$close

Filtrid

Kuva tulemused

Inimgeograafia programmid Otsi top Inimgeograafia programme siin! - Inimgeograafia

Magistriõppe (MA) jätkamine võib abistada lõpetajaid pikaajaliste karjääri eesmärkide omandamisel. Konkreetses õppevaldkonnas omandades spetsiaalseid arusaamu, saavad õpilased tööturule rohkem pakkuda. Mis on MA geograafia? Need programmid käsitlevad üksikasjalikult praeguseid inimküsimusi, mis ümbritsevad poliitikat ja inimeste liikumist. Uuringute läbiviimisel võib kriitilise… Loe edasi

Magistriõppe (MA) jätkamine võib abistada lõpetajaid pikaajaliste karjääri eesmärkide omandamisel. Konkreetses õppevaldkonnas omandades spetsiaalseid arusaamu, saavad õpilased tööturule rohkem pakkuda.

Mis on MA geograafia? Need programmid käsitlevad üksikasjalikult praeguseid inimküsimusi, mis ümbritsevad poliitikat ja inimeste liikumist. Uuringute läbiviimisel võib kriitilise vaatenurgaga vaadelda ka selliseid teemasid nagu sotsiaalne ja individuaalne identiteet, ümberpaigutamine ja diasporaa, tervis ja eluiga ning poliitiline aktiivsus ja vastupanu. Lisaks võivad õpilased õppida alternatiivseid majandustegevusi, rännet, kvalitatiivseid uuringuid, eetilisi perspektiive, kaitstud piirid, meediamõju, kodanikuühiskonda ja sotsiaalseid hoiakuid.

Uuringus omandatud oskused võivad õpilastel mitmel viisil aidata. Eriti laiendatud globaalne perspektiiv võib laiendada karjäärivõimaluste valikut, kuna rohkem võimalusi avaneb kogu maailmas. Lisaks võib sügav arusaam sotsiaalsest mõtteviisist ja rändevõimalustest parandada karjäärivõimalusi ja soodustada kõrgemat palka.

Väikese uurimistööga saavad õpilased ennustada oma programmi potentsiaalseid kulusid. Asutused määravad vajaduse erinevate tasude järele ja sageli maksavad tähtaega. Seetõttu võivad hinna muutmisega seotud tegurid, näiteks asukoht ja valmimisaeg, ja õpilase jaoks on alati hea ette valmistada.

Lõpetajad võivad pärast lõpetamist kokku puutuda paljude karjäärivõimalustega. Õpilased võivad leida kohalike analüütikute positsioone, kes töötavad kohalike omavalitsusorganisatsioonide jaoks, et aidata mõista nihkuvate elanike ja lähenemisviiside mõistmist; teised võivad osaleda olulistes ülemaailmsetes organisatsioonides. Nad võivad olla ka konsultantide ja poliitikakujundajate hulgas mitmes valitsustasandis. Mõned üliõpilased valivad aktivistide organisatsioonides erinevat rolli, viies läbi teadusuuringute ja poliitika. Teised võimalused võivad sisaldada ajakirjanike positsioone, oluliste sisserändajate ja pagulaste lugusid.

Programmid kogu maailmas pakuvad MA inimgeograafias ning online-võimalused pakuvad õpilastele erilist õppimisvõimalust. Selle põneva sammu alustamiseks otsige allpool olevat programmi ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)
Mainz, Saksamaa

Magistriõppes "Inimgeograafia: globaliseerumine, meedia ja kultuur" keskendutakse kultuuri ja ühiskonna geograafiliste suhete taasläbirääkimistele globaliseerumisprotsesside k ... +

Magistriõppes "Inimgeograafia: globaliseerumine, meedia ja kultuur" keskendutakse kultuuri ja ühiskonna geograafiliste suhete taasläbirääkimistele globaliseerumisprotsesside käigus. Rõhk on asetatud järgmistele küsimustele: Kuidas on ajakirjanduse vahendatud kultuuri, ruumi ja ühiskonna seost globaalses vanuses muutunud, millised väljakutsed on tekkinud ja kuidas neid probleeme poliitiliselt lahendada? -
MA
Täiskoormus
4 semestrid
Inglise
Ülikool