Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Haldus programmid Otsi top Haldus programme siin! - Haldus

Magistrikraadi teenimine võib olla tõhus viis üksikisikute jaoks omandada kõrgharidust teemal humanitaarteaduste või sotsiaalteaduste valdkonnas. Need kraadid kestavad tavaliselt kaks aastat, et teenida ja aidata õpilastel tagada rohkem tulutoovat karjääri.

Mis on magistrikraad halduses? Haldamine on kompleksne protsess, mis võimaldab tõhusalt korraldada ja suunata töörühmi kindlaksmääratud eesmärgi saavutamiseks. See õppesuund aitab õpilastel mõista peamiste administratiivfunktsioonide hulk, et nad saaksid kõrgelt tõhusad administraatorid. Selle valdkonna kursuste töö on mitmekesine ja võib hõlmata organisatsioonilist käitumist, turundust, finantseerimisstrateegiat, operatsioonide juhtimist, eetikat, uurimismeetodeid ja statistikat, rahvusvahelist äritegevust ja palju muud.

Kuna õpilased saavad MA, võivad nad välja töötada mitmesuguseid olulisi oskusi, mis võivad aidata tööl peaaegu igas olukorras ja paljude erialaste ja isiklike olukordadega. Programmi osalejad saavad tõhustada suhtlemist ja organisatsiooni oskusi, et saada tõhusad juhid ja juhid. Need õpilased kipuvad olema väga üksikasjalikult orienteeritud.

MA-hind on tüüpiliselt odavam kui bakalaureuse kraad, kuid see võib sõltuda ka õppekava pikkusest ja kooli asukohast. Õpilased saavad uurida või võtta ühendust erinevate koolidega, et saada rohkem õppemaksu.

Magistrikraadiga üliõpilased leiavad tihti kõrgemate töökohtade jaoks tööturul konkurentsivõimelisemaks. Töötamine halduses võib ulatuda avalikust erasektorist ja paljud neist ametikohtadest on juhtkonna juhtrollid. Mõned võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad haridusministrite töötamist mittetulundusühingute peasekretäri või direktori ja programmi direktorite ametikohal.

Maailmaarstid pakuvad erinevaid haridusasutusi kogu maailmas. Kas üliõpilased eelistavad õppida välismaal või kodust, on palju online-ja osalise tööajaga kursuste valikuid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Haldus

University of Miami College of Arts and Sciences

MAIA programm on ette nähtud selleks, et valmistada ette õpilasi karjääri avalik-õiguslike ja eraõiguslike organisatsioonide haldamisel. See on interdistsiplinaarne kraad ... [+]

See on MAIA.

Master of Arts rahvusvahelise halduse (MAIA) programm on mõeldud selleks, et valmistada õpilasi ette karjääri avaliku ja erasektori organisatsioonide haldamisel. See on interdistsiplinaarne kraadiõpe. Õpilased õpivad tundma, analüüsima ja juhtima keerulisi probleeme, mis seisavad silmitsi kaasaegsete institutsioonidega. Programm ühendab akadeemilised kaalutlused poliitika ja kultuuri äri-, finants-ja juhtimise pakkuda osalejatele vajalikke oskusi, et jätkata erinevaid karjääri eesmärgid nii sise-ja rahvusvahelises karjääri.

Uuenduslikud. Interdistsiplinaarne. Oluline. MAIA programm ühendab maailma asjad, organisatsiooniline juhtimine ja juhtimiskursused, et lahendada selliseid raskeid teemasid nagu inimõigused, katastroofiabi, turvalisus ja jätkusuutlikkus.... [-]

Ameerika Ühendriigid Miami
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Master halduskohtumenetluse Science (MAS) aste on 30-krediidi määral suurendada haldus- ja juhtimisoskusi lõpetajatele. Programm ühendab kognitiivse ja afektiivse (intera ... [+]

Master halduskohtumenetluse Science (MAS) aste on 30-krediidi määral suurendada haldus- ja juhtimisoskusi lõpetajatele.

Programm ühendab kognitiivse ja afektiivse (interaktiivne) õpetust läbi juhtumiuuringud, simulatsioonide, üksikisiku ja grupi harjutusi ja välitööd, mis aitab arendada kriitilist juhtimis tõhusust. MAS õpetlik kogemus eesmärk on arendada kriitiline halduspädevused toetav õpikeskkond koos konkreetse ja selge tagasisidet.

Program Tähtsündmused 30-krediidi programm. Võimalus alustada programmi igal ühel kolmest sissepääsud aasta jooksul: september, jaanuar, mai. Väikesed klassid pakutakse ja klassi korda varieerub.

Riiki sisenemise nõuded Lõpetanud 4 aastase bakalaureuse kraadi programm või samaväärne. Hooldaja kumulatiivne Hinne punkt keskmiselt 3,0 (B) bakalaureuse uuringud. Kaks (2) soovituskirja Isiklik avalduse eesmärk Näidata tõhus suhtlus inglise keel (välisüliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel). Seda on võimalik saavutada läbi üks järgmistest: Saavutada TOEFL IBT 79 või kõrgem Saavutada IELTS üldine bänd skoor 6,0 või kõrgem ... [-]
Kanada Vancouver
September 2019
Inglise
Päevane õpe
30 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IUBH University of Applied Sciences

IUBH-i magistrikraadi ajal tegelete nii strateegiliste otsustusprotsesside kui ka tervishoiu juhtimise komplekssete protsessidega ning omandate oskusteabe tervishoiutööst ... [+]

Tervishoid - edukalt oma tervist juhtida

Haigla, ambulatoorse ravi, terviseturismi või tervise- või pikaajalise hoolduse kindlustus - arstid, meditsiiniõed ja kogu tervishoiutööstus muutuvad üha rahvusvahelisemaks. Seetõttu vajab juhtimiskarjääri tervishoiusektoris häid võõrkeeleoskusi ja terviklikke tööstusharu teadmisi.

IUBH-i magistrikraadi ajal tegelete nii strateegiliste otsustusprotsesside kui ka tervishoiu juhtimise komplekssete protsessidega ning omandate oskusteabe tervishoiutööstuses vastutaval ametikohal.

andmedMillistes karjäärivõimalustes on teil tervishoiu juhtimine?Tervishoiutööstuse ülesanded on mitmesugused, olenemata sellest, kas töötate ettevõtte tervishoiu konsultandina ülemaailmses ettevõttes, kliinikute kontohalduris ärikonsultatsioonina või tervishoiuasutuste strateegilise äritegevuse arendajana.Tervishoiutöötajate magistrikraadiga omandate spetsialiseeritud teadmised, mis on vajalikud tervishoiutööstuse edukaks juhiks. Tervishoiu- ja hoolduskindlustus, meditsiiniasutused, farmaatsiaettevõtted või terviseturismi asutused on teie jaoks potentsiaalsed tööandjad!IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid.... [-]
Saksamaa Bad Honnef Berlin
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles