Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Haridustehnoloogia Suurbritannias - Haridustehnoloogia programmid Suurbritannias Haridustehnoloogia

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Kapten 's aste valmistab õpilasi viia ja korraldada. Kapten 's aste valmistab ka isiku erinevaid ajaviidet läbi spetsialiseerunud uuring valdkonnas.

Digitaalne tehnoloogia hõlmab laia valikut operatsioonisüsteeme, riist- ja tarkvara ning seadmeid. Kuigi kindlasti lai valdkond, platvormid ja vahendid on mõeldud paljudes rakendustes, sealhulgas tootlikkust, haridus, turvalisus, logistika infrastruktuuri haldamine ja meelelahutus.

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Haridustehnoloogia Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Haridustehnoloogia, Suurbritannia

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Kui olete pühendunud õpetamise ja õppimise parandamisele, aitab see kursus mõista tõhusa õppimise tingimusi ja uurida, kuidas uued tehnoloogiad aitavad. ... [+]

Ülevaade

See magistriprogramm uurib digitaaltehnoloogiate kasutamist hariduses ja seda, kuidas neid õppimise parandamiseks kasutada. Pakume ka MA õppimise, tehnoloogia ja hariduse (online)

See aitab teil mõista, kuidas tõenduspõhised õppeteooriad suudavad teie praktikas kujundada ja kasutada uuenduslikke õppematerjale.

Seda kursust pakub hariduskooli õppeteadusuuringute instituut (LSRI) . Õppusteadused põhinevad psühholoogial, arvutiteadusel ja haridusel. See annab ainulaadse ülevaate teooriatest, mis toetavad edukat õpet, õpetamist ja innovatsiooni kiirete liikuva digitaalse maailma uute tehnoloogiatega.

Te teete sügavamat arusaamist õppimisest ja lisaks sellele, kuidas uusi tehnoloogiaid koolides, ülikoolides ja töökohal rakendada, et seda toetada.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

MA digitaalne haridus on kaheaastane online kaugõppe kursus, mis on mõeldud spetsialistidele (näiteks õpetajatele või õpetaja tehnoloogidele), kes soovivad oma valdkonna ... [+]

ÜlevaadeSee kursus võimaldab teil mõista digitaalsete töövahendite tõhusa kasutamise aluseks olevaid teooriaid ning arendada välja oskusi olemasolevate tehnoloogiate kasutamiseks ja hindamiseks, et uurida valdkonna edasisi arenguid.Digitaalse õppurina ennast saab kasu digitaalse hariduse teooriate ja tavade tundmaõppimisest, kuid suudate neid seostada oma kogemustega.Veebisõbraliku õppurina saate regulaarselt grupiväliseid arutelude, mis võivad ühendada teid teiste riikide spetsialistidega, kellel on uued perspektiivid. Kogu kursuse käigus saate kasu akadeemilise personali teadmisest ja õppida teistelt spetsialistidelt.Valdkonnas, kus teadusuuringud võivad lühiajaliste sekkumiste tulemusi tihti üle hinnata, õpib teadustegevust kriitiliselt lähenema ja arendama oskusi teaduse ja hindamise läbiviimiseks oma töökeskkonnas nii programmi ajal kui ka pärast seda.Kursuse sisu... [-]
Suurbritannia Leeds
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
24 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles