Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Infosüsteemid programmid Otsi top Infosüsteemid programme siin! - Infosüsteemid

MA-i teenimine on akadeemiline saavutus, mis näitab, et olete teinud kõvasti tööd. Master of Arts on kraadiõppe kraad, mis suurendab teie jätkuvust ja näitab teie teadmisi konkreetsest tööstusharus.

Mis on magistrikraad infosüsteemides? Digitaaltehnoloogiad arenevad pidevalt, et parandada elukvaliteeti mitmel erineval viisil. Infosüsteemide MA-ga saate infot infrastruktuuri kohta rohkem teada, kuidas tehnoloogia on välja töötatud ja kuidas see mõjutab seda, kuidas inimesed seda kasutavad. Võite uurida digitaalsete rakenduste juurdepääsetavust avalikkusele, tuvastada tööstuse suundumusi või uurida kultuurilisi küsimusi sotsiaalmeediumi suhtes. See on suhteliselt uus õppevaldkond, mis on avatud tõlgendusele ja huvidele.

Lõpetamine oma MA-ga on saavutus, mis näitab teie pühendumist tööstusele. Õppides oma kraadide saamiseks, on teil võimalus minna välja ja võrgustikku teiste inimestega, kes on huvitatud samadest teemadest.

Infosüsteemide magistrikraadi õppemaksumus erineb institutsioonide lõikes. Te peaksite alati arutama oma tasemega seotud tasusid vastuvõtuosakonnaga, et saaksite täiel määral aru oma vastutusest. Enamik kraadi saab lõpetada kahe aasta jooksul, kui olete kolledži täistööajaga.

Kui otsite tööd pärast magistrikraadi omandamist, on teil palju võimalusi. Võite töötada eraettevõtete jaoks tehnoloogia arendamisel või uurimisel. Paljud valitsusasutused võtavad tööle analüütikud, kes saavad aidata neil hallata digitaalse teabe kättesaadavust. Tänu oma tugevale arusaamisele infosüsteemidest võite olla juhtimise kandidaat. Lisaks peaksite otsustama jätkata magistri kraadi, mis süvendab teie teadmisi, siis võib teil olla ka õigus õpetada kollegiaalsel tasandil.

Ärge oodake, et oma karjääri edendada. Alustage täna ja otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Infosüsteemid

Covenant University

Aastal elektromehaanilised vanus, elektrotehnika kui distsipliini oli monoliitne. Nimi Department of Electrical Engineering võeti ülikoolid pakuvad programmis. Siis tuli ... [+]

Aastal elektromehaanilised vanus, elektrotehnika kui distsipliini oli monoliitne. Nimi Department of Electrical Engineering võeti ülikoolid pakuvad programmis. Siis tuli ajastu mikroelektroonika, millega laiendatakse distsipliini elektroonika ja elektrotehnika; ja Department of Electrical and Electronic Engineering sai selleks päevaks. Arvuti vanus järgida ja seda sai moes on Department of Electrical and Computer Engineering. Uus realm nüüd on infoajastul ning selleks, et tulla tõhusalt koos tööstuse tööjõu nõudluse, on hädavajalik kujundada programmide ja õppekavade selle nõudluse rahuldamiseks. Seega peaks uus nomenklatuur Department of Electrical and Information Engineering; ja programme pakutakse selles osakonnas.... [-]

Nigeeria Nigeeria Online
Märts 2020
Inglise
Osakoormus
Online
Loe edasi eesti keeles
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

MA Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ehitus ... [+]

Nõuetele hariduslik taust

Sest need, kes on bakalaureusekraad, peab taotleja olema keskkooli diplomit, suurepärase jõudluse keskkooli ajal periood, ja hea tervise juures. Põhimõtteliselt ei ole vanem kui 25-aastane.

Sest need, kes magistrikraadi taotleja peab olema seotud bakalaureuse kraadi, suurepärase jõudluse ajal bakalaureuse õppida ja hea tervise juures. Põhimõtteliselt ei ole vanem kui 35-aastane.

Sest need, kes doktorikraadi taotleja peab olema seotud magistrikraadi, suurepärase jõudluse ajal kraadiõppe ja hea tervise juures. Põhimõtteliselt ei ole vanem kui 40-aastane. Keelenõuded

Bakalaureuse- ja magistriõppe vastuvõtu peaks vastama nõuetele IELTS või TOEFL. Kui taotleja ei ole vastav tunnistus, et ta / ta saab osaleda keeleõpe, ja võiks alustada professionaalse õppe etapp kulgeb pärast koolitust.... [-]

Hiina Nanjing
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
5 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)

DMGS-i integreeritud riskiväärtuse (IRV) kommunikatsiooniministeerium annab spetsialiseeritud lähenemisviisi riiklikule julgeolekuteavitusele. ... [+]

PROGRAMM KOKKUVÕTE

DMGS-i integreeritud riskiväärtuse (IRV) kommunikatsiooniministeerium annab spetsialiseeritud lähenemisviisi riiklikule julgeolekuteavitusele. Programm pakub kommunikatsioonistrateegiate väljatöötamise, rakendamise ja mõju juhtimiseks ja hindamiseks vajalikku praktilist mõistmist, protsesse ja kontseptsioone. Selle keskmes on suure organisatsiooni ainulaadne dünaamika, mille ees seisavad välisrühmadest tulenevad häired või vägivaldsed käitumised. See võimaldab praktikudel olla ennetav või vastumeelselt kaitsta olenevalt asjaoludest.

IRV Communications valmistab ette kõrghariduse, mis on välja kujunenud ja on riiklike julgeolekuasutuste ja -osakondade, õiguskaitseorganite, kodanikuühiskonna juhtimisorganite ja -ettevõtete arvates liider, kes seisavad silmitsi üha keerukamate probleemidega, mida põhjustavad riiklikud ja valitsusvälised osalejad, poliitilised mässulised, terrorism ja aktivism.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles