Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Hädaolukordade juhtimine programmid Otsi top Hädaolukordade juhtimine programme siin! - Hädaolukordade juhtimine

Õpilased, kes soovivad jätkata oma haridust pärast bakalaureusekraadi, võivad valida minna magistriõppesse, eriti sotsiaalteaduste või humanitaarteaduste õppimisel. See lõpetaja kraad võib võtta täistööajaga üliõpilane üks kuni kaks aastat, et lõpetada.

Mis on erakorralise juhtimise magistrikraad? See on arenenud akadeemiline kraad eesmärgiga valmistada ette õpilasi loodusõnnetuste ja inimtegevusest tingitud õnnetuste ettevalmistamiseks ja reageerimiseks. Kursused võivad keskenduda sotsiaalsetele ja inimteguritele, mis mõjutavad paljusid katastroofe, et õpetlasi paremini ette valmistada erakorralise juhtimise jaoks. Õpilasi võib eeldada, et nad võtavad selliseid klasse nagu hädaolukordade planeerimine ja valmisolek, organisatsiooni kultuuri arendamine, erakorralise juhtimise põhimõtted, juhtimise kriitilised probleemid, ressursside planeerimine ja otsuste tegemine ning katastroofidele reageerimine ja taastamine.

Vastuvõtmise õppimine on hädaolukordade juhtimise magistri üks suurimaid eeliseid. Mitte ainult ei suuda õpilased tugevamaid kommunikatsiooni- ja probleemide lahendamise oskusi, vaid õpivad ka, kuidas paremini mõista keerukat sotsiaalset dünaamikat. Need oskused valmistavad ette inimese kiiret karjääri ja igapäevaelu.

Enne programmi taotlemist peaksid õpilased maksma hinnangu saamiseks kooli, kuhu nad soovivad osaleda. Universaalse hinnangu andmiseks on liiga palju muutujaid, nagu asukoht, programmi kestus ja alguskuupäev.

Selle hariduse abil saavad lõpetajad tööturu konkurentideks. Osalejad võivad saada ülemaailmsetele reageerimismeedikutele, kriisiohutuse juhtidele, katastroofiprogrammide juhtidele, hädaolukorraks valmisoleku koordinaatoritele või riskijuhi spetsialistidele. Selle programmi kaudu omandatud oskused ja teadmised võivad valmistada õpilasi tööle suurtes korporatsioonides, valitsusasutustes ja mittetulunduslikes organisatsioonides. Teadlased võivad kasutada ka erakorralise juhtimise magistriõppe doktoriõppe alust.

Kus on erakorralise juhtimise magistriõpe? Programmid võivad olla saadaval kolledžites ja ülikoolides kogu maailmas. Et teada saada, millised programmid on saadaval, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Hädaolukordade juhtimine

Royal Roads University

See dünaamiline kaheaastane interdistsiplinaarne aste on pühendatud nii olemasolevate kui ka püüdvate katastroofide ja hädaolukordade juhtimise spetsialistide koolitamise ... [+]

Ülevaade

Katastroofi ja hädaolukordade juhtimise magistriõppe programm on 36 krediidi-, kaheaastase interdistsiplinaarse astme, mis on pühendatud nii püüdlustele kui ka olemasolevatele katastroofidele ja hädaolukordade juhtimise spetsialistidele. Programm uurib katastroofide ja hädaolukordade juhtimise teoreetilisi aluseid üha kasvava praktika ja õppimise valdkonnana. Programmis rõhutatakse katastroofide ja hädaolukordade ohjamise integreeritud ja terviklikku lähenemisviisi, mis põhineb mõistmisel, et katastroofid on rohkem kui ohud ning need on keskkonna-, sotsiaal-, majandus- ja poliitiliste valdkondade omavahelise ja vastastikuse ehitamise tooted. Selline lähenemisviis toetab mõtet, et katastroofi- ja hädaolukordade juhtimise protsessid ja tegevused võivad aidata kaasa riskide vähendamisele, kogukonna vastupanuvõimele ja jätkusuutlikele kogukondadele.... [-]

Kanada Victoria
Jaanuar 2020
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles