Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Hollandi uuringud Euroopas - Hollandi uuringud programmid Hollandi uuringud Euroopas

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Kõigil on üle 4000 kõrgkoolide Euroopas pakkudes laia valikut kursusi bakalaureuse-, magistri-ja doktoriõppe tasemel. Rohkem ja rohkem neid organisatsioone, kes pakuvad inglise keele haridus vähemalt osa oma kraadi programmid, Euroopa ülikoolid on nüüd kõrgema kvaliteediga kui kunagi varem. Euroopa ülikoolid pakuvad sõbralik teretulnud välisüliõpilastele ning anda muidugi teadmisi, mis vastab nende elukutse vajab tänapäeva globaalne nõudlus.

Hollandi uuringud Euroopas - Võtke Hollandi uuringud Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Hollandi uuringud, Euroopa

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Leiden University

Seda programmi õpetatakse hollandi keeles. Madalmaade / Hollandi ülikoolide magistriprogramm tervitab üliõpilasi nii kodu- kui ka välismaal ning seda praktiseeritakse Lei ... [+]

Madalmaade / Hollandi ülikoolide magistriprogramm tervitab üliõpilasi nii kodu- kui ka välismaal ning seda praktiseeritakse Leidenis kogu multidistsiplinaarses ulatuses, alates keskajast kuni tänapäevani. Teema sisu hõlmab kõiki maailma alasid, kus hollandi keel ja kultuur mängivad või mängivad rolli ja paigutatakse rahvusvahelisse ja interdistsiplinaarsesse konteksti. Saate uurida oma lemmikvormingut või tõlgitud kirjandust, õppida hollandi keele muutusi, osalema keelekasutuse argumentides ja retoorilistes aspektides või tundma õppima madalate riikide ajalugu ja kunstiajalugu. Teie spetsialiseerumisse sattusite teid, mis on kooskõlas praeguste uurimisteemadega.

Pärast magistriõppe lõpetamist on tõenäoline, et leiate töökoha toimetajana, keelekonsultandis või kommunikatsioonitehnikkonnas. Sõltuvalt eelmisest haridusest ja valitud valikutest on esimese klassi õpetaja jõudmas.... [-]

Holland Leiden The Hague
Võta kooliga ühendust
Hollandi
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles