Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Inseneridisain programmid Otsi top Inseneridisain programme siin! - Inseneridisain

Magistriõpe on kõrgharidus, mis pakub valitud valdkonnas väljaõppe. Üleilmsetel ülikoolidel on olemas programmid, mis pakuvad üliõpilastele kõrgemat erialaoskust, suurendavad karjääri ja panustavad aluse täiendõppele.

Mis on inseneriteaduse magister? Selles astmes õpivad üliõpilased valmistuvad uute toodete väljaarendamiseks. Õppekava annab arusaamise turgudest ja annab oskusi, mis on vajalikud kaupade loomiseks, mis on konkurentsivõimelised ja edukad. Kursuste hulka kuulub disainiajalugu, milles rõhutatakse sotsiaalseid, psühholoogilisi ja antropoloogilisi seoseid. Turunduskursused pakuvad tarbijakäitumise uuringuid, brändi positsioneerimist ja muid sarnaseid kontseptsioone. Õpilased omandavad teadmisi tehnoloogiliste vahendite kasutamisel tootearenduse jaoks. Paljud programmid sisaldavad internatuuri teadmiste ja võimete tõlkimiseks töökohale.

Kraadi järgimise eelised hõlmavad karjäärivõimalusi ja konkreetsete tootevaldkondade põhjalike teadmiste omandamist. Õpilased omandavad analüütilise ja probleemide lahendamise tehnikaid, mis võivad olla kasulikud nii isiklikus elus kui ka professionaalsetes tingimustes. Magistrikraadi projektide lõpuleviimine annab kogemusi ja tugevdab oskusi, mis on vajalikud töö- ja elu väljakutsete edukaks täitmiseks.

Magistrikraadi taotlemise maksumus erineb koolist koolini, olenevalt asukohast ja õppekavast. Õpilased peaksid uurima oma globaalseid võimalusi, et otsustada, milline programm kõige paremini vastab nende vajadustele ja eesmärkidele.

Karjäärivõimalused on kraadiõpetajate jaoks atraktiivsed spetsialiseerumise kõrge taseme tõttu. Õpilased saavad oskusi sellistes valdkondades nagu ehitus, elektroonika, tööstusdisainilahendus, transport ja autode interjöörid. Programmi edukas lõpuleviimine annab tõendeid loovuse ja võimete kohta, mis on vajalikud ettevõtete konkurentsivõime säilitamiseks turul. See avab ukse töökohtadele kõikides tööstusharudes, mis toetuvad uute toodete väljatöötamisele. Põhjalikud uuringud valmistavad ette ka lõpetanuid turunduse valdkonnas või konsultantide teenistuses.

Tehniline disain pakub suurepäraseid eeliseid tööalase edutamise ja isikliku kasvu jaoks. Tehke esimene samm tasuvama karjääri poole. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Inseneridisain

Royal College of Art

MA intelligentse liikuvuse programm koosneb kahest erinevast erialast: autotranspordi üleminekud ja linnaliiklus. See programm on kaasatud RCA intelligentse liikuvuse lab ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MA intelligentse liikuvuse programm koosneb kahest erinevast erialast: autotranspordi üleminekud ja linnaliiklus. Automotive Transitions õpilased keskenduvad disainilahenduste kasutamisele innovaatiliste transpordivormide, näiteks autonoomsete sõidukite, arendamiseks. Linnalise liikumiskeskkonna õpilased keskenduvad selliste süsteemide ja raamistike kujundamisele, mis võimaldavad inimestel liikuda hüperühendusega linnades. Programm tunnustab ja uurib ka lahendusi 80 protsendile arengumaade või tärkava turumajandusega inimestele, kellel puudub juurdepääs transpordile. See programm on kaasatud RCA intelligentse liikuvuse laborisse, multidistsiplinaarsesse teaduskeskusesse, mis on pühendatud transpordi projekteerimise, süsteemide ja linnalise liikumiskeskkonna tulevikule, mida juhib direktor ja intelligentse liikuvuse professor Dale Harrow avamisel. MA intelligentse liikuvuse eesmärk on asetada RCA autodisaini „kolmanda ajastu” esirinnas.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Umeå Institute of Design - Umeå University

MA Transport Design programm on ainulaadne oma ulatuse huvi, mis tegeleb kogu transpordi disaini valdkonnas koostöös tööstusega. Õpilased on koolitatud on ... ... [+]

MA Transport Design

Masters programm, 120 ECTS-krediiti

Viimase sajandi inimene on jõudnud sõltub transpordi sotsiaalse ja elustiil vajalikkust. Maailm on arenenud soov ja vajadus kasutada sõidukeid. Autod, näiteks on saanud lahutamatu osa meie kultuurist.

Meie Transport Design programm on ainulaadne oma ulatuse huvi, mis tegeleb kogu transpordi disaini valdkonnas koostöös tööstusega. Õpilased on koolitatud olema avatud meelega nii kontseptuaalseid ideid ja üksikasjalikud realistlik disaini lahendusi. Neid julgustatakse on tasakaalustatud mõtlemise protsess, kus vorm ja funktsioon koos töötada.

Transport Design programm annab õpilasele pädevus töötada välja töötada ning arendada erinevaid sõidukeid; alates jalgrattad ja autod ühistranspordi tähendab nagu rongid, bussid ja lennukid. See on esimene muidugi oma tüübi Põhjamaades.... [-]

Rootsi Umeå
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles