$close

Filtrid

Kuva tulemused

Hispaania uuringud programmid Otsi top Hispaania uuringud programme siin! - Hispaania uuringud

Pärast bakalaureuse või bakalaureuse 's kraadi, võivad üksikisikud soovivad jätkata kõrgkoolis. Järgmine samm on tavaliselt kapten 's programmi. Et teenida kapten 's kraadi, üksikisik peab täitma teatud summa krediiti, tavaliselt avaliku või riigi ülikoolis. See võib kesta 1-2 aastat täiskoormusega õpe. Õpilased võiks küsida, mis on MA Hispanic Studies? See progra… Loe edasi

Pärast bakalaureuse või bakalaureuse 's kraadi, võivad üksikisikud soovivad jätkata kõrgkoolis. Järgmine samm on tavaliselt kapten 's programmi. Et teenida kapten 's kraadi, üksikisik peab täitma teatud summa krediiti, tavaliselt avaliku või riigi ülikoolis. See võib kesta 1-2 aastat täiskoormusega õpe.

Õpilased võiks küsida, mis on MA Hispanic Studies? See programm hõlmab üha muutuva iseloomu Ladina-Ameerika ühiskond, pöörates erilist tähelepanu põlisrahvaste tervis, keskkond, haridus, sooline võrdõiguslikkus ja kuidas ühiskonna suhtleb teiste kultuuridega. Õpilased ka uurimistööd kultuuri väljendusvormide ning piirkonna 's tänapäevani moderniseerimine. Mõned kursustel hulka võrdleva kirjanduse teooria ja praktika, kakskeelsus, kaasaegne Hispaania popkultuuri, kultuurilugu, avaliku poliitika Ladina-Ameerikas ja hispaania kirjandust.

Seal on palju kasu saada kõrghariduse, eriti master 's kraadi selles valdkonnas. Kui mitte midagi muud, mil määral saavad lõpetaja teadmised võti Ladina-Ameerika küsimustes sellistes valdkondades nagu kirjandus, lingvistika ja kaasaegse ajalugu. Õpilased õpivad ka kuidas teha teadusuuringuid iseseisvalt ja muuta see uurimistöö hästi arenenud akadeemilise töö.

Iga kapten 's programm on erinevad registreerimis- sõltuvalt asutusest ja riik ta asub. Täpsemaid tasud ja info huvitatud õpilased saavad kooliga otse.

Seal on palju karjäärivõimalusi õpilast, kes täidavad oma isanda 's hispaanlased uuringud. Paljud lõpetajad võivad leida tööd valitsusasutused, tavaliselt tõlkijad või välisteenistuse ametnikud. Samuti võivad nad leida karjääri avalike suhete ja sotsiaalteenuste jooksul USAja välismaal, või Rahukorpuse, relvajõudude või õiguskaitseorganitega. Samuti võib võimalused turunduses või rahvusvaheliste suhete eraettevõtteid. Lõpetajad saavad ka jätkata õpetamise karjääri kõikidel tasanditel ja mitmetes erinevates valdkondades.

Enamik programme saab täita osalise tööajaga kahe aasta jooksul või täistööajaga ühe aasta jooksul. Online kursusel võib samuti pakutakse õpilastele, kes ei pruugi olla juurdepääsu kooli. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
Washington, Ameerika Ühendriigid

Kasvatage kaasaegse Ladina-Ameerika poliitiliste, majanduslike, ajalooliste ja kultuuriliste probleemide laialdane ja sügav mõistmine magistrikraadiga, mis toetab erinevaid ka ... +

Kasvatage kaasaegse Ladina-Ameerika poliitiliste, majanduslike, ajalooliste ja kultuuriliste probleemide laialdane ja sügav mõistmine magistrikraadiga, mis toetab erinevaid karjääriteid. Meie lõpetajad on juhid, kellel õnnestub valitsus, erasektor ning rahvusvahelised ja valitsusvälised organisatsioonid. -
MA
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
Ülikool