Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Hiina keel programmid Otsi top Hiina keel programme siin! - Hiina keel

Magistrikraadi kraad, mida nimetatakse ka magistrikraadiks, on kraadiõpe, mida tavaliselt antakse pärast kõrghariduse omandamist konkreetses valdkonnas. Taotlejatele selliste programmide jaoks on tavaliselt bakalaureuse kraad, sageli ka kunstis.

Mis on hiina keele magistriõpe? Hiina keele magistriõpe annab tavaliselt õpilastele enamat kui lihtsalt keele lugemist, rääkimist ja kirjutamist loodusliku keele kujundamise kontekstis. See tähendab, et inimesi, kes seda räägivad, on ajaloos, kultuuris, filosoofias ja kirjanduses ka kaevatud. Sõltuvalt programmist võivad üliõpilasel olla võimalus sooritada valikained rohkem kui ühes hiina keeles, nagu kantoni või hokkien.

Iga keele õppimine võib aidata suurendada inimeste suhtlusoskusi, mis on kasulikud kõigis karjäärides ja isiklikus elus. Kultuuritundlikkuse arendamine võib aidata inimestel paremini üldisemaid inimesi mõista. Keeleõpe aitab samuti arendada uusi neuraalseid teid, võimaldades suuremat vaimset paindlikkust.

On mitmeid tegureid, mis võivad mõjutada magistrikraadi maksumust, näiteks asutust, mida üks osaleb ka ja kus see on maailmas. Programmide võrdlemisel peaksid õpilased kindlasti kontrollima lisatasusid, mis on kõrgemad õppekuludest.

Hiina keele magistriõppes võib töötada mitmel ametikohal nagu tõlk, tõlk või õpetaja. Ettevõtted ja organisatsioonid, mis võivad nõuda sellise võimega isikut, hõlmavad ettevõtteid, mis tegelevad filiaalidega Hiinas, valitsusasutustes ja ülikoolides. Nendes ettevõtetes, kellel on sobiv oskuste kogum või kogemus, võib leida ka töö avalike suhete spetsialisti või turunduskonsultandi töös.

Hiina keele magistriõppes võib olla palju veebi- ja ülikoolilinnakus võimalusi kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Hiina keel

Ming Chuan University

Viimastel aastatel on TCS / FL (Hiina / teise keele / võõrkeele õpetamine) kiiresti laienenud maailma igasse nurka. Hiina keele kui võõrkeele õpetamise magistriprogramm l ... [+]

Miks TCFL?

Viimastel aastatel on TCS / FL (Hiina / teise keele / võõrkeele õpetamine) kiiresti laienenud maailma igasse nurka. Hiina keele kui võõrkeele õpetamise magistriprogramm loodi erakordsete talentide edendamiseks TCFLi valdkonnas. Magistriõppe programm keskendub hariduse teooriate ja tavade integreerimisele. Meie eesmärgiks on valmistada ette õpilasi paljutõotavaks karjääriks TCFLis ja veelgi aitama kaasa Hiina keelehariduse valdkonnale.

Üks õppetöö kahe kraadi jaoks

Pärast lõpetamist 36 krediidi tundi, üliõpilastele antakse kahe kraadiõppe, magistriõpe (MA) poolt SVSU ja Master of Arts (MA) poolt MCU-MI. Kaks kraadi näitavad ülikoolilõpetajate rahvusvahelist, kultuuridevahelist ja valdkondadevahelist pädevust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Saginaw
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

See kursus on väga oluline, kui olete praegu või soovite õpetada hiina keelt teiste keelte kõnelejaid. ... [+]

Ülevaade

See kursus sobib, kui otsite karjääri arendamist Ühendkuningriigi või kogu maailmas kiiresti areneva Hiina keeleõppe alal.

Praegused hiina keele õpetajad soovivad ka omandada teadmisi ja kogemusi ning teiste valdkonna õpetajate õpetajaid, kes on huvitatud kursuse kavandamisest, juhtimisest või õpetajakoolitusest nii Ühendkuningriigis kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Meie õpetust teavitatakse juhtiva uurimistöö abil ning pakume valikulisi mooduleid, mis kajastavad hiljem rakenduslikku keeleteadust ja keeleõpetajate haridust. Õpid kaasaegses kõrgtehnoloogilises õpikeskkonnas mitmekesises ja elujõulises õpikogukonnas teise ja võõrkeele hariduses, alg-, kesk- ja kõrghariduses.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Master of Arts kraadi hiina keel ja kultuur (CLC) annab õpilastele võimaluse süvendada intellektuaalse ja kultuurilise mõistmise Hiina samuti õppida hiina keelt. Ta valmi ... [+]

Master of Arts kraadi hiina keel ja kultuur (CLC) annab õpilastele võimaluse süvendada intellektuaalse ja kultuurilise mõistmise Hiina samuti õppida hiina keelt. Ta valmistab ette õpilasi karjääri erinevates valdkondades nagu akadeemilised ringkonnad, nõustamine, valitsuse, äri-, mittetulundusühing või haridus.

Olles südames riigi pealinn, meie programm võimaldab õpilastel võimalus suhelda paljude juhtivate organisatsioonide, ettevõtete peakorterite, konsultatsioonifirmad ja valitsuse ja meedia agentuurid põhineb DC. Õpilased võivad rikastada õpikogemus täiendav tegevus:

Külas US Capitol, Kongressi raamatukogu, State Department, Maailmapank, IMF, Kennedy Center, Smithsonian muuseumid, Hiina saatkond, ja paljud maailmakuulsad kohti DC. Töö valitsusasutused või mittetulundusühingute lõpule nurgakiviks projekti või magistritöö Hiina seotud teemad Töö vabatahtlikuna või intern saada töökogemust CCTV-Washington Station, Aasia Ühing, või Aasia seotud haridusprogrammide muuseumidesse Käivad läbirääkimised, seminaride ja konverentside lähedal asuvas ülikoolide ja keskused, sealhulgas GW Sigur Keskuse loengute ja läbirääkimised Hiina ja Aasia. Hoone ametialast võrgustikku toetada karjäärivõimalusi. Eksam nõuded ... [-]
Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise,Hiina
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles