooli otse, et teada saada, nendega seotud teenustasusid.

Seal on paljud tööstusharud võiksite kaaluda karjääri ülemaailmse juhtimise kraadi omanikku. Paljud lõpetajad lõpuks teeninduse lepingud rahvusvaheliste organisatsioonide sulgemise kontinentidevahelisi hindu ja säilitada oluline ülemaailmne suhteid. Saad kultuuridevahelist mõistmist ja võime töötada ja juhtida meeskondi nende mitmekülgne multikultuurse taustaga. Töötamine juhtimise rahvusvaheline ettevõte, MTÜ, valitsuse või ülemaailmse arengu organisatsioon oleks võimalus.Saatkonna seisukohta, diplomaatiline esindus või välissuhtlemise töö oleks teisi võimalusi kaaluda.

Kui olete huvitatud uurida või süvenev õpinguid ülemaailmse juhtimise, kui heita pilk akadeemilise võimalusi. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Globaalne juhtimine

University of Winchester

Applied Global praktika (juhtimine) Winchester kasutab mitmeid peamisi oskusi rahvusvahelise juhtimise ja globaalse uuringud identifitseerida lahendusi ning reageerima ül ... [+]

MA haldamine Kaasaegse Global Issues

Õpilased uurivad mõju ja juhtimise erinevaid globaalsetes küsimustes, mis mõju maailma majandusele, rahvusvaheliste institutsioonide (näiteks ÜRO süsteemi), arengu, turvalisuse, turgude, keskkond, abi, rahu, diplomaatia (kaubanduslik ja poliitiline) ja ettevõtete sotsiaalset vastutust. Rõhuasetus on otsuste tegemisel, riskide juhtimise ja lahenduse juhtimise suurendada tulusid ning vähendada häireid, maailma asjadest. Saadud oskusi on oluline saada tööd erinevate rahvusvaheliste sektorites. Mitmed teema erialade pakutakse. Nende hulka kuuluvad: Tervis ja / või keskkonna kasvu ja / või arengu Juhtimine ja / või Economics Commercial Diplomaatide ja / või riigi Riskianalüüs Kui üliõpilane on lõpetanud objekt asjakohased hinnangud õpetas moodulite ja keskendus oma väitekirja samal alal erialal, teema erialal on kantud ärakirja ja auhind sertifikaat. Näiteks eriala üliõpilastele "Tervis" võib lõpetaja nimega auhinna Applied Global praktika (juhtimine) Health. .... [-]

Suurbritannia Winchester
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
AKAD University

AKAD-i magistriõppe programmi „Globaalne juhtimine ja kommunikatsioon (MA)” ühendav lähenemine vastab väga kõrgele juhtkonnale praeguste kutsealade nõuetele. Globaalse ju ... [+]

AKAD-i magistriõppe programmi „ Globaalne juhtimine ja kommunikatsioon (MA) ” ühendav lähenemine vastab väga kõrgele juhtkonnale praeguste kutsealade nõuetele. Globaalse juhtimise ja rahvusvahelise kommunikatsiooni teemad on tihedalt seotud. Programm ühendab kaasaegse rahvusvahelise juhtimise oskusteabe kultuuridevahelise pädevusega. See avab teile uusi ja põnevaid ärivaldkondi: Te olete optimaalselt valmis tulevikus juhtivatele ametikohtadele rahvusvaheliselt tegutsevate ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonidega.

Teie Kursuse ülesehitus

Kaugõppe kursus " Ülemaailmne juhtimine ja kommunikatsioon - kunstide magister " koosneb neljast järjestikusest semestrist:... [-]

Saksamaa Germany Online
Avatud registreerimine
Saksa
Osakoormus
24 - 30 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles