MA Tuen Mun - MA programmide Tuen Mun MA, Tuen Mun

MA Tuen Mun - MA programmide Tuen Mun MA, Tuen Mun

Magister

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Tuen Mun on linn Hong Kong asub piki Tuen Mun River ja on üldiselt elamurajoonis. Siin on mitu haldus-rajatised, mis kuuluvad avalik raamatukogu ja kohus. See on ka kaks kõrgkoolide lähedusse.

MA Tuen Mun - Võtke MA Tuen Muns. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Kunstide Magister Rahvusvahelises Kõrghariduses Ja Juhtimises

Lingnan University
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat September 2018 Hongkong Tuen Mun + 1 veel

Rahvusvahelise kõrghariduse ja juhtimise magistriõpe on mõeldud neile, kes soovivad tõsiselt õppida rahvusvahelist kõrgharidust, poliitikat ja juhtimist, samuti kaasaegse ülikooli juhtimist ja juhtimisküsimusi. [+]

Magistrikraad rahvusvahelise kõrghariduse ja juhtimise valdkonnas

Rahvusvahelise kõrghariduse ja juhtimise magistriõpe on mõeldud neile, kes soovivad tõsiselt õppida rahvusvahelisi kõrgharidust, poliitikat ja juhtimist, samuti kaasaegse ülikooli juhtimist ja juhtimisküsimusi. IHEM-i programm palub inimesi, kes praegu või kavatsevad kõrgharidussektoris omandada täiustatud juhtimis- või poliitika kujundamise positsioone.

IHEM-programm pakub õpilastele tõeliselt võrdlevaid ja rahvusvahelisi perspektiive, et mõista kiireid sotsiaalseid, majanduslikke ja poliitilisi muutusi globaliseerumise kontekstis, mis seisab silmitsi tänapäeva ülikoolidega. See loob rahvusvahelise platvormi juhtivate teadlaste jaoks rahvusvahelises kõrghariduse, poliitika ja juhtimise valdkonnas, et kaasata üliõpilasi toimetuleku strateegiate kriitilise analüüsi ja ülikooli juhtimise muutmisega, kui tänapäeva ülikoolid peavad tegelema kiirete sotsiaalsete, majanduslike, demograafiliste ja poliitiliste muutustega erinevatel maakera osad.... [-]