Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Haridusuuringud Euroopas - Haridusuuringud programmid Haridusuuringud Euroopas

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Haridusuuringud Euroopas - Võtke Haridusuuringud Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Haridusuuringud, Euroopa

Eötvös Loránd University

Selle programmi eesmärk on koolitada täiuslikke spetsialiste haridusteaduste teoreetiliste aluste ja põhimeetodite alal. Õpilased saavad integreeritud teadmised kasvatust ... [+]

Selle programmi eesmärk on koolitada täiuslikke spetsialiste haridusteaduste teoreetilistest alustest ja põhimeetoditest.

Õpilased saavad integreeritud teadmisi haridus- ja pedagoogilise praktika ning naabruses (filosoofia, psühholoogia, sotsioloogia, majandus ja õigus).

See programm pakub üliõpilastele põhjalikke teadmisi töötamisest valitsusasutustes ja ettevõtetes, teadusasutustes, aga ka eraettevõtetes, avalikus halduses, rahvusvahelistes organisatsioonides ja valitsusvälistes organisatsioonides.

Spetsialisatsioonid:

Lapsepõlve uuringudUuringudHaridustehnoloogiaHaridusjuhtimineProgrammi tugevus

Eötvös Loránd University haridus- ja psühholoogiateaduskond on üks Ungari haridusuuringute peamiseid institutsioone. Instituudi peamine jõud on haridusteaduste ja pedagoogilise praktika integreerimine. Meil on head kutseühendused erinevate institutsioonide ja koolidega, mis pakuvad meie õpilastele praktikakohti. Nendes koolides omandavad meie õpilased kogemusi ja ideid õpetamise, õppimise ja haridussüsteemide kohta.... [-]

Ungari Budapest
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles