close

Filtrid

Kuva tulemused

Hädaolukordade juhtimine programmid Otsi top Hädaolukordade juhtimine programme siin! - Hädaolukordade juhtimine

Õpilased, kes soovivad jätkata oma haridust pärast bakalaureusekraadi, võivad valida minna magistriõppesse, eriti sotsiaalteaduste või humanitaarteaduste õppimisel. See lõpetaja kraad võib võtta täistööajaga üliõpilane üks kuni kaks aastat, et lõpetada. Mis on erakorralise juhtimise magistrikraad? See on arenenud akadeemiline kraad eesmärgiga valmistada ette õpilasi loodusõnn… Loe edasi

Õpilased, kes soovivad jätkata oma haridust pärast bakalaureusekraadi, võivad valida minna magistriõppesse, eriti sotsiaalteaduste või humanitaarteaduste õppimisel. See lõpetaja kraad võib võtta täistööajaga üliõpilane üks kuni kaks aastat, et lõpetada.

Mis on erakorralise juhtimise magistrikraad? See on arenenud akadeemiline kraad eesmärgiga valmistada ette õpilasi loodusõnnetuste ja inimtegevusest tingitud õnnetuste ettevalmistamiseks ja reageerimiseks. Kursused võivad keskenduda sotsiaalsetele ja inimteguritele, mis mõjutavad paljusid katastroofe, et õpetlasi paremini ette valmistada erakorralise juhtimise jaoks. Õpilasi võib eeldada, et nad võtavad selliseid klasse nagu hädaolukordade planeerimine ja valmisolek, organisatsiooni kultuuri arendamine, erakorralise juhtimise põhimõtted, juhtimise kriitilised probleemid, ressursside planeerimine ja otsuste tegemine ning katastroofidele reageerimine ja taastamine.

Vastuvõtmise õppimine on hädaolukordade juhtimise magistri üks suurimaid eeliseid. Mitte ainult ei suuda õpilased tugevamaid kommunikatsiooni- ja probleemide lahendamise oskusi, vaid õpivad ka, kuidas paremini mõista keerukat sotsiaalset dünaamikat. Need oskused valmistavad ette inimese kiiret karjääri ja igapäevaelu.

Enne programmi taotlemist peaksid õpilased maksma hinnangu saamiseks kooli, kuhu nad soovivad osaleda. Universaalse hinnangu andmiseks on liiga palju muutujaid, nagu asukoht, programmi kestus ja alguskuupäev.

Selle hariduse abil saavad lõpetajad tööturu konkurentideks. Osalejad võivad saada ülemaailmsetele reageerimismeedikutele, kriisiohutuse juhtidele, katastroofiprogrammide juhtidele, hädaolukorraks valmisoleku koordinaatoritele või riskijuhi spetsialistidele. Selle programmi kaudu omandatud oskused ja teadmised võivad valmistada õpilasi tööle suurtes korporatsioonides, valitsusasutustes ja mittetulunduslikes organisatsioonides. Teadlased võivad kasutada ka erakorralise juhtimise magistriõppe doktoriõppe alust.

Kus on erakorralise juhtimise magistriõpe? Programmid võivad olla saadaval kolledžites ja ülikoolides kogu maailmas. Et teada saada, millised programmid on saadaval, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
format_list_bulleted Filtrid
Royal Roads University
Victoria , Kanada

See dünaamiline kaheaastane interdistsiplinaarne aste on pühendatud nii olemasolevate kui ka püüdvate katastroofide ja hädaolukordade juhtimise spetsialistide koolitamisele. S ... +

See dünaamiline kaheaastane interdistsiplinaarne aste on pühendatud nii olemasolevate kui ka püüdvate katastroofide ja hädaolukordade juhtimise spetsialistide koolitamisele. Selles programmis õpiksite, kuidas toetada ohustatud kogukondi ja kuidas suurendada nende vastupanuvõimet erinevate ohuteguritega, millega nad võivad kokku puutuda nii praegu kui ka tulevikus. Programmis rõhutatakse katastroofide ja hädaolukordade ohjamise integreeritud ja terviklikku lähenemist, mis põhineb mõistmisel, et katastroofid on rohkem kui ohud ning on keskkonna-, sotsiaal-, majandus- ja poliitiliste valdkondade omavahelise ja vastastikuse ehitamise tooted. -
MA
Osakoormus
2 aastat
Inglise
veebr 2021
31 aug 2020
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Ülikool
Online
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin