Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Inimgeograafia programmid Otsi top Inimgeograafia programme siin! - Inimgeograafia

Magistriõppe (MA) jätkamine võib abistada lõpetajaid pikaajaliste karjääri eesmärkide omandamisel. Konkreetses õppevaldkonnas omandades spetsiaalseid arusaamu, saavad õpilased tööturule rohkem pakkuda.

Mis on MA geograafia? Need programmid käsitlevad üksikasjalikult praeguseid inimküsimusi, mis ümbritsevad poliitikat ja inimeste liikumist. Uuringute läbiviimisel võib kriitilise vaatenurgaga vaadelda ka selliseid teemasid nagu sotsiaalne ja individuaalne identiteet, ümberpaigutamine ja diasporaa, tervis ja eluiga ning poliitiline aktiivsus ja vastupanu. Lisaks võivad õpilased õppida alternatiivseid majandustegevusi, rännet, kvalitatiivseid uuringuid, eetilisi perspektiive, kaitstud piirid, meediamõju, kodanikuühiskonda ja sotsiaalseid hoiakuid.

Uuringus omandatud oskused võivad õpilastel mitmel viisil aidata. Eriti laiendatud globaalne perspektiiv võib laiendada karjäärivõimaluste valikut, kuna rohkem võimalusi avaneb kogu maailmas. Lisaks võib sügav arusaam sotsiaalsest mõtteviisist ja rändevõimalustest parandada karjäärivõimalusi ja soodustada kõrgemat palka.

Väikese uurimistööga saavad õpilased ennustada oma programmi potentsiaalseid kulusid. Asutused määravad vajaduse erinevate tasude järele ja sageli maksavad tähtaega. Seetõttu võivad hinna muutmisega seotud tegurid, näiteks asukoht ja valmimisaeg, ja õpilase jaoks on alati hea ette valmistada.

Lõpetajad võivad pärast lõpetamist kokku puutuda paljude karjäärivõimalustega. Õpilased võivad leida kohalike analüütikute positsioone, kes töötavad kohalike omavalitsusorganisatsioonide jaoks, et aidata mõista nihkuvate elanike ja lähenemisviiside mõistmist; teised võivad osaleda olulistes ülemaailmsetes organisatsioonides. Nad võivad olla ka konsultantide ja poliitikakujundajate hulgas mitmes valitsustasandis. Mõned üliõpilased valivad aktivistide organisatsioonides erinevat rolli, viies läbi teadusuuringute ja poliitika. Teised võimalused võivad sisaldada ajakirjanike positsioone, oluliste sisserändajate ja pagulaste lugusid.

Programmid kogu maailmas pakuvad MA inimgeograafias ning online-võimalused pakuvad õpilastele erilist õppimisvõimalust. Selle põneva sammu alustamiseks otsige allpool olevat programmi ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Inimgeograafia

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)

Magistriõppes "Inimgeograafia: globaliseerumine, meedia ja kultuur" keskendutakse kultuuri ja ühiskonna geograafiliste suhete taasläbirääkimistele globaliseerumisprotsess ... [+]

Umbes

Meie magistriprogrammi „Inimgeograafia: globaliseerumine, meedia ja kultuur” keskmes on ruumi, ühiskonna ja kultuuri (võimu) suhte taasläbirääkimised praeguse hilisema postmodernistliku globaliseerumise ajastul. Erilist rõhku pannakse küsimustele: kuidas neid uusi või ümberkujundatud suhteid vahendatakse? Millised sotsiaal-kultuurilised väljakutsed sellega kaasnevad? Kuidas saab neid probleeme poliitiliselt käsitleda?

Meedia-tundlik kultuuri geograafia on võtmetähtsusega ajal, mil digitaalsed tehnoloogiad läbivad kõik meie eluvaldkonnad ja muudavad oluliselt meie suhtlust ja „geo-positsioneerimist” maailmas. Sidevahendid on jätkuvalt miniatuursed ja mobiliseeritud. Lisaks on meil suur hulk kaardistamist ja geograafiliselt kodeeritud positsioneerimist. Seega tekib uus geograafilise teadlikkuse vorm, mis tähendab, et oleme pühendunud täiesti uuendatud huvile ruumi, piirkondade ja kohtade vastu. Seega on programmi geograafilise meedia sisu pühendatud äsja korraldatud globaalsete geograafiliste piirkondade analüüsimisele.... [-]

Saksamaa Mainz
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles