Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Hiina keele uuringud Euroopas - Hiina keele uuringud programmid Hiina keele uuringud Euroopas

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Kapten 's aste valmistab õpilasi viia ja korraldada. Kapten 's aste valmistab ka isiku erinevaid ajaviidet läbi spetsialiseerunud uuring valdkonnas.

Hiina uuringud on interdistsiplinaarne akadeemiline valdkond. Õpilased võivad keskenduda Hiina ajaloole, kultuurile ja majandusele. Paljud inimesed, kes selles valdkonnas õpivad, töötavad valitsuses, ettevõttes või meedias.  

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Hiina keele uuringud Euroopas - Võtke Hiina keele uuringud Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Hiina keele uuringud, Euroopa

SOAS University of London

See programm võimaldab õpilastel kriitiliselt osaleda hiina kirjanduse erinevates aspektides. See programm hõlmab nii kaasaegset kui kaasaegset Hiina kirjandust. See hõlm ... [+]

MA Hiina Studies (kirjandus Pathway )

Kestus: üks kalendriaasta (täistööajaga); Kaks või kolm aastat (ainult osalise tööajaga, ainult päevaajal).

Riiki sisenemise nõuded: Minimaalne ülemise teise klassi tunnustab kraadi (või samaväärne). Eeldatavatest üliõpilastest on eeldatavasti vähemalt kaheaastane bakalaureuseõppega keeleõpe.

Programmi algus: september

Osalemise viis: täistööajaga või osalise tööajaga

See programm võimaldab õpilastel kriitiliselt osaleda hiina kirjanduse erinevates aspektides.

See programm hõlmab nii kaasaegset kui kaasaegset Hiina kirjandust. See hõlmab algupärases keeles kirjutatud kirjandusuuringuid ja sissejuhatust kirjanduslikule teooriale.... [-]

Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

MA-õpingud pakuvad erakordset võimalust kasutada SOAS-i käsutuses olevate Hiina ühiskondade uurimiseks mitmesuguseid distsiplinaarmeetodeid. ... [+]

ma hiina uuringud

Kestus : üks kalendriaasta (täistööajaga); Kaks või kolm aastat (ainult osalise tööajaga, ainult päevaajal)

Riiki sisenemise nõuded : Minimaalne ülemise teise klassi tunnustab kraadi (või samaväärne)

Programmi käivitamine : ainult september tarbimine

Osalemise viis : täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

Üliõpilased, kes võtavad selle kraadi pärit paljudes riikides ja on laia akadeemilise taustaga. Kuigi mõned soovivad avardada oma varasemate uuringute või kogemusi Hiina, teised läheneda muidugi ilma hiina element oma esimese kraadi, kuid kellel soov keskenduda oma varasemaid koolitusi piirkonnast.

... [-]
Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

MA sinoloogiat eesmärk on pakkuda täiendõpet hiina kirjandust ja dokumentaalfilm allikad neile, kes juba oskavad hiina (nii klassikaline ja kaasaegne), et tasemeni, mis s ... [+]

Kes on see programm?

Õpilasi oodatakse on kraad vähemalt ülemise teise klassi tasemel või samaväärne ning on tõestanud oma rahulolu, et neil on pädevus Hiina võrdne vähemalt samale tasemele lõpuks meie kolmandat aastat BA hiina muidugi. Aste on mõeldud kas lõpp kvalifikatsiooni omaette või valmistada üliõpilane rohkem arenenud lõpetaja tööd (MPhil / PhD).

MA sinoloogiat eesmärk on pakkuda täiendõpet hiina kirjandust ja dokumentaalfilm allikad neile, kes juba oskavad hiina (nii klassikaline ja kaasaegne), et tasemeni, mis saavutatakse lõpuks 3. aasta Hiina BA at SOAS.

Struktuur [-]
Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

Kaheaastase MA Advanced Hiina Studies pakub terviklikku keele baasil koolituse üle laia erialade humanitaar-ja sotsiaalteadused. ... [+]

ma arenenud Hiina Studies

Kestus: 2 aastat täistööajaga

Programmi algus: september

Osalemise viis: Täistööaeg

Kaheaastase MA Advanced Hiina Studies pakub terviklikku keele baasil koolituse üle laia erialade humanitaar-ja sotsiaalteadused.

Programmi õpilased võtavad SOAS-i esimesel aastal neli õpetatud moodulit, sealhulgas meeskonnatöötavaid põhilisi mooduleid, mida pakub mitmeid SOASi eksperte. Lisaks osalevad õpilased tekstilõpetusemissioonil, mis võimaldab neil integreerida oma hiina lugemisoskused oma distsiplinaarpuurideks või heakskiidetud keelepõhiseks mooduliks. Täiendavaid mooduleid saab valida olemasolevate erialade, sealhulgas antropoloogia, kunsti ja arheoloogia, kino, kultuuri-ja regionaalteadused, majandus, ajalugu, õigus, kirjandus, muusika, poliitika ja religioonide uurimine.... [-]

Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles